Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Kazimierz Dolny

4 obiektów i sal konferencyjnych

Kazimierz Dolny czy jak niektórzy go nazywają Kazimierz nad Wisłą to przepiękna miejscowość, przez wielu niestety zapomniana i niedoceniana. To jedno z bardziej wyjątkowych miejsc na wschodzie Polski.

 

Miasto pełne wyjątkowych zabytków i renesansowego ducha. Oprócz bogatej oferty turystycznej ta lubelska miejscowość może pochwalić się pokaźną ofertą dla klientów biznesowych. Wielu przedsiębiorców z województwa lubelskiego i wschodu kraju wybiera to miejsce na organizację spotkania biznesowego. Miasto ma do zaoferowania nowoczesne i bardzo przystępne cenowo, tanie sale konferencyjne. Kazimierz Dolny to również luksusowe i zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie gości hotele konferencyjne. Kazimierz Dolny oferuje nowoczesne zaplecze konferencyjne, na które oprócz przestronnych sal składa się również profesjonalne nagłośnienie czy sprzęt multimedialny. Obiekty konferencyjne Kazimierz Dolny proponują także dopasowany do gustów i potrzeb gości catering firmowy. Aromatyczna kawa, rozgrzewająca herbata, przepyszne domowe wypieki i przepyszne przekąski i dania lunchowe.

Nie od dziś wiadomo, że lepiej się skupiamy w spokoju i z dala od miejskiego zgiełku. Hotel Kazimierzówka mimo, że znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od Rynku, to dzięki otoczeniu zieleni i malowniczych terenów tworzy sielską i spokojną ... atmosferę, która sprzyja pracy i skupieniu podczas organizowanych tu szkoleń czy konferencji. 

Pensjonat oferuje 24 pokoje i jeden apartament, a także dwie w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne. Goście mogą zrelaksować się w gabinetach odnowy bi logicznej, saunach lub jacuzzi, a oprawę cateringową zapewnia restauracja międzynarodowa ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Położony w województwie lubelskim w miejscowości Kaziemirz Dolny Hotel Zajazd Piastowski to obiekt posiadający do dyspozycji gości biznesowych pięć sal konferencyjnych pozwalających organizacje zarówno kameralnych jaki i większych spotkań ...biznesowych , konferencji, szkoleń i warsztatów.

Zlokalizowany w wyjątkowo malowniczej i spokojnej lokazalizacji Hotel Król Kazimierz w miejscowości Kaziemierz Dolny na lubelszczyźnie to obiekt dokonały do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i warsztatów.  ...;

W centrum Kazimierz Dolny ośrodki konferencyjne charakteryzują się również bliską odległością od najlepszych lubelskich restauracji, gdzie można zjeść dużo, dobrze i tanio. Wynajem sal konferencyjnych Kazimierz Dolny w centrum miasta posiada dużo zalet, jak np. sąsiedztwo wielu zabytków, ciekawych miejsc czy centrów biznesowych. Obiekty szkoleniowe Kazimierz Dolny to także przemiła obsługa, która chętnie doradzi na każdym etapie organizacji firmowego wydarzenia, a także pomoże opracować plan zwiedzania największych atrakcji w Kazimierz Dolny. Hotele szkoleniowe w tej miejscowości mogą pochwalić się pięknymi widokami na miasto i panoramę. Dlatego turyści i biznesmeni często poszukują pokoju z balkonem czy tarasem.

Będąc w tej wyjątkowej miejscowości, nie sposób nie zwiedzić najważniejszych punktów na mapie, takich jak Muzeum Przyrodnicze, wąwóz lessowy, Korzeniowy Dół w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, ruin basztów i zamków,  synagogi i licznych spichlerzy. Koniecznie trzeba się też przejść na spacer wzdłuż rzeki Wisła, zwiedzić Rynek, wspiąć się na zamek i basztę z XIV-XVI wieku, wejść do jednej z galerii sztuki. Trzeba również koniecznie zjeść i kupić na pamiątkę Kazimierzowskiego koguta, czyli coś na wzór chałki.

Warto po skończonej konferencji czy szkoleniu wejść na Górę 3 Krzyży, gdzie podobno rozpościera się najpiękniejszy widok na Kazimierz Dolny. Miłośnicy pięknych widoków powinni również przepłynąć się statkiem po Wiśle. Miasto to jest doskonałym miejscem na weekend lub dłuższy pobyt. Turyści coraz częściej tu przyjeżdżają, by zobaczyć tę polską perełką przy wschodniej granicy Polski. Dzięki coraz większej liczbie ośrodki szkoleniowe - Kazimierz Dolny staje się jedną z biznesowych stolic województwa lubelskiego. Nowoczesne sale szkoleniowe - Kazimierz Dolny ma się czym szczycić.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij