Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe dolnośląskie

180 obiektów i sal konferencyjnych

Dolny Śląsk to miejsce wprost wymarzone na zorganizowanie swojego wydarzenia firmowego. Nowoczesne dolnośląskie sale konferencyjne, profesjonalny personel, restauracje z doskonałym jedzeniem i sprzęt na miarę XXI wieku.

 

A dodatkowo piękne miasta, cudowe krajobrazy, wiele zabytków do zwiedzenia. Dolnośląskie hotele szkoleniowe należą do jednych z popularniejszych. Biznesmeni często wybierają np. obiekty szkoleniowe we Wrocławiu czy innych dużych miastach województwa dolnośląskie. Hotele konferencyjne znajdują się również w mniejszych miejscowościach pod Wrocławiem czy w innych zakątkach województwa.

 

Dużym atutem Dolnego Śląska są piękne pasma górskie, takie jak Sudety. Dlatego oprócz stolicy województwo dolnośląskie może pochwalić się również takimi miastami, jak Karpacz, Szklarska Poręba, Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój. Wiele z dolnośląskich miejscowości to znane i lubiane uzdrowiska, więc organizując kilkudniowe szkolenie lub wyjazd firmowy warto wybrać miasto, które oprócz nowoczesnego zaplecza konferencyjnego posiadać będzie w swojej ofercie również zajęcia rehabilitacyjne czy zabiegi poprawiające stan zdrowia (ciała i ducha).

Nowoczesny, 5 - gwiazdkowy Hotel Green Mountain Resort położony jest u podnóża Karkonoszy. Oferuje kompleksowe usługi dla gości indywidualnych oraz biznesowych. Dostępnych jest 5 sal konferencyjnych z profesjonalnym zapleczem audiowizualnym. Podczas ...pobytu można skorzystać ze Strefy Spa & Wellness oraz skosztować specjałów kuchni europejskiej i lokalnych specjałów.

Nowoczesne, duże apartamenty z pięknym widokiem to doskonałe miejsce na odpoczynek. Jednocześnie Blue Mountain Resort oferuje 4 sale konferencyjne mogące obsłużyć 500 osób. Na gości czeka luksusowa strefa relaksacyjna, pojemny parking oraz ...wykwintna kuchnia. 

W XVI- wiecznym zamku znajduje się 4-gwiazdkowy hotel, restauracja oraz prestiżowe zaplecze SPA & Wellness. Kompleks posiada sale konferencyjne zdobione oryginalną cegłą oraz rozległy teren zielony ....

W samym sercu Wrocławia znajduje się lokal przystosowany do wszelkiego rodzaju przyjęć oraz konferencji. W tym celu przygotowano tutaj dwie sale, które w razie potrzeby mogą zostać połączone w jeden kompleks. Dla komfortu przeprowadzanych tutaj spotkań ...biznesowych przygotowano profesjonalny sprzęt konferencyjny, na który składa się projektor, ekran, dobre oświetlenie, mikrofony oraz nagłośnienie.

Kompleks oferuje sale konferencyjne i bankietowe. Posiada komfortowe pokoje gościnne i zaplecze gastronomiczne. 

Całkowicie zmodernizowany obiekt od 2012 roku zaprasza w swoje progi osoby szukające miejsca noclegowego. Nie ważne w jakich celach planujesz podróż do Wrocławia, ponieważ w Hotelu Śląskim znajdzie się miejsce dla każdego typu klientów. Dla ...osób przybywających tutaj w celach służbowych przygotowano przestronne i jasne pomieszczenia do pracy. Ponadto można zorganizować tu również szkolenie oraz większe spotkanie firmowe dzięki funkcjonalnemu zapleczu konferencyjnemu. 

Hotel Piast we Wrocławiu stanowi doskonałą bazę noclegową i konferencyjną podczas wydarzeń biznesowych. Zapewnia wygodny odpoczynek, jak i pełne zaplecze audiowizualne, co znacząco ułatwia planowanie szkoleń, warsztatów i konferencji ...

3-gwiazdkowy hotel ulokowany jest między Rynkiem Starego Miasta a Dworcem Głównym PKP we Wrocławiu. Posiada salę konferencyjną dla 85 osób, którą można podzielić na dwie mniejsze ...

Hotel zlokalizowany jest miejscowości, która słynie z wód termalnych i licznych uzdrowiska. Podsiada nowoczesne sale konferencyjno-bankietowe. Oferuje bogaty wachlarz zabiegów prozdrowotnych i relaksacyjnych ...

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia udostępnia 6 sal konferencyjnych, 4 z nich można łączyć lub dzielić, pozostałe dwie sale konferencyjne funkcjonują osobno oraz pokój biznesowy VIP. Ofertę noclegową tworzy 177 pokoi o wysokim standardzie. Kompletna ...obsługa wydarzeń firmowych oraz doceniona kuchnia regionalna, sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na organizację spotkań i imprez biznesowych. 

Wybierając dolnośląskie ośrodki konferencyjne, trzeba pamiętać o pojemnej sali przystosowanej do charakteru spotkania. Ważne jest również czy dany obiekt oferuje obsługę cateringową eventu. Jest to istotnie ważne, ponieważ nie od dziś wiadomo, że odpowiednio dobrane posiłki to podstawa każdego spotkania - zarówno prywatnego, jak i biznesowego. Dolnośląskie ośrodki szkoleniowe przygotowują catering na wydarzenia albo w swojej własnej restauracji, gdzie można również usiąść i zjeść nie tylko podczas biznesowych wydarzeń, albo załatwiają catering zewnętrzny od zaufanej firmy. 

Po szkoleniu czy konferencji koniecznie trzeba wybrać się na spacer po takich górskich miastach. Poczuć magię i niesamowitą atmosferę, którą miasta zawdzieczają góralom i ich optymizmowi. Dolnośląskie to przede wszystkim bogate w historię tereny, przepełnione pięknymi zamkami i pałacami.  Stanowią one ciekawą propozycję na miejsce konferencyjne. Województwo wciąż się rozwija pod względem turystycznym i gospodarczym, co za tym idzie powstaje coraz to więcej hoteli wyposażonych w sprzęt audiowizualny potrzebny do przeprowadzenia konferencji.

Liczne dolnośląskie sale szkoleniowe i konferencyjne zachęcają potencjalnych klientów. Największe dolnośląskie obiekty szkoleniowe można znaleźć na terenie Wrocławia. Ciekawą propozycją może okazać się Hala Stulecia, jak i dolnośląskie hotele konferencyjne. W wolnej chwili koniecznie trzeba zobaczyć pokaz przy fontannie multimedialnej. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą województwa, gdyż może się ono pochwalić pozytywną opinią wśród innych obiektów konferencyjnych w kraju. Dolnośląskie obiekty konferencyjne to doskonały wybór!

 

 

 

FAQ

Czy w województwie dolnośląskim można zorganizować konferencję w hotelu?

Województwo dolnośląskie to wyjątkowy obszar Polski, który wyróżnia się nie tylko walorami turystycznymi, ale i umożliwia organizację konferencji na wysokim poziomie. Znajdą tam Państwo różne rodzaje obiektów, które mają w swojej ofercie sale biznesowe. To m.in. hotele o zróżnicowanym standardzie. Są to hotele 5-gwiazdkowe, 4-gwiazdkowe, 3-gwiazdkowe oraz hotele konferencyjne, czy takie, które dysponują zapleczem SPA. Wielość tych przestrzeni pozwala na stwierdzenie, że każdy klient znajdzie tam odpowiednie dla siebie miejsce, spełniające wszystkie oczekiwania.

Jakie wyposażenie znajduje się w salach konferencyjnych w województwie dolnośląskim?

Sale konferencyjne, które znajdują się w dolnośląskich obiektach biznesowych, dostosowane są do organizacji najbardziej wymagających eventów. Są one zróżnicowane pod względem powierzchni, stylu i usytuowania, jednak ich wyposażenie jest bardzo zbliżone. W salach znajdą Państwo zarówno sprzętu multimedialne, jak i analogowe. To m.in. profesjonalne projektory, ekrany, flipcharty, monitory, laptopy, zestawy nagłośnieniowe, mikrofony oraz drukarki.

Gdzie w województwie dolnośląskim zorganizować konferencję na 100 osób?

Obiekty konferencyjne w województwie dolnośląskim umożliwiają organizację dużych konferencji, nawet na setki osób, a także niewielkich, kameralnych i średnich. Jeśli pragną Państwo zorganizować event na 100 osób, warto wziąć pod uwagę obiekty, takie jak m.in. w komfortowym Terminal Hotel we Wrocławiu, w równie atrakcyjnym obiekcie Stara Garbarnia Banquet Park we Wrocławiu, w klimatycznym Hotelu Śląsk we Wrocławiu czy w Hotel Cieplice Medi & Spa w Jeleniej Górze.

Czy obiekty konferencyjne na Dolnym Śląsku są korzystnie zlokalizowane?0

Korzystna lokalizacja to określenie, które dla każdej osoby będzie oznaczało inną przestrzeń. Jedni klienci poszukują obiektów w ścisłych centrach miast, w najwyższych biurowcach, inni preferują wielkomiejskie obrzeża. Trzecia grupa z kolei nigdzie nie czuje się tak dobrze, jak w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku - najlepiej na wsiach. W województwie dolnośląskim można znaleźć obiekty we wszystkich w/w miejscach, co oznacza, że są one korzystnie zlokalizowane i każdy znajdzie najbardziej odpowiednie dla siebie usytuowanie.

Gdzie w województwie dolnośląskim zorganizować konferencję w pobliżu lotniska?

Uczestnicy konferencji często muszą pokonać setki i tysiące kilometrów, by dotrzeć do docelowego miejsca, w którym odbywa się event. Bardzo ważna jest więc odpowiednia lokalizacja - w tym przypadku chociażby w pobliżu lotniska. W województwie dolnośląskim warto zorganizować konferencję w Terminal Hotel, zlokalizowanym dokładnie w promieniu jedynie 2 kilometrów od Portu Lotniczego we Wrocławiu.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij