Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne w biurowcach

66 obiektów i sal konferencyjnych

Centrum Szkoleniowe Instytutu Rozwoju Biznesu to bardzo nowoczesne pod względem designu i funkcjonalności miejsce w samym sercu stolicy - doskonałe na spotkania biznesowe i firmowe, szkolenia i warsztaty, konferencje i seminaria. Zapewnia Gościom ...wysoki komfort i wygodę podczas całego pobytu, a bliska odległość od Dworca Centralnego, lotniska krajowego i międzynarodowego sprawia, że mają możliwość dobrego wykorzystania swojego czasu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Sale Konferencyjne Polska 13 to nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie, które zapewnią owocne spotkania, dzięki zaawansowanemu wyposażeniu i doświadczonej obsłudze ....

Zamek Joannitów szczyci się niepowtarzalnym klimatem. XIV wieczny budynek pozwoli gościom na moment zatracić się w historii i przenieść w odległe czasy. W przypadku organizacji spotkania biznesowego to ogromne urozmaicenie. Dostępne sale zachowane ...są w historycznym klimacie, jednak nie stracą przy tym na funkcjonalności. Realizowane wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników. Obecna bryła budowli, ukształtowana w XVII wieku, składa się z czterech dwukondygnacyjnych skrzydeł, które tworzą renesansowy dziedziniec. Nad zamkiem góruje wieża warowna - atrakcyjny punkt widokowy. W zamku znajduje się hotel, restauracja, kawiarnia i reprezentacyjna Sala Rycerska. Zamek znajduje się w spokojnej okolicy, która pozwala się odprężyć oraz skupić na wykonywanych czynnościach. Krystalicznie czysta woda rynnowych jezior pozwoli zapomnieć o wielkomiejskim gwarze i stresie. To warunki doskonałe dla artystów szukających inspiracji oraz przedsiębiorców pragnących zastosować w firmie innowacyjne rozwiązania.

Centrum Konferencyjne ADN w Warszawie oferuje bogate zaplecze technologiczne i dużą ilość sal szkoleniowych, dzięki czemu jest idealnym miejscem na organizację wydarzeń biznesowych ....

Konferencja w sercu Warszawy, w eleganckich wnętrzach Centrum Bankowo-Finansowego "Nowy Świat" zlokalizowanego przy rondzie de Gaulle'a w Warszawie będzie idealnym rozwiązaniem dla zabieganych ludzi biznesu, którzy na konferencje i spotkania nie lubią ...daleko jeździć oraz dla organizatorów, którzy preferują obiekty konferencyjne w centrum miasta. Obiekt dysponuje salami konferencyjnymi, które pomieszczą maksymalnie 130 gości i większymi powierzchniami – Holem Głównym, Tarasem i Dziedzińcem na 1000 osób.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe znajduje się w zmodernizowanym biurowcu ''Akwarium'' na terenie Bałtyckiego Portu Nowych Technologii w Gdyni .... 5 profesjonalnych sal konferencyjnych wyposażonych w niezbędy sprzęt oraz kompleksowa obsługa każdego spotkania stanowi idealne miejsce dla każdego eventu. Różnorodność sal pozwala na jak najlepsze dostosowanie się do potrzeb Klientów, a wysoki standard budynku umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń na najwyższym poziomie. Bogata oferta gastronomiczna oraz bliskość komunikacji miejskiej są bez wątpienia dużymi atutami ''Akwarium''.

Ośrodek znajduje się w nowoczesnym biurowcu „Batory” w centrum lublina. Nieopodal przygotowano dwa parkingi, które łącznie mogą pomieścić 50 pojazdów. Można stąd łatwo dotrzeć do różnych punktów na mapie Lublina. ...Profesjonalny personel pomoże w rozwiązaniu każdego problemu i odpowie na każde pytanie gości. Znajdują się tutaj dwie sale szkoleniowe, których niezmiennym atutem jest bezpośredni dostęp do stanowiska komputerowego dla każdego uczestnika.

Nowoczesny biurowiec IDEA Przestrzeń dla Biznesu w Bydgoszczy oferuje aż 5 nowoczesnych sal konferencyjnych, które doskonale sprawdzą się przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych ...!

Gdański Park Naukowo-Technologiczny to nowoczesny obiekt w doskonałej lokalizacji, który ma w swojej ofercie aż 10 zróżnicowanych pod względem wielkości sal. Są one odpowiednim tłem do organizacji wszelkiego rodzaju przedsięwzięć biznesowych ....

Wszystko w zasięgu ręki - miejsce konferencyjne, restauracja, kawiarnia, poczta, kiosk, banki i barek. W 47-piętrowym wieżowcu przy ulicy Chałubińskiego w Warszawie odbywają się różnego rodzaju spotkania biznesowe. Lokalizacja w pobliżu Dworca ...Centralnego i stacji metra sprawia, że sale konferencyjne w tym budynku szczególnie chętnie wybierane są przez przedsiębiorców z Warszawy i okolic. 

Business Lab Nowy Świat oferuje wiele usług z zakresu działań biznesowych. Znajduje się tam przestrzeń coworkingowa, prywatne biura oraz dwie sale konferencyjne. Tak bogate zaplecze biznesowe łączy się z równie  ...korzystną lokalizacją, bowiem budynek mieści się w samym sercu Warszawy. To absolutnie obowiązkowy punkt dla przedsiębiorców!

Centrum Konferencyjne WPP składa się z 4 nowoczesnych, klimatyzowanych i odpowiednio wyposażonych sal konferencyjnych, które doskonale nadają się na organizację spotkań biznesowych dla 30-150 osób ....

Eurocentrum Office Complex to miejsce nowoczesne, deponujące powierzchnią szkoleniowo – konferencyjną wielkości 240 m2. Ciekawa koncepcja zaaranżowania wnętrz w stonowanych szarościach z jaskrawo – zielonymi akcentami sprawia, że jest to obiekt pełen ...pozytywnej energii i życia. Sale konferencyjne o nazwach Słońce, Ziemie, Woda i Wiatr mogą pomieścić od 8 do 200 uczestników. Eurocentrum mieści się w imponującym biurowcu w Warszawie przy Al. Jerozolimskich, w dzielnicy Stara Ochota.

GPP BUSINESS PARK jest nowoczesnym obiektem na obrzeżach Katowic. Oferuje on 7 wielofunkcyjnych sal, w których zorganizować można najbardziej wymagające eventy. Ponadto, można tam liczyć na usługi cateringowe, siłownię oraz parking ....

Sala Konferencyjna Fronton Office Center to nowoczesna przestrzeń eventowa w centrum Krakowa, w której zorganizować można wysokiej jakości spotkania biznesowe nawet dla 200 osób ....

Business Link Warszawa Astoria to doskonale wyposażona, nowoczesna przestrzeń coworkingowa w idealnej lokalizacji. Jej uługi skierowane są do indywidualnych klientów, niewielkich przedsiębiorstw i dużych firm. Różnorodność nowoczesnych ...przestrzeni sprawia, że wszyscy czują się tam dobrze i komfortowo.

Sale szkoleniowe Lingua Nova mają w swojej ofercie 6 sal o zróżnicowanej wielkości. Ich przeznaczenie jest niezwykle szerokie. Oferta ta skierowana jest głównie dla indywidualnych klientów i małych firm, które ...szukają ekonomicznych rozwiązań do przeprowadzenia przedsiewzięcia biznesowego w samym centrum Warszawy.

To miejsce w Gdańsku kojarzą chyba wszyscy. Olivia Business Centre to kompleks budynków w atrakcyjnej lokalizacji. W dwóch budynkach klienci biznesowi znajdą nowocześnie wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe, które mogą posłużyć ... jako przestrzeń do organizacji różnego rodzaju firmowych eventów i spotkań na międzynarodowym poziomie.

The Heart Warsaw to nowoczesna, kreatywna przestrzeń, odpowiednia na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Składa się ona z 4 przestronnych sal, które można ze sobą łączyć. Z ich okien rozpościera się widok na panoramę miasta ....

Samo Centrum Wszechświata jest pionierem wyjątkowości i innowacyjności - to niesamowita przestrzeń o powierzchni prawie 1000 m2, która jest miejscem styku strefy beauty, przedsięwzięć biznesowych, działań sportowych, ...artystycznych i kulinarnych. Dysponuje pięcioma klimatycznymi salami eventowo-biznesowymi.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij