Twój event w Mikołajkach

Jedną z najbardziej popularnych miejscowości na Mazurach są Mikołajki, które co roku cieszy się dużą popularnością – zarówno podczas urlopu, jak i podczas wyjazdu służbowego. W tej urokliwej miejscowości znajdziecie wiele ciekawych obiektów, które sprawdzą się zarówno na wakacje z rodziną, jak i na organizację spotkania biznesowego.

Odetchnij w Karpaczu

Podczas ostatnich ciężkich miesięcy Polacy częściej rezygnowali z zagranicznych podróży, na korzyść polskich destynacji. Największą popularnością cieszyły się obiekty nad morzem, w górach i nad jeziorem. Dzisiaj prezentujemy Wam kilka perełek w jednej ze stolic Karkonoszy – Karpaczu.

Jakie oświetlenie na konferencję?

Oświetlenie podczas konferencji to kluczowy element, o którym wielu organizatorów często zapomina. Jak się jednak okazuje, odpowiednio dobrane światło wpływa na samopoczucie uczestników, koncentrację, prestiż i atrakcyjność nie tylko sali, ale i całego wydarzenia. Sprawdź, jaki rodzaj oświetlenia wybrać.

Co kryje się za akronimem MICE?

Z akronimem MICE spotkał się niemal każdy. Jednak kto tak naprawdę wie, co on oznacza? Pragniemy uchylić rąbka tajemnicy, przybliżając znaczenie tego terminu! Dodatkowo podajemy także wskazówki dla obiektów, które chciałyby stać się atrakcyjnymi w oczach firm poszukujących odpowiednich miejsc na wyjazd biznesowy.