Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Tresna

2 obiektów i sal konferencyjnych

Goście będą mogli się w Lake View Żywiec zrelaksować zarówno na prywatnej plaży nad jeziorem, jak i w luksusowej strefie SPA & Wellness. Apartamenty będą oddawane do użytku w 3 etapach. Pierwszy zakłada budowę 36 apartamentów wykończonych pod klucz z ...deklarowaną stopą zwrotu w wysokości 8 proc rocznie lub 7 proc. przy 14-dniowym pobycie właścicielskim.Koniec prac budowlanych planowany jest na II kwartał 2024 roku.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Tresna

Kozubnik Spa Resort to projekt mający na celu reaktywację kurortu wypoczynkowego z czasów PRL-u .... Obecnie trwają prace nad przywróceniem kompleksowi jego niegdysiejszej świetności. W planach jest nie tylko całkowite odnowienie i wyposażenie budynków ale również budowa SPA, basenów, siłowni, restauracji oraz innych atrakcji. Docelowo na terenie obiektów ma się znaleźć ponad 400 apartamentów!   Zakończenie inwestycji przewidywane jest na rok 2018.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij