Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne w biurowcach

65 obiektów i sal konferencyjnych

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe znajduje się w zmodernizowanym biurowcu ''Akwarium'' na terenie Bałtyckiego Portu Nowych Technologii w Gdyni .... 5 profesjonalnych sal konferencyjnych wyposażonych w niezbędy sprzęt oraz kompleksowa obsługa każdego spotkania stanowi idealne miejsce dla każdego eventu. Różnorodność sal pozwala na jak najlepsze dostosowanie się do potrzeb Klientów, a wysoki standard budynku umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń na najwyższym poziomie. Bogata oferta gastronomiczna oraz bliskość komunikacji miejskiej są bez wątpienia dużymi atutami ''Akwarium''.

Ośrodek znajduje się w nowoczesnym biurowcu „Batory” w centrum lublina. Nieopodal przygotowano dwa parkingi, które łącznie mogą pomieścić 50 pojazdów. Można stąd łatwo dotrzeć do różnych punktów na mapie Lublina. ...Profesjonalny personel pomoże w rozwiązaniu każdego problemu i odpowie na każde pytanie gości. Znajdują się tutaj dwie sale szkoleniowe, których niezmiennym atutem jest bezpośredni dostęp do stanowiska komputerowego dla każdego uczestnika.

Nowoczesny biurowiec IDEA Przestrzeń dla Biznesu w Bydgoszczy oferuje aż 5 nowoczesnych sal konferencyjnych, które doskonale sprawdzą się przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych ...!

Sale Konferencyjne Polska 13 to nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie, które zapewnią owocne spotkania, dzięki zaawansowanemu wyposażeniu i doświadczonej obsłudze ....

Wszystko w zasięgu ręki - miejsce konferencyjne, restauracja, kawiarnia, poczta, kiosk, banki i barek. W 47-piętrowym wieżowcu przy ulicy Chałubińskiego w Warszawie odbywają się różnego rodzaju spotkania biznesowe. Lokalizacja w pobliżu Dworca ...Centralnego i stacji metra sprawia, że sale konferencyjne w tym budynku szczególnie chętnie wybierane są przez przedsiębiorców z Warszawy i okolic. 

Gdański Park Naukowo-Technologiczny to nowoczesny obiekt w doskonałej lokalizacji, który ma w swojej ofercie aż 10 zróżnicowanych pod względem wielkości sal. Są one odpowiednim tłem do organizacji wszelkiego rodzaju przedsięwzięć biznesowych ....

Centrum Szkoleniowe Instytutu Rozwoju Biznesu to bardzo nowoczesne pod względem designu i funkcjonalności miejsce w samym sercu stolicy - doskonałe na spotkania biznesowe i firmowe, szkolenia i warsztaty, konferencje i seminaria. Zapewnia Gościom ...wysoki komfort i wygodę podczas całego pobytu, a bliska odległość od Dworca Centralnego, lotniska krajowego i międzynarodowego sprawia, że mają możliwość dobrego wykorzystania swojego czasu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zamek Joannitów szczyci się niepowtarzalnym klimatem. XIV wieczny budynek pozwoli gościom na moment zatracić się w historii i przenieść w odległe czasy. W przypadku organizacji spotkania biznesowego to ogromne urozmaicenie. Dostępne sale zachowane ...są w historycznym klimacie, jednak nie stracą przy tym na funkcjonalności. Realizowane wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników. Obecna bryła budowli, ukształtowana w XVII wieku, składa się z czterech dwukondygnacyjnych skrzydeł, które tworzą renesansowy dziedziniec. Nad zamkiem góruje wieża warowna - atrakcyjny punkt widokowy. W zamku znajduje się hotel, restauracja, kawiarnia i reprezentacyjna Sala Rycerska. Zamek znajduje się w spokojnej okolicy, która pozwala się odprężyć oraz skupić na wykonywanych czynnościach. Krystalicznie czysta woda rynnowych jezior pozwoli zapomnieć o wielkomiejskim gwarze i stresie. To warunki doskonałe dla artystów szukających inspiracji oraz przedsiębiorców pragnących zastosować w firmie innowacyjne rozwiązania.

Konferencja w sercu Warszawy, w eleganckich wnętrzach Centrum Bankowo-Finansowego "Nowy Świat" zlokalizowanego przy rondzie de Gaulle'a w Warszawie będzie idealnym rozwiązaniem dla zabieganych ludzi biznesu, którzy na konferencje i spotkania nie lubią ...daleko jeździć oraz dla organizatorów, którzy preferują obiekty konferencyjne w centrum miasta. Obiekt dysponuje salami konferencyjnymi, które pomieszczą maksymalnie 130 gości i większymi powierzchniami – Holem Głównym, Tarasem i Dziedzińcem na 1000 osób.

The View jest najwyżej położonym klubem w Polsce, z którego rozpościera się rewelacyjny widok na panoramę miasta. Umożliwia organizację konferencji, szkolenia, urodzin, spotkań biznesowych, konferencji prasowych a nawet przyjęć ...weselnych. Wydarzenia odbywają się tam zawsze na najwyższym poziomie - dosłownie i w przenośni.

GPP BUSINESS PARK jest nowoczesnym obiektem na obrzeżach Katowic. Oferuje on 7 wielofunkcyjnych sal, w których zorganizować można najbardziej wymagające eventy. Ponadto, można tam liczyć na usługi cateringowe, siłownię oraz parking ....

Centralny Dom Technologii CDT powstał w sierpniu 2019 roku jako innowacyjna przestrzeń edukacyjno-technologiczna, która promuje kompetencje STEAM. Jest ona przepełniona nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz  ...współczesnym myśleniem o obiektach edukacyjno-biznesowych.  

Adgar Plaza to centrum konferencyjno - szkoleniowe stworzone w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszy komfort do pracy. Sale znajdują się w dwóch lokalizacjach w Warszawie, a cztery obiekty posiadają łącznie 30 sal. Wysokiej klasy ...pomieszczenia przeznaczone są na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów, targów oraz eventów firmowych. Obiekty położone są w centrum biznesowym Mokotowo oraz niedaleko centrum. Sale przeznaczone są na różne wydarzenia dlatego ustawienie stołów i kszeseł można dowolnie konfigurować. Obiekt posiada także kompleksową usługę cateringową oferując kuchnie całego świata. 

Sala Konferencyjna Fronton Office Center to nowoczesna przestrzeń eventowa w centrum Krakowa, w której zorganizować można wysokiej jakości spotkania biznesowe nawet dla 200 osób ....

Sala szkoleniowa w Warszawie Estetica Polska to stylowa i nowoczesna przestrzeń, która znajduje się w budynku dobrze znanej firmy kosmetycznej. Jej powierzchnia wynosi 50 m2 i jest w zupełności dostosowana do potrzeb ...szkoleń, konferencji, prezentacji, pokazów, rozmów kwalifikacyjnych czy spotkań biznesowych.

Jeden z budynków należących do kompleksu Olivia Business Centre. We wnętrzu znaleźć można 3 przestronne i klimatyzowane sale konferencyjne, w których nie brakuje profesjonalnego sprzętu multimedialnego. Dodatkowo klienci biznesowi mogą ...skorzystać z bogatej oferty usług dodatkowych, m.in. restauracji, sklepów, consultingu biznesowego czy miejsc parkingowych.

Humańska 8 oferuje zróżnicowane działania i przestrzenie wspomagające biznes. To m.in. udostępnianie sal konferencyjnych i szkoleniowych, mikrobiuro, przestrzeń do pracy w stylu coworking, a także tworzenie wirtualnych ... adresów.  Są to w pełni klimatyzowane sale z doskonałym oświetleniem, w pełni wyposażone i multifunkcjonale.

Domaniewska 45 to nowoczesny, ośmiopiętrowy, industrialny budynek o powierzchni biurowej aż 10 000 m2. oferuje 4 multifunkcjonalne sale konferencyjne o różnej wielkości, które można łączyć ze sobą. W rezultacie, może ... powstać aż 10 przestrzeni biznesowych, idealnych do organizacji szkoleń, konferencji, pokazów etc.

The Heart Warsaw to nowoczesna, kreatywna przestrzeń, odpowiednia na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Składa się ona z 4 przestronnych sal, które można ze sobą łączyć. Z ich okien rozpościera się widok na panoramę miasta ....