Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Luboń

10 obiektów i sal konferencyjnych

Obiekty konferencyjne w okolicy: Luboń

Klienci poszukujący sali konferencyjnej na 30 osób mogą zatrzymać się na chwilę i przyjrzeć możliwością, jakie daje wynajęcie pomieszczenia w Hotelu Kortowo. Miejsce to dostarczające sportowych emocji idealnie nadaje się również na spotkania ... biznesowe. Pomieszczenie konferencyjne posiada klimatyzację, dostęp do Wi-Fi oraz światła dziennego. Obsługa spotkań zadba o to, aby przygotować salę, a także niezbędne podczas dłuższych spotkań zaplecze cateringowe oferując kawę, przekąski oraz lunch.

Znajdujący się niedaleko Starego Rynku oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich Sunny Hotel zapewnia przyjezdnym miejsce na odpoczynek oraz zaplecze szkoleniowe. Organizatorzy mogą przygotować tutaj szkolenie dla 20-30 osób w ustawieniu ...kinowym. Spotkania branżowe w Sunny Hotel niewątpliwie zakończą się sukcesem, w czym może pomóc zarówno kameralny nastrój tego miejsca oraz profesjonalna i dyskretna obsługa.

Poznańska Akademia Tańca to miejsce spotkań wielbicieli aktywności ruchowej i dobrej muzyki. Na co dzień odbywają się tutaj zajęcia z wielu różnych stylów tanecznych. Obiekt udostępnia salę na wynajem o powierzchni 77 mkw odpowiednią na organizację ...spotkań biznesowych oraz warsztatów. Pomieszzenie posiada duże możliwości aranżacyjne.

Sale konferencyjne z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym stanowią zaplecze konferencyjne Hotelu Lavender****. Klienci biznesowi do swojej dyspozycji otrzymują tutaj nagłośnienie, projektor, ekran, Wi-Fi oraz inne udogodnienia, których sobie zażyczą .... Ponadto hotelowa restauracja serwuje w ramach cateringu przepyszne potrawy, a w komfortowych pokojach można odpocząć po całodziennych spotkaniach branżowych.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to organizacja skupiająca specjalistów związanych z rachunkowością i finansami, oferująca sale szkoleniowe dla ponad 200 gości ....

To jeden z biznesowych hoteli na mapie Poznania, który potrafi oczarować swoją nowoczesnością i funkcjonalnością. Hotel Moderno prezentuje zaplecze konferencyjne składające się z sześciu nowoczesnych sal. Każda z nich wyposażona została w ...klimatyzację oraz Wi-Fi, a także światło dzienne z możliwością zaciemnienia. Na gości czekają tutaj również komfortowe pokoje o zróżnicowanym standardzie.

Hotel Dorrian położony jest w sercu stolicy wielkopolski. Blisko stąd do hali widowiskowo-sportowej Arena Poznań oraz Parku Kasprowicza, niewielka odległość dzieli to miejsce również od MTP. Miejsce to posiada restaurację serwującą wykwintne dania ...oraz zaplecze bankietowo-konferencyjne. Znajdują się tutaj dwie sale szkoleniowe oraz niewielka Salka VIP na kameralne spotkania biznesowe. 

Zorganizuj konferencję lub szkolenie w butikowym hotelu w centrum stolicy Wielkopolski. Hotel Platinum Residence mieści się w zachwycającej willi o 4-gwiazdkowym standardzie ....

Promień słonecznych Włoch rozpościera się przez cały rok w Hotelu Włoskim w centrum Poznania. Miejsce to przyciąga wyjątkową estetyką i aranżacją wnętrz. Hotel w swojej ofercie ma salę konferencyjną, w której zorganizować można wszelkiego rodzaju ...spotkania firmowe w gronie 20-60 osób. Podczas spotkań zapewniany jest nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz catering w formie przerw kawowych, lanch, oraz kolacji podawanej podczas organizowanych tutaj eleganckich bankietów.

Authors Boutique Hotel Poznań to ciekawa inwestycja firmy Bernil Nieruchomości, która wyróżniać się będzie oryginalną architekturą, przypominającą sąsiadujące XIX-wieczne wille. Motywem przewodnim hotelu mają być książki, a w klimatycznej ...restauracji odbywać się będą wieczorki artystyczne gromadzące nie tylko poznańską elitę kulturalną.