Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne Lublin. Sale szkoleniowe w Lublinie

25 obiektów i sal konferencyjnych

Lublin to jedno z największych miast w Polsce i bardzo prężny ośrodek gospodarczy położony we wschodniej części naszego kraju. Stosunkowo blisko stąd do Warszawy, a inną zaletą tego miasta jest bliskie sąsiedztwo Ukrainy, z którą współpraca gospodarcza z roku na rok się coraz bardziej zwiększa. W związku z tym coraz większy jest też popyt na sale konferencyjne i sale szkoleniowe w Lublinie, które będą służyć jako miejsce do organizacji wydarzeń typu konferencje, szkolenia, seminaria, spotkania biznesowe, a także firmowe wyjazdy integracyjne.

Skoro jest więc popyt, jest więc i podaż, a liczba sal konferencyjnych i sal szkoleniowych w Lublinie sukcesywnie się zwiększa. Osoby organizujące konferencja, szkolenia i inne spotkania biznesowe muszą więc wziąć pod uwagę różnego typu kryteria, takie jak:

  • Wygodny i szybki dojazd
  • Profesjonalne i nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych
  • Położenie w miejscu atrakcyjnym turystycznie

Targi Lublin S.A. od ponad 20 lat pełnią funkcję jednego z najważniejszych ośrodków wystawienniczych. Ponadto, mając w swojej ofercie aż 5 doskonałych przestrzeni, umożliwiają organizację najlepszych konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych ....

Hotel w centrum Lublina posiada salę konferencyjno-bankietową, VIP Room oraz Salę Widokową. Restauracja podaje dania kuchni europejskiej, a w pokojach zastosowano klasyczny wystrój. Wyróżniającym elementem kompleksu jest strefa Spa & Wellness oraz jedno z ... najlepiej wyposażonych w mieście Klubów Fitness. 

Ekskluzywne wnętrza, piękny wystrój oraz nietuzinkowa obsługa to zalety Hotelu Ilan. Miejsce to idealnie nadaje się na miły weekend, na organizację przyjęć okolicznościowych, a także konferencje i szkolenia, które zawsze kończą się sukcesem .... Znajduje się tutaj sala konferencyjna, która może pomieścić do 100 osób w układzie kinowym. Jest ona wyposażona w najnowszej klasy sprzęt, który pozwala na kompleksową prezentację treści każdego typu.

Blisko dworca PKS, lotniska oraz centrum miasta znajduje się Lubelski Park Narodowo-Technologiczny S.A. Jest to miejsce doskonałe do szkoleń, rekrutacji oraz wszelkich eventów dla nawet 450 osób. Znajdują się tutaj cztery sale szkoleniowe ...oraz aula. Wszystkie pomieszczenia można dowolnie aranżować, aby stworzyć przestrzeń najbardziej odpowiadającą charakterowi planowanego spotkania.

W niewielkiej odległości od samego centrum Lublina znajduje się Hotel Lwów. Blisko stąd do portu lotniczego, terenów targowych oraz licznych miejsc rekreacyjnych. Takie usytuowanie oraz doskonałe wyposażenia sprawiają, że Hotel Lwów ...jest wybierany przez wielu klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych. Na gości czekają komfortowe pokoje, apartamenty oraz cztery sale szkoleniowe o różnorodnej powierzchni oraz aranżacji.

Ośrodek znajduje się w nowoczesnym biurowcu „Batory” w centrum lublina. Nieopodal przygotowano dwa parkingi, które łącznie mogą pomieścić 50 pojazdów. Można stąd łatwo dotrzeć do różnych punktów na mapie Lublina. ...Profesjonalny personel pomoże w rozwiązaniu każdego problemu i odpowie na każde pytanie gości. Znajdują się tutaj dwie sale szkoleniowe, których niezmiennym atutem jest bezpośredni dostęp do stanowiska komputerowego dla każdego uczestnika.

Alter to ośrodek zajmujący się wynajmem biur, udostępnianiem sal konferencyjnych oraz oferowaniem usług doradczych i szkoleniowych. Są tutaj trzy sale szkoleniowe, które posiadają dostęp do światła dziennego, klimatyzację oraz łącze Wi-Fi. Sale ...mogą być aranżowane zgodnie z wizją klientów. Wszystkie pomieszczenia służbowe zostały wyposażone w profesjonalnej klasy sprzęt audiowizualny.

Hotel Moxy Lublin to trzygwiazdkowy obiekt, który poszerzy zaplecze biznesowe tego miasta i przyciągnie biznesmenów ze wschodniej Polski. Komfortowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne i restauracja z wyśmienitym jedzeniem, To i znacznie ...więcej znajdzie się w nowo powstającym hotelu pod marką Moxy.

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel zapewnia wygodny pobyt podczas podróży służbowej, jak i świetne warunki do organizacji szkoleń, konferencji i rozmów rekrutacyjnych. Posiada w pełni wyposażone, klimatyzowane Centrum Konferencyjne dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych ...

Niedawno oddany do użytku hotel w samym sercu Lublina posiada 7 sal konferencyjnych oraz restaurację serwującą dania międzynarodowe. Na gości czekają nowoczesne pokoje oraz wiele miejsc parkingowych, dzięki czemu jest świetnym wyborem na ostój w podróży ...służbowej. 

Podobnie jak sale konferencyjne Gdynia czy sale konferencyjne Kielce, hotele i inne obiekty szkoleniowe w Lublinie są dostępne w różnych dzielnicach tego miasta. Lokalizacji jest więc naprawdę wiele. Jak wybrać spośród nich właśnie tę, która będzie najlepsza? Sprawdź, jakimi przesłankami możesz się kierować, aby wszyscy uczestnicy spotkania typu szkolenie, konferencje czy wyjazd integracyjny byli zadowoleni, tak samo zresztą jak organizatorzy wydarzenia i aby sala konferencyjna w Lublinie była wypełniona w całości.

Sale szkoleniowe w Lublinie – lokalizacja jest ważna

Lublin posiada dobrze rozwiniętą sieć komunikacji publicznej, dodatkowo są drogi szybkiego ruchu i lotnisko.  Tak czy siak, żeby wybrać odpowiednią salę szkoleniową pod kątem lokalizacji, trzeba sobie odpowiedzieć na dwie ważne kwestie:

  • W jaki sposób uczestnicy szkolenia będą docierać na miejsce?


Może być tak, że uczestnicy szkolenia czy konferencji będą dojeżdżali na miejsce autokarem. W takim przypadku sala konferencyjna Szczecin czy hotel konferencyjny, powinny być położone blisko szybkich dróg dojazdowych. Rozwiązanie takie będzie również dobre w przypadku, gdy uczestnicy konferencji lub wyjazdu integracyjnego dojadą na miejsce wydarzenia własnym samochodem.

Jeśli goście przylatują na konferencję bądź szkolenie samolotem, to można na miejsce wydarzenia biznesowego wybrać chociażby obiekt Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. Ten obiekt konferencyjny jest położony w pobliżu nie tylko lotniska, ale także dworca autobusowego oraz centrum miasta. Co ważne obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie znajdują się cztery profesjonalne i nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe, a także duża Aula, która pomieści nawet 450 osób.

  • Czy w trakcie danego wydarzenia przewidziane jest zwiedzanie?


W czasie dłuższych konferencji czy szkoleń przewidziany jest często czas wolny do dyspozycji na zwiedzanie atrakcji turystycznych. Jeśli chodzi o Lublin, to takich atrakcji nie brakuje i z pewnością warto zapoznać się z bogatą historią tego miasta. Warto zwiedzić chociażby Muzeum Wsi Lubelskiej, Plac Litewski, Muzeum Lubelskie czy Muzeum Literackie, a także Państwowe Muzeum na Majdanku, Ogród Botaniczny czy Zamek. Można także przespacerować się od Parku Saskiego do Bramy Krakowskiej. Warto więc wybrać obiekt szkoleniowy, który znajduje się blisko centrum miasta. Takim miejscem będzie z pewnością Hotel Locomotiva, który znajduje się w samym sercu Lublina. Sale konferencyjne mają dostęp do dziennego światła, a także niezbędny sprzęt multimedialny.

Innym obiektem szkoleniowym, który jest położony blisko centrum Lublina jest Hotel Lwów. Ze względu na usytuowanie oraz wyposażenie obiekt świetnie się sprawdzi w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, a zwłaszcza konferencji, seminariów, szkoleń, czy warsztatów. Do dyspozycji gości obiekt oddaje 60 komfortowych i eleganckich miejsc noclegowych oraz nowoczesne zaplecze konferencyjne. Warto również wspomnieć o restauracji z pysznymi daniami kuchni polskiej i ukraińskiej, a także letniej altany, który świetnie się sprawdzi w przypadku imprezy na zewnątrz, zwłaszcza letnią porą.

Jeszcze jednym przykładem obiektu konferencyjnego w centrum Lublina jest Unizeto Technologies Ośrodek Szkoleniowy. Jest to ośrodek szkoleniowy, który znajduje się wewnątrz nowoczesnego biurowca „Batory” w samym centrum Lublina. Blisko stąd chociażby na przystanek autobusowy czy trolejbusowy.

Obiekty konferencyjne oddalone od centrum – najlepsze na wyjazdy integracyjne

Położenie blisko centrum to oczywiście duży plus i możliwość, aby wszyscy uczestnicy biznesowego wydarzenia zapoznali się z zabytkami miasta. Czasami jednak chcemy skoncentrować się na atrakcjach wewnątrz hotelu albo na przylegających do niego zielonych terenach, na których można urządzić dodatkowe zajęcia team-buildingowe czy jedzenie na świeżym powietrzu.

W przypadku takich dłuższych wyjazdów integracyjnych doskonale się sprawdzi chociażby Hotel Luxor, jeden z najmłodszych hoteli w Lublinie, który zbiera same pozytywne opinie. Obiekt posiada doskonale przygotowaną salę konferencyjną, z nowoczesnym sprzętem multimedialnym.

FAQ

Czy obiekty konferencyjne w Lublinie świadczą kompleksowe usługi organizacyjne?

Obiekty konferencyjne, które zlokalizowane są w Lublinie, powstały z myślą o organizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć biznesowych. W praktyce oznacza to, że ich usługi są nie tylko świadczone na najwyższym poziomie, ale i są kompleksowe. Poza salami konferencyjnymi, można w nich liczyć na miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach, na wyśmienite cateringi, a także udogodnienia, takie jak chociażby miejsca parkingowe czy pomoc techniczna podczas eventu.

Gdzie zorganizować konferencję w centrum Lublina?

Organizacja konferencji czy szkolenia w centrum miasta to zawsze dobry pomysł - także w wyjątkowym Lublinie. Wielkomiejska atmosfera sprzyja podejmowanej, biznesowej tematyce, a bliskość najważniejszych ośrodków komunikacyjnych i usługowych to zdecydowanie jedna z największych zalet. Konferencję w centrum Lublina można zorganizować m.in. w nowoczesnym Hotelu B&B Lublin oraz w niezwykle stylowym Hotelu Heban.

Na jakie atrakcje dodatkowe można liczyć w obiektach konferencyjnych w Lublinie?

Obiekty konferencyjne w Lublinie, poza tym, że oferują wiele sal biznesowych, to proponują też liczne atrakcje dodatkowe. Doskonale sprawdzają się one jako przestrzeń do integracji uczestników wydarzeń. Atrakcje te różnią się w zależności od obiektu, jednak najczęściej obejmują: zaplecze Wellness & SPA, siłownie, sale fitness, boiska sportowe, korty tenisowe, rozległe tereny zielone wokół obiektu, wypożyczalnie rowerów czy wyśmienite usługi gastronomiczne.

Gdzie w Lublinie zorganizować konferencję na 50 osób?

Sale konferencyjne w Lublinie umożliwiają organizację eventów biznesowych dla różnych grup. Znajdą tam Państwo zarówno kameralne przestrzenie, średnie, jak i znacznie większe, gotowe pomieścić nawet setki gości. Spotkanie biznesowe na 50 osób w Lublinie zorganizować można m.in. w Hotelu FOCUS Centrum Konferencyjne, w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym S.A. czy w Hotelu Forum *** Fitness Spa & Wellness.

Jak zarezerwować salę konferencyjną w Lublinie?

Rezerwacja sali konferencyjnej to bardzo ważny, wieńczący poszukiwania krok - a przy tym bardzo prosty. Można to zrobić na trzy sposoby - telefonicznie, mailowo lub osobiście. Wszystkie te formy ułatwia nasza strona, w prezentacji każdego obiektu umieszczając numer telefonu i dokładny adres mailowy do obsługi obiektu. Znajdą tam Państwo także adres usytuowania obiektu. Szczególnie polecamy osobistą wizytę, by zobaczyć, jak “na żywo” prezentują się lubelskie przestrzenie biznesowe.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij