Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Nowy Targ

3 obiektów i sal konferencyjnych

Przy ulicy Kolejowej w Nowym Targu trwają pracę wykończeniowe nad nowym hotelem marki ibis. Oficjalne otwarcie ma nastąpić 31 lipca 2019 roku.

Funkcjonujący w systemie condo Life Czorsztyn Resort&SPA to nowy kompleks, który powstaje nad jeziorem i w górach. Sala konferencyjna na 300 osób, strefa fitness i SPA, basen, luksusowe pokoje i nowoczesne domki rekreacyjne to nie ... wszystkie zalety nowo powstającego obiektu.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Nowy Targ

Ośrodek Wczasowy Groń Placówka to idealne miejsce na konferencje. Obiekt konferencyjny leży pomiędzy Bukowiną Tatrzańską, a Białką Tatrzańską to doskonała baza wypadowa zarówno w termy Podhalańskie, wyprawy na Słowację jak również, w ...góry: Tatry, Beskidy czy w końcu Pieniny.  Oferujemy Państwu eleganckie i urządzone w stylu góralskim pokoje w budynku głównym oraz w budynkach drewnianych.  Nasz kompleks dysponuje 250 miejscami noclegowymi w ofercie mamy luksusowe pokoje typu standard, lux studio i apartamenty w których znajdują się łazienka, telewizor LCD, dostęp do Internetu oraz czajnik bezprzewodowy. Sale konferencyjne w Ośrodku Wczasowym Groń to doskonała propozycja dla niezdecydowanych przedsiębiorców.  Zapraszamy! 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij