Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Zakopane

47 obiektów i sal konferencyjnych

Sale konferencyjne Zakopane

Zakopane to jedno z najważniejszych miast, jeśli chodzi o branżę turystyczną. Stolica polskich Tatr przyciąga mnóstwo turystów, chcących poczuć atmosferę alpejskiego klimatu i podziwiać piękne widoki. Walory przyrodnicze tego miasta sprawiają, że przyciąga ono również wiele osób, które chcą w tym pięknym miejscu zorganizować szkolenie czy konferencję. Oczywiście odbywa się tutaj również wiele firmowych wyjazdów integracyjnych. Wzmożonemu popytowi odpowiada również duża podaż powierzchni konferencyjnych i szkoleniowych.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Zakopane najczęściej są używane do celów organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, a także służą swoją powierzchnią biznesową podczas licznych wyjazdów integracyjnych, organizowanych przez firmy. Osoby, które organizują tego typy eventy szukają sal konferencyjnych, które będą spełniały określone warunki:

  • Profesjonalne i nowoczesne wyposażenie powierzchni konferencyjnych
  • Wygodny i szybki dojazd lub dojście
  • Położenie w miejscu, które ma dodatkowo walory turystyczne

 

Kompleks położony jest u podnóża Tatr, na wzniesieniu Antałówka, skład łatwo dostać się w każdy zakątek Zakopanego. Posiada 266 pokoi z bajecznym widokiem, dwie restauracje z barem oraz rozbudowane zaplecze rekreacyjno-sportowe. Na gości ...czekają m.in.: basen, sauny, siłownia, squash. Grupom konferencyjnym udostępniono 7 różnorodnych sal, z których część można ze sobą połączyć. 

Kompleks ulokowany jest w Poroninie, niedaleko Zakopanego. Posiada przytulne pokoje z własnymi balkonami, sale konferencyjne oraz sale biesiadne o góralskiej stylistyce. Na gości czeka również basen, sauny, jacuzzi oraz boisko sportowe ...

Czterogwiazdkowy hotel posiada trzy sale konferencyjne. restauracja specjalizuje się w kuchni europejskiej z widocznymi akcentami regionalnymi. Na gości czeka 136 różnorodnych pokoi, w tym dwupiętrowy apartament. Z okien można podziwiać panoramę Tatr, a w ... wolnych chwilach relaksować się w strefie Wellness & Spa. 

Hotel Toporów *** znajduje się w pięknym, znanym narciarskim kurorcie, w Białce Tatrzańskiej. Oferta rekreacyjna miejscowości jest bardzo rozbudowana, co zdecydowanie urozmaici każde spotkanie biznesowe organizowane w obiekcie. Hotel Toporów dysponuje ...kilkoma salami konferencyjnymi, które można łączyć oraz aranżować w dowolny sposób. Goście mogą również korzystać ze SPA i parkingu.

Dla klientów biznesowych Antałówka przygotowała trzy sale szkoleniowe. Ponadto, obsługa może przygotować liczne atrakcje urozmaiacjące pobyt. Personel Antałówki pomoże w obsłudze technicznej spotkania, a także zorganizuje zaplecze gastronomiczne ...składające się z przerw kawowych, przekąsek, lunchu oraz kolacji - wszystko w zależności od preferencji klientów.

Na Zespół Pensjonatów Dolina Białego składają się: Pensjonat Telimena, Pensjonat Biały Potok oraz Willa Pan Tadeusz. Każdy z nich może posłużyć podczas organizacji szkoleń i konferencji. Na gości czekają także liczne atrakcje sportowe oraz rekreacyjne, a ...wszystko to w ujęciu pięknej przyrody i zachwycających widoków na Tatry. 

Hotel Tatry jest najwyżej położonym obiektem konferencyjno-wypoczynkowym w Polce. Oferuje ponad 100 miejsc noclegowych, regionalną restaurację oraz salę konferencyjną na 100 osób. Ogromnym atutem jest zachwycający krajobraz na okolicę oraz rozbudowana ...oferta rekreacyjno-sportowa. 

Kameralny obiekt zapewnia wygodne pokoje hotelowe oraz nowoczesne sale konferencyjne. 

Gold Hotel*** to idealne miejsce zarówno na wypoczynek z rodziną, jak i na organizację spotkania biznesowego na najwyższym poziomie!

Miejsce to funkcjonuje jako oaza kultury Zakopanego już od XIX wieku. Przez lata odwiedzali je znani polscy artyści. Teraz na nowo tętni życiem stanowiąc miejsce, w którym między innymi można zorganizować szkolenie czy sympozjum. Znajdują się tutaj ... trzy sale konferencyjne wyposażone w najnowszej klasy sprzęt audiowizualny. 

Sale szkoleniowe oferowane w Zakopanem nie są oczywiście dostępne w tak wielkiej liczbie jak sale konferencyjne Warszawa czy sale konferencyjne Kraków, tym niemniej liczba hoteli i innych obiektów szkoleniowych w Zakopanem jest dość znaczna i wybór właściwego obiektu może sprawiać problem decyzyjny. Czym więc się kierować, jeśli chodzi o wybór sal konferencyjnych i obiektów szkoleniowych w Zakopanem?

Wiadomo, że w przeciwieństwie do wielkiego miasta jakim jest Warszawa czy Gdańsk, nie mamy tu raczej trudności z dostaniem się do centrum miasta, a i przede wszystkim odległości pomiędzy poszczególnymi punktami Zakopanego są zupełnie inne i daleko mniejsze niż chociażby w stolicy Polski. Tym niemniej nawet w obrębie Zakopanego oraz jego okolicy możemy wskazać pewne kryteria, które stanowią o wybraniu takiego, a nie innego obiektu konferencyjnego.

Sale szkoleniowe Zakopane – lokalizacja jest ważna

Jak już pisaliśmy wyżej, samo przemieszczanie się po Zakopanem jest dużo łatwiejsze niż w metropolii, tym niemniej nawet w Zakopanem warto uwzględnić czynnik czasu przy szukaniu miejsca na konferencję czy szkolenie.

Jeśli spotkanie biznesowe czy też szkolenie jest dość krótkie, to warto to uwzględnić przy szukaniu obiektu konferencyjnego i wybrać taki, z którego będzie blisko do najważniejszych atrakcji Zakopanego, takich jak na przykład słynne Krupówki. W takim wypadku, nawet w przypadku szybkiego spotkania czy też szkolenia, jego uczestnicy zdążą zapoznać się nieco z miastem i poczuć jego niezwykły klimat.

Takimi miejscem jest przykładowo Ośrodek konferencyjno-wczasowy Bel-Ami, zlokalizowany w ścisłym centrum turystycznym i kulturalnym Zakopanego. W pobliżu znajdują się Krupówki oraz największa skocznia narciarska w Polsce - Wielka Krokiew. Obiekt dysponuje nowoczesną i w pełni wyposażoną bazą konferencyjną przeznaczoną do organizacji spotkań biznesowych i wszelkiego rodzaju szkoleń. Posiada również własne zaplecze gastronomiczne, słynące z wysokiej jakości potraw i dań. Specjalnością restauracji są regionalne przepisy oparte na tradycyjnych recepturach pochodzących z Podhala.

Obiekty konferencyjne w okolicach Zakopanego – dobre na bardziej kameralnie szkolenia

Oczywiście mamy do wyboru nie tylko obiekty konferencyjne w samym Zakopanem. Także w okolicy tego miasta znajdują się obiekty szkoleniowe, cenne zwłaszcza z punktu widzenia tych osób, które wolą mniejsze miejscowości lub nawet jeszcze bardziej odległe tereny.

Przykładowo obiekt Redyk Ski&Relax jest zlokalizowany w podhalańskiej miejscowości Ząb na wysokości ok. 1023 m n.p.m. Jest to więc jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Z okien Redyka rozpościera się widok na piękne Tatry, a do Zakopanego można dojechać stąd w kilkanaście minut. Na gości tego obiektu czeka wiele okolicznych atrakcji, w tym liczne trasy piesze i rowerowe, oraz pobliskie stoki narciarskie, jak również wody geotermalne znajdujące się w okolicznych miejscowościach, takich jak Bukowina Tatrzańska czy Białka Tatrzańska.

Innym obiektem konferencyjnym znajdującym się poza samym Zakopanem jest obiekt Hotel TOPORÓW, mieszczący się w znanej, podhalańskiej miejscowości, jaką jest Białka Tatrzańska. Warto przy tym zaznaczyć, że murowany budynek hotelu, kryty gontem, zawiera wiele drewnianych elementów architektury podhalańskiej, powodując, że obiekt ma prawdziwie góralski klimat.

Sale konferencyjne Zakopane blisko centrum – idealne na krótkie konferencje i spotkania

Jeśli chcemy zorganizować szybkie spotkanie i nie interesuje nas ani zwiedzanie gór, ani jazda na nartach, to skorzystajmy z usług obiektu konferencyjnego w ścisłym centrum Zakopanego. Takim obiektem będzie na przykład Hotel**** CROCUS, który mieści się w centrum Zakopanego, a jednocześnie w dalszym ciągu blisko stąd do Tatrzańskiego Parku Narodowego, Wielkiej Krokwi, kompleksu narciarskiego Nosal i kolejki linowej na Kasprowy Wierch.

Obiekty konferencyjne Zakopane i sale szkoleniowe – miejsca z historią

W Zakopanem możemy również znaleźć miejsca, które mają konotacje historyczne czy kulturalne. Jeśli więc chcemy znaleźć obiekt konferencyjny o kulturalnym znaczeniu, to jest taka możliwość. Przykładowo obiekt Klub Dworzec Tatrzański to największy obiekt konferencyjny w Zakopanem, położony w samym centrum miasta, przy ul. Krupówki 12. Dworzec Tatrzański jest  miejscem z ponad 120-letnią historią muzycznych występów. Grali tutaj m.in. Jan Ignacy Paderewski, Helena Modrzejewska czy Mieczysław Karłowicz.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij