Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Toruń

16 obiektów i sal konferencyjnych

Toruń jest jednym z większych miast Polski, siedzibą części władz województwa kujawsko-pomorskiego, a także dużym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i akademickim. Dodatkowo jest miastem, które jest atrakcyjnym turystycznie punktem, z wieloma zabytkami o światowym znaczeniu. To wszystko sprawia, że jest tutaj duży popyta na sale konferencyjne Toruń i sale szkoleniowe w Toruniu, a także na miejsca, w których można urządzić firmowe imprezy integracyjne. A skoro jest popyta dotyczącą zaplecza konferencyjne, to oczywiście jest także duża podaż jeśli chodzi o sale konferencyjne w Toruniu i inne miejsca szkoleniowe oraz konferencyjne.

Sale szkoleniowe i sale konferencyjne Toruń są używane do bardzo różnych celów, różnego typu szkoleń, konferencji, a także eventów firmowych, takich jak wyjazdy integracyjne. Osoby organizujące tego typu wydarzenia w praktyce, w związku z powyższym szukają sal szkoleniowych i konferencyjnych, które powinny spełniać określone warunki, takie jak: Wygodny i szybki dojazd, Odpowiednie i nowoczesne wyposażenie, Lokalizacja w okolicy atrakcyjnej turystycznie.

Przystanek Toruń oferuje aż 6 nowoczesnych sal konferencyjnych, które doskonale sprawdzą się przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych ...!

Chleb i Wino to urokliwe miejsce w sercu Torunia, które zachwyca swoją atmosferą i doskonałymi smakami.

Hotel Bulwar**** położony jest w samym sercu Toruńskiej Starówki. Z okien pokoi roztacza się widok nie tylko na urokliwe gotyckie budowle, ale także na leniwie płynącą rzekę Wisłę. Wieczorem zaś można delektować się widokiem na pięknie podświetloną ...przeprawę mostową. Wyjątkowość  Hotelu Bulwar**** została podkreślona nagrodą World Luxury Hotel Award 2015.

Sale szkoleniowe i sale konferencyjne Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu są świetnie wyposażone i ulokowane w centrum miasta, co znacznie ułatwia organizację spotkań biznesowych ...

Nowoczesne Centrum Targowe posiada 2 sale konferencyjne i sale audytoryjną na 178 osób. Ponad to oferuje ponad 2000 m2 powierzchni wystawienniczej i prawie 2 hektary terenów na imprezy plenerowe ...

Pałac Widokowy w Toruniu to przepiękny Hotel bankietowo-konferencyjny, zlokalizowany na malowniczej wyspie, otoczony przyrodą, plażą oraz rzeką Wisłą

Pozostałe sale konferencyjne:

Czterogwiazdkowy Hotel 1231 to klimatyczne miejsce w Toruniu, które doskonale sprawdzi się przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych!

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Toruniu

Podobnie jak sale konferencyjne Bydgoszcz, jak i ogólnie sale konferencyjne kujawsko-pomorskie, hotele i inne obiekty szkoleniowe w Toruniu są dostępne w wielu dzielnicach tego pięknego miasta. Jak wśród tylu dostępnych sal szkoleniowych i konferencyjnych znaleźć tę najbardziej odpowiednią? Zobacz, jakie kryteria możesz uwzględnić, aby wszyscy uczestnicy konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego byli zadowoleni, a sala konferencyjna Toruń czy sala szkoleniowa były wypełnione po brzegi!

Obiekty konferencyjne Toruń – lokalizacja ma znaczenie

Toruń posiada sprawną i dobrze rozwiniętą sieć miejskiej komunikacji, są tu dostępne autobusy i tramwaje, do tego przebiega tu autostrada A1, prowadząca do Trójmiasta lub na południe Polski, w kierunku Łodzi. Poza tym Toruń jest w zasięgu oddziaływania czterech dużych portów lotniczych oraz dwóch mniejszych, w tym portu lotniczego Bydgoszcz-Szwederowo. Dojazd do większości obiektów konferencyjnych i sal szkoleniowych jest więc ułatwiony. 

Aby wybrać odpowiednią salę konferencyjną, powinno się przy wyborze stosownej lokalizacji wziąć pod uwagę dwie kwestie:

W jaki sposób uczestnicy szkolenia czy konferencji dojadą na miejsce?

Jeśli środkiem transportu będzie autokar, który przewiezie wszystkich uczestników danego spotkania biznesowego, to sala konferencyjna Toruń czy hotel konferencyjny w Toruniu powinny być położone blisko autostrady lub innych dróg szybkiego ruchu. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w sytuacji, gdy uczestnicy szkolenia czy konferencji dojadą na miejsce samodzielnie, korzystając z własnego samochodu.

Jeśli natomiast uczestnicy szkolenia czy konferencji będą przede wszystkim przybywać na miejsce pociągiem, to warto wybrać miejsce, które jest w bliskim sąsiedztwie dworca kolejowego. Takim obiektem może być przykładowo Hotel Gromada ** Toruń. Ten dwugwiazdkowy hotel w Toruniu położony jest w samym sercu toruńskiego Starego Miasta, zaledwie 2 kilometry od dworca kolejowego i 1 kilometr od dworca autobusowego. Obiekt udostępnia nowoczesne zaplecze konferencyjne dla 70 osób, a także znakomitą restaurację i komfortowe pokoje. Pozwala to na organizację ważnych spotkań biznesowych, spotkań firmowych oraz imprez firmowych.

Czy w trakcie wyjazdu w planach jest również zwiedzanie miasta?

W czasie dłuższych konferencji czy szkoleń dla uczestników przewidziano również czas wolny na zwiedzanie okolicy. Jeśli chodzi o Toruń, to tutaj atrakcji turystycznych z pewnością nie brakuje; można wymienić w tym względzie chociażby Stare Miasto w Toruniu, które jest uznawane za jeden z najcenniejszych zespołów zabytkowych w Polsce i w 1997 roku zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a w nim Ratusz Staromiejski, most gotycki, pozostałości murów obronnych, a także wiele gotyckich i neogotyckich kościołów. Warto więc wybrać obiekt konferencyjny, który będzie zlokalizowany niedaleko tych licznych atrakcji turystycznych.

Obiektem położonym w niewielkiej odległości od zabytków turystycznych jest Przystanek Toruń – kwadrans spaceru i będziemy mogli zwiedzać Stare Miasto w Toruniu. Przystanek Toruń to unikalny punkt na kujawsko-pomorskiej mapie obiektów konferencyjnych. Obiekt położony jest bowiem w industrialnym  XIX-wiecznym budynku fabrycznym.

Jeszcze jeden przykład konferencyjny – poniższy obiekt konferencyjny jest wręcz zlokalizowany w jednym z zabytków Torunia. Hotel 1231, bo o nim mowa to obiekt konferencyjny zlokalizowany w ruinach Zamku Krzyżackiego. Ze względu na swoje położenie oraz elegancję, z pewnością perfekcyjnie się sprawdzi w przypadku ważnych konferencji, spotkań biznesowych i szkoleń.

Sala konferencyjna Toruń – najlepsze na wyjazdy firmowe

Sala konferencyjna w Toruniu to doskonałe rozwiązanie dla organizatorów wydarzeń biznesowych, którzy cenią różnorodność opcji i elastyczność lokalizacyjną. Miasto, znane z bogatej historii i architektury oferuje różne przestrzenie konferencyjne zarówno w samym centrum, jak i na obrzeżach. Różnorodność sal konferencyjnych w Toruniu pozwala dostosować wybór do indywidualnych potrzeb i preferencji organizatorów.

Sale konferencyjne w centrum Torunia stanowią dogodne miejsce dla tych, którzy cenią bliskość zabytków, atrakcji turystycznych oraz ułatwiony dostęp do komunikacji miejskiej i innych udogodnień. W centrum możemy także znaleźć pojedyncze sale konferencyjne w biurowcach. Natomiast sale na obrzeżach miasta oferują spokojne otoczenie z dala od zgiełku, co sprzyja skupieniu i koncentracji uczestników.

Sala szkoleniowa to jedno, ale warto też mieć niezbędną infrastrukturę do firmowych imprez integracyjnych. Przykładem niech będzie obiekt konferencyjny CSiR Olender – zlokalizowany jedynie 8 km od Torunia. Posiada on profesjonalne centrum konferencyjne, a także strefę fitness, Spa, aquapark i strzelnicę. Z pewnością przydadzą się one podczas firmowych wyjazdów integracyjnych.

Hotele konferencyjne – Toruń

Hotele konferencyjne w Toruniu stanowią doskonałe miejsce dla organizatorów, którzy pragną zapewnić uczestnikom kompleksową obsługę podczas wydarzeń biznesowych. Wybór hotelu na potrzeby konferencji wiąże się z szeregiem zalet, które sprawiają, że taka forma organizacji staje się coraz bardziej popularna.

Jedną z kluczowych korzyści jest możliwość zakwaterowania uczestników bezpośrednio w miejscu konferencji. To nie tylko wygodne, ale również efektywne rozwiązanie, eliminujące potrzebę dodatkowego planowania logistyki noclegowej. Hotele konferencyjne w Toruniu często oferują różne lokalizacje i standardy pokoi, dostosowane do różnych preferencji i budżetów, co sprawia, że są atrakcyjne dla różnorodnych grup uczestników.

Przykładowo obiekt konferencyjny Copernicus Toruń Hotel jest doskonale położony — na wiślanym bulwarze z urzekającym widokiem na most im. Piłsudskiego i Stare Miasto. Oryginalna bryła budynku świetnie współgra z krajobrazem, nadając temu miejscu niepowtarzalny klimat. Copernicus Toruń Hotel do dyspozycji gości biznesowych  oferuje sale konferencyjne o powierzchni ponad 800 m2. 

Ośrodki konferencyjne — Toruń

W centrum Torunia, ośrodki konferencyjne często łączą nowoczesność z unikalnym klimatem starego miasta, co tworzy inspirującą atmosferę podczas spotkań biznesowych. Z kolei obiekty na obrzeżach miasta oferują spokojne otoczenie, sprzyjające skupieniu i koncentracji.

Różnorodność sal konferencyjnych, nowoczesne wyposażenie, a także profesjonalna obsługa to elementy, które wyróżniają ośrodki konferencyjne w Toruniu. Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt multimedialny, ergonomiczne meble, a także dostęp do nowoczesnych technologii, co pozwala na efektywne przeprowadzenie prezentacji, szkoleń czy spotkań biznesowych.

Niektóre ośrodki konferencyjne w Toruniu oferują atrakcyjne udogodnienia, takie jak przestronne ogrody czy tarasy, które stanowią idealne miejsce na relaks w czasie przerw między sesjami.

FAQ

Gdzie zorganizować konferencję w centrum Torunia?

Toruń jest niezwykle atrakcyjnym miastem Polski - wiedzą o tym nie tylko liczni turyści, ale i klienci biznesowi. Konferencję można tam zorganizować m.in. w centrum, w okolicach wyjątkowej starówki. Szczególnie polecamy obiekty, takie jak niezwykle stylowy, 4-gwiazdkowy Hotel 1231 przy ulicy Przedzamcze 6 oraz równie atrakcyjny, nowoczesny Hilton Garden Inn Toruń, który usytuowany jest przy ulicy Browarnej 1.

Co wpływa na koszt organizacji konferencji w Toruniu?

Całkowity koszt organizacji konferencji w Toruniu zależy od wielu czynników. To m.in. standard obiektu, jego lokalizacja i popularność, liczba gości, catering, ewentualne noclegi oraz wybrane atrakcje dodatkowe. Warto jednak dodać, że odpowiedni research i skonkretyzowane wymagania sprawią, że organizacja konferencji nie zrujnuje Państwa budżetu. W Toruniu można bowiem zorganizować spotkanie biznesowe w obiektach skrojonych na każdą kieszeń.

Jaki sprzęt multimedialny znajduje się w salach konferencyjnych w Toruniu?

Sale konferencyjne w Toruniu są przestronne, nowoczesne oraz niezwykle stylowe. W ich wnętrzach znajdują się nie tylko wysokiej jakości meble, ale i profesjonalne sprzęty multimedialne. Są to rzutniki, różnego rodzaju tablice, flipcharty, zestawy nagłośnieniowe wraz z mikrofonami, często też drukarki z funkcją ksero oraz laptopy. Ponadto, pomieszczenia te są klimatyzowane i można w nich korzystać z bezprzewodowej sieci Internetu.

Czy w Toruniu można zorganizować konferencję w hotelu SPA?

W Toruniu znajduje się wiele obiektów konferencyjnych. Są one zróżnicowane pod względem charakteru i rodzaju. To m.in. doskonałe restauracje, klimatyczne pensjonaty, obiekty kultury, a także hotele - w tym też hotele SPA. Przykładem tego typu obiektów jest 3-gwiazdkowy CSiR Olender. Zaledwie 10 minut dzieli obiekt od centrum Torunia, pozwalając tym samym na organizację spotkania biznesowego w cichej i spokojnej okolicy.

Czy obiekty konferencyjne w Toruniu są korzystnie zlokalizowane?

Obiekty konferencyjne w Toruniu są bardzo korzystnie zlokalizowane. Znajdują się one zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach oraz z dala od miejskiego zgiełku. W praktyce oznacza to, że każdy - nawet najbardziej wymagający klient - znajdzie tam najbardziej odpowiednie dla siebie miejsce. Zapraszamy Państwa na naszą stronę, na której można się zapoznać z prezentacjami wszystkich obiektów z tak wyjątkowego miasta, jak Toruń.