Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne Polanica Zdrój. Sale szkoleniowe w Polanicy Zdroju

17 obiektów i sal konferencyjnych

Polanica Zdrój to miejscowość na Dolnym Śląsku położona w dolinie Bystrzycy Dusznickiej.

 

Uchodzi za miasto uzdrowiskowe, a historia sięga XIV wieku. Uzdrowisko działało preżnie nawet podczas działań wojennych podczas I wojny światowej. Niestety podczas II wojny światowej zmuszono miasto do przemienienia uzdrowiska w szpitale wojskowe dla żołnierzy niemieckich. Po wojnie Polanica Zdrój jakoś się odbudowała i do dziś należy do jednej z chętniej odwiedzanych miejscowości uzdrowiskowych. Gościła takie znane osoby, jak np. Mieczysław Fogg, Maria Dąbrowska czy Janusz Gniatowski. Ta miejscowość w województwie dolnośląskim może pochwalić się nie tylko pozytywnie działającym mikroklimatem, ale również bogatym zapleczem konferencyjnym.

 

 

 

Zlokalizwoany w samy sercu miejscowości uzdrowiskowej Polanica-Zdrój  Hotel Bukowy Park **** Medical SPA to doskonale zlokalizowny obiekt na biznesowej mapie dolnegośląska przystosowany do organizacji konfrencji, szkoleń, spotkań ...biznesowych połączonych z wypoczynkiem i w otoczeniu gór.

Doskonale zlokalizowany na biznesowej mapie dolnego śląska w miejscowości Polanica-Zdrój Pensjonat Beata *** to obiekt przystosowany do organizacji koneralnych jak i wiekszych spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń i warsztatów w ...otoczeniu piękna polskich gór.

Hotel Alpejski Polanica Zdrój toobiekt oferujący organizacje konfrencji, szkoleń, spotkań biznesowych i iintegracyjnych. To doskonale zlokalizownae miejsce na biznesowej mapie dolnego śląska położone w uzdrowiskowej miejscowości Polanica-Zdró ...;j.

Położony w malowniczej miejscowości Polanica-Zdrój w województwie dolnośląskim Jasny Dwór to doskonale zlokalizowany obiekt na biznesowej mapie dolnego śląska przystosowany do organizacji konferencji, spotkań, biznesowych, ...szkoleń i warsztatów w otoczeniu gór połączonych z wypoczynkiem w uzdrowiskach.

Pensjonat ''Przy Deptaku'' to obiekt zlokalizowany na biznesowej mapie dolnegośląska w uzdrowiskowej miejscowości Polanica-Zdrój wyposażony w saplecze konferencyjne. Pensjonat ''Przy Deptaku'' oferuje organizacje komeralnych spotkań ...biznesowych, konferencji, szkoleń i warsztatów w górach połączonych z wypoczynkiem.

Położona w pięknej Polanicy Zdrój w województwie dolnośląskim Villa Alexandra to doskonałe miejsce do organiazcji kameralnych konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i warsztatów połączonych z wypoczynkiem w górach.  ...;

Hotel Sara *** położony w malowniczej miescowości Polanica-Zdrój na dolnym sląsku to doskonałe miejsce do organiacji konfrencji, spotkań biznesowych, szkoleń czy warsztatów  w górach połączonych z wypoczynkiem i świetna zabawą.& ...nbsp;

Teatr Zdrojowy im. M. Ćwiklińskiej w Polanicy-Zdroju jest zabytkowym budyniem z początku XX wieku .... w 2011 roku, dzięki funduszom unijnym zakończyła się renowacja Teatru, która pozwoliła na unowocześnienie budynku i nadanie mu najwyższego standardu. Poza dużą salą teatralną, obiekt posiada również małą salę, która jest idealnym miejscem do organizacji kameralnej konferencji czy szkolenia. Najnowocześniejszy sprzęt oraz doświadczona obsługa Teatru pomogą Państwu w przeprowadzeniu dowolnego eventu.

Polanica-Zdrój zachwyca unikalnym krajobrazem, historyczną architekturą, specyficznym klimatem oraz bogactwem leczniczych źródeł oferując przy tym nowoczesne sale konferencyjne ....

Pozostałe sale konferencyjne:

Zlokalizowana na biznesowej mapie dolnegośląska Restauracja Kawiarnia ZDROJOWA położona w malowniczej miejscowości Polanica Zdrój to miejsce przystosowane do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i warsztatów w ...otoczeniue piękna górskich widoków.

Hotel Nowy Zdrój zlokalizowany jest w Polanicy-Zdroju. Oferuje usługi rekreacyjne, pielęgnujące oraz zabiegi upiększające. Posiada dwa baseny, sauny, jacuzzi i siłownię. W ofercie znajdują się sale konferencyjne o różnej wielkości oraz boksy reklamowe ...idealne na organizację targów. Udostępniona została również restauracja serwująca dania kuchni polskiej, czeskiej i dolnośląskiej. Największym atutem obiektu jest PRZESTRZEŃ. 

Teatr Zdrojowy to obiekt z niezwykłą historią, który udostępnia swoje reprezentatywne wnętrza na organizację eventów i konferencji ....

Na uwagę zasługują oferujące wysoki standard obiekty konferencyjne. Polanica Zdrój może pochwalić się dużą liczbą takich miejsc - posiadające nowoczesne i tanie sale konferencyjne. Polanica Zdrój to również miejscowość obfitująca w oferujące komfortowy nocleg hotele konferencyjne. Polanica Zdrój oprócz przytulnych pokoi i profesjonalnie wyposażonych sal, może pochwalić się również bogatą bazą rekreacyjno-kulturalną.

Na terenie tego uzdrowiskowego kurortu znajduje się bowiem kilka krytych basenów, tor saneczkowy, korty tenisowe, teatr zdrojowy, kluby bilardowe, biblioteka miejska, stajnia wierzchowców i wiele innych atrakcji, które urozmaicą czas po konferencji w ośrodki konferencyjne. Polanica Zdrój to doskonałe miejsce na organizację różnego typu spotkań biznesowych - od małych firmowych szkoleń po duże kongresy i konferencje. Przedsiębiorcy nie tylko z Dolnego Śląska, ale z całego kraju lubią tu przyjeżdżąć, ponieważ oprócz organizacji firmowego wydarzenia na najwyższym poziomie mogą również zorganizować swoim pracownikom wspólną zabawę, integrację i krótki wypoczynek. Miasto może pochwalić się naprawdę komfortowymi hotele szkoleniowe - Polanica Zdrój jest bowiem również doskonałym miejscem na szkolenie połączone z firmowym wyjazdem.

Portal MiejscaKonferencyjne.pl sporządził listę najlepszych ośrodki szkoleniowe Polanica Zdrój, by każdy mógł znaleźć najbardziej odpowiadające potrzebom sale szkoleniowe. Polanica Zdrój dzięki lokalizacji u podnóża gór może pochwalić się pysznym regionalnym górskim jedzeniem. Tymi smakami zachwycą się nie tylko górscy miłośnicy, ale nawet najbardziej wymagający goście. Wiele obiektów oferuje restaurację z wyśmienitym jedzeniem. Jeśli jednak chcemy posmakować czegoś więcej, warto wybrać się do góralskich karczm, w których zachwycimy się wyjątkową amosferą.

Polanica Zdrój to naprawdę fajne miejsce na zorganizowanego swojego eventu. Znajdziemy tu wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia udanej konferencji czy szkolenia: pyszne jedzenie, komfortowe pokoje, bogatą bazę rekreacyjną oraz oczywiście obiekty oferujące przystępne ceny sal konferencyjnych. Polanica Zdrój zachwyci swoim klimatem nie jedną osobę. Nie bez przyczyny turyści i biznesmeni z całego kraju tak bardzo lubią tutaj wracać. Obiekty szkoleniowe Polanica Zdrój to coś więcej niż tylko profesjonalne wyposażenie multimedialne i nagłośnieniowe czy przystosowane do przyjęcia dużej liczby osób sale szkoleniowe. Polanica Zdrój to przede wszystkim ludzie i niesamowity góralski klimat.