Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Dobczyce

4 obiektów i sal konferencyjnych

Nie wiesz gdzie zorganizować konferencje? Warto zapoznać się z ofertą prezentowaną przez Dobczyce. Sale konferencyjne w tej miejscowości cechuje pełen profesjonalizm podczas trwania każdego spotkania biznesowego.

 

To bez znaczenia, czy przyjeżdżasz tutaj w celach rekreacyjnych, czy służbowych – zapewnią Tobie wiele atrakcji Dobczyce. Obiekty szkoleniowe położone są tutaj w najbardziej atrakcyjnych regionach, aby nie tylko zachwycać gości profesjonalizmem sal konferencyjnych, ale również malowniczymi pejzażami prezentowanymi przez okna sali spotkań. Idealnym miejscem na szkolenie są właśnie Dobczyce. Ośrodki konferencyjne w tym mieście idealnie nadadzą się dla lokalnych przedsiębiorców, jak również dla firm z całej Polski. To szczególna lokalizacja dla firm z Krakowa, mimo że w dawnej stolicy kraju funkcjonuje wiele obiektów tego typu, czasem warto wyrwać się od miejskiego zgiełku i poszukać sali z dala od wielkich aglomeracji.

Trzygwiazdkowy Hotel Dobczyce to doskonałe miejsce na organizację szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych w malowniczej okolicy z dala od zgiełku wielkiego miasta ...!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Dobczyce

Obiekt oferuje 6 sal szkoleniowych, piękne górskie widoki oraz komfortowe zaplecze hotelowe zachowane w staropolskim stylu. Na rozległym terenie świetnie sprawdza się organizacja imprez firmowych ....

Pozostałe sale konferencyjne:

Dwór Sieraków położony w miejscowości Dobczyce w województwie małopolskim to historyczny obiekt utrzymany w atmosferze rezydencji dworskiej, będący idealnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów i spotkań z dala od miejskiego zgiełku ....

Położone nieopodal Krakowa nad zajwiskowym Zalewem Dobrczyckim Centrum Szkoleniowe Jałowcowa Góra to wyjątkowo urokliwe i doskonale przystosowane miejsce do organizacji konferncji, spotkań biznesowych i integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych ... i szkoleń.

 

Dużą atrakcją tych okolic jest na pewno rozległe Jezioro Dobczyckie. Dobrym sposobem spędzenia wolnego czasu w mieście będzie spacer wzdłuż jego brzegów, a w sezonie wypożyczenie sprzętu wędkarskiego, łódek lub kajaków, aby móc przepłynąć jezioro. Warto wybrać się tutaj również na spacer do zamku Dobczyckiego położonego u brzegów wspomnianego jeziora oraz rzeki Raby będącej dopływem Wisły. Nie sposób pominąć tych punktów na mapie odwiedzając miasto Dobczyce. Ośrodki szkoleniowe położone niedaleko niego stanowią dobrą bazę wypadową na wycieczki po mieście.

Warto zwrócić uwagę na to, co prezentują wybrane obiekty konferencyjne. Dobczyce posiadają bogatą listę ośrodków, oferujących duże sale konferencyjne oraz małe kameralne salki idealne na mniejsze spotkania biznesowe. Każde z sal posiadają sprzęt oraz nagłośnienie stosowne do każdego rodzaju spotkania, zwłaszcza na te duże konferencje poleca się sale z dobrym nagłośnieniem oraz mikrofonami, zaś na wszystkich rodzajach spotkań przyda się rzutnik multimedialny, by dzięki niemu móc wyświetlić prezentacje tak pomocne w dzisiejszych czasach. Istnieją również inne niezbędne dodatki, które powinny zawierać sale szkoleniowe. Dobczyce obfitują w ośrodki, restauracje oraz firm zajmujące się cateringiem.

Napoje, przekąski oraz ciepłe posiłki są niezbędnym elementem zwłaszcza wielogodzinnych szkoleń. Kolejnym punktem obowiązkowym jest nocleg, jaki mogą zapewnić obiekty Dobczyce. Hotele konferencyjne posiadają również bogatą ofertę pokoi dla każdego rodzaju gości. W katalogach można znaleźć tutaj zarówno pojedyncze pokoje jednoosobowe, dwuosobowe lub rozległe apartamenty, które oprócz miejsc na sen oferują również przestronne salony wypoczynkowe czy też miejsce biurowe pozwalające na pracę nawet w podróży. Warto zapoznać się z ofertą prezentowaną przez Dobczyce. Hotele szkoleniowe cechują się tutaj bogatą ofertą, która potrafi dotrzeć do każdego klienta. Mimo że nie jest to duże centrum miejskie, stanowi ono dogodną lokalizację na biznesowej mapie Polski.