Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Poznań

118 obiektów i sal konferencyjnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe Poznań


Poznań jako jedno z największych miast w Polsce jest bazą działania dla wielu podmiotów gospodarczych, dużych i małych, zarówno lokalnych, jak i tych pochodzących z zagranicy. Powoduje to, że stolica Wielkopolski jest miastem, gdzie zarówno popyt na sale konferencyjne i sale szkoleniowe jest wielki, jak i podaż obiektów konferencyjnych i szkoleniowych jest duża. Jest więc naprawdę z czego wybierać, bo Poznań jest bardzo poważnym zapleczem konferencyjnym, jeśli chodzi o cały ten region.

Sale szkoleniowe i sale konferencyjne Poznań są używane do bardzo różnych celów, najróżniejszych konferencji i tak popularnych obecnie szkoleń, a także innych eventów, w tym imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych. Pracownicy, którzy organizują w praktyce takie wydarzenia, w związku z tym szukają sal konferencyjnych i szkoleniowych, które powinny spełniać określone kryteria, takie jak:

  •     Odpowiednia i nowoczesna infrastruktura
  •     Komfortowy i wygodny dojazd
  •     Położenie w atrakcyjnej turystycznie okolicy

Hotel Royal*** to położony przy ulicy św. Marcin w Poznaniu butikowy hotel. Zapewnia on swoim gościom miejsce odpoczynku wśród wnętrz charakteryzujących się wyjątkową atmosferą. Hotel Royal*** posiada dwie sale konferencyjne z klimatyzacją, ...dostępem do światła dziennego oraz Wi-Fi. Eleganckie wykończona oraz funkcjonalność sal sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację szkoleń. Atutem hotelu jest też lokalizacja, pozwalająca na szybkie dotarcie do targów i dworca głównego.

Możliwość zorganizowania konferencji do 800 osób to niewątpliwy atut obiektu Novotel Poznań Centrum. Nie tylko sale szkoleniowe świadczą o biznesowym charakterze tego miejsca. Znajduje się tu również Business Club oraz Restauracja Le Novo ...zapewniająca catering podczas każdego spotkania firmowego. Novotel to nie tylko hotel – to również symbol komfortu i prestiżu.

Hotel Trafiic w swojej ofercie prezentuje komfortowe pokoje przy ulicy Niezłomnych, z których można szybko dotrzeć do najbardziej strategicznych miejsc Poznania, w tym Starego Rynku, Starego Browaru czy Międzynarodowych Targów Poznańskich. ...Ponadto Hotel Traffic posiada dwie sale szkoleniowe. Organizacja żadnego przedsięwzięcia firmowego nie będzie problemem dla profesjonalnie wyszkolonego personelu zatrudnianego przez Hotel Traffic.

Na terenie ośrodka znajdują się domki campingowe oraz pokoje w trzygwiazdkowym hotelu. Ponadto, oferta obejmuje sale konferencyjne oraz restaurację wyspecjalizowaną w kuchni staropolskiej i europejskiej ....

Hotel znajduje się w kompleksie Alfa, w centralnej części Poznania. Posiada modernistyczne pokoje oraz nowoczesne sale konferencyjne mogące obsłużyć nawet 200 uczestników konferencji oraz 150 gości bankietu ...

Malta oferuje nadwodny teren rekreacyjny oraz rozwiniętą infrastrukturę eventową. W Maltańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym znajduje się aż 8 sal z dostępem do nowoczesnego sprzętu i zaplecza technicznego ....

Hotel w centrum Poznania skrywa urokliwe patio we włoskim stylu oraz ceglaną piwniczkę. Posiada rónież nowoczesną salę konfernecyjną oraz pokoje w starodawnej aranzacji.  ...;

Nowoczesne i ekologiczne centrum ulokowane jest w centrum Poznania. Udostępnia 14 sal konferencyjnych i warsztatowych, które mogą obsłużyć od 8 do 120 osób ...

Czterogwiazdkowy hotel posiada 23 pokoi z balkonami, piękną Restauracją Blue Marina ze słonecznym tarasem, a także w pełni wyposażoną salę konferencyjną ....

Funkcjonale sale konferencyjne oraz bliskość jeziora pozwala na organizację spotkań, które łączą fachowość z przyjemnością.

Podobnie jak sale konferencyjne Gdańsk i sale konferencyjne Łódź, hotele i inne obiekty konferencyjne w Poznaniu są dostępne do wynajęcia w każdej części miasta. Jak wśród tak wielu dostępnych sal konferencyjnych i szkoleniowych znaleźć tę najbardziej odpowiednią? Sprawdź, jakie kryteria warto wziąć pod uwagę, aby wszyscy uczestnicy spotkania biznesowego byli zadowoleni, a sala konferencyjna Poznań czy sala szkoleniowa była wypełniona do ostatniego miejsca!

Sale szkoleniowe Poznań – położenie ma znaczenie

Poznań posiada sprawną i dobrze rozwiniętą sieć transportu publicznego. Jest z czego wybierać – autobusy, tramwaje, Poznański Szybki Tramwaj, linie podmiejskie. Do tego autostrada A2 przebiegająca przez miasto i lotnisko Ławica. Dojazd do większości konferencyjnych obiektów i sal szkoleniowych jest więc ułatwiony.

W celu wybrania odpowiedniej sali konferencyjnej, trzeba przy wyborze stosownej lokalizacji wziąć pod uwagę dwie sprawy:

 

  • W jaki sposób goście dojadą na miejsce?

Jeśli środkiem lokomocji będzie autokar czy autobus, to sala konferencyjna Poznań lub hotel konferencyjny powinny być zlokalizowane blisko autostrady, dróg ekspresowych lub innych ważnych tras komunikacyjnych. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w przypadku, gdy uczestnicy szkolenia czy konferencji dotrą na miejsce samodzielnie, korzystając ze swojego samochodu.

Jeśli uczestnicy przylatują na konferencję samolotem, to zaplanuj miejsce na ten event w okolicach lotniska. Na przykład obiekt Stadion Poznań, który jest dużym i profesjonalnym centrum konferencyjnym, jest położony w odległości zaledwie kilku kilometrów od poznańskiego portu lotniczego Ławica.

  • Czy w trakcie wyjazdu jest również zaplanowane zwiedzanie miasta?

W czasie dłuższych konferencji czy szkoleń jest przewidziany również czas wolny przewidziany na zwiedzanie okolicy, czy to jest duża metropolia, małe miasto czy tereny wiejskie. W Poznaniu atrakcji turystycznych nie brakuje, dlatego warto wykorzystać czas wolny, żeby zwiedzić to piękne miasto. Wybierz więc obiekt konferencyjny, który jest położony blisko centrum Poznania. Sala konferencyjna Poznań w Hotelu Włoskim sprawdzi się doskonale. Stąd jest bardzo blisko na deptak na ul. Półwiejskiej, do Starego Browaru czy na Stary Rynek.

Innym obiektem konferencyjnym wartym rozważenia jest Novotel Poznań Centrum, który położony jest równie dobrze, a przy tym posiada profesjonalne Centrum Konferencyjne, w którego skład wchodzi 7 sal szkoleniowych.

Obiekty konferencyjne w okolicach Poznania – najlepsze na integracje firmowe

Położenie blisko centrum i głównych atrakcji w Poznaniu to sposób, by wszyscy uczestnicy wygodnie dotarli na miejsce i mieli wystarczającą ilość czasu, aby zwiedzić najciekawsze turystycznie miejsca. Jeśli jednak celem jest organizacja wyjazdu integracyjnego z atrakcjami na terenie obiektu, to wybierz hotel konferencyjny na obrzeżach miasta. Miejsce oddalone od centrum będzie znakomite na integrację na świeżym powietrzu, gdzie będzie można zrobić grilla czy zaplanować zajęcia integrujące, np. podchody.

Na kilkudniowe imprezy firmowe bardzo dobrym obiektem będzie przykładowo Hotel Rodan, który jest malowniczo otoczony lasami i polami. Wielkim plusem hotelu jest zadbana polana piknikowa, rozciągająca się wokół obiektu, która jest idealnym miejscem na imprezę integracyjną w stylu staropolskiej biesiady przy grillu.

Innym dobrym wyborem obiektu na imprezę integracyjną jest Hotel Feniks, który jest położony w cichym spokojnym i pełnym zieleni miejscu, niedaleko trasy wylotowej z Poznania w kierunku Wrocławia i autostrady A2.

Obiekty konferencyjne Poznań i sale szkoleniowe – profesjonalne miejsca na spotkania dla wszystkich gości

Położenie, infrastruktura oraz cel wyjazdu – te czynniki mają wielki wpływ na wybór doskonałej Sali konferencyjnej. Poznań oferuje wiele różnych hoteli konferencyjnych, obiektów szkoleniowych i pojedynczych sal na spotkania biznesowe. Z pewnością warto rozpatrzyć różne miejsca i opcje, w tyle głowy trzeba mieć jednak przede wszystkim potrzeby uczestników szkolenia czy konferencji.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij