Sala konferencyjna – ile m2 na osobę?

Organizacja konferencji to nie lada wyzwanie, a często pierwszą przeszkodą okazuje się wybór odpowiedniej przestrzeni eventowej. Ważne jest, by odpowiednio dobrać wielkość pomieszczenia do liczby zaproszonych uczestników. Dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, który wskaże, jak powinna zostać rozplanowana przestrzeń na każdego Gościa.

Wigilia w górach 2022

Za oknami zaczyna robić się coraz ciemniej, a temperatury cały czas spadać. Oznacza to tylko jedno — zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a my pokażemy Wam kilka propozycji miejsc, gdzie można je spędzić.

Jak zorganizować targi pracy?

Organizacja targów pracy różni się od organizacji np. konferencji czy kongresów. Nie wystarczy zadbać tylko o odpowiednią datę, miejsce czy prelegentów. Na co zwrócić szczególną uwagę, organizując tego typu imprezę? Jest kilka kluczowych kwestii, o których nie możesz zapomnieć.

Co zabrać na wyjazd służbowy?

Pakowanie na wyjazd służbowy a pakowanie na wakacje ma ze sobą wiele wspólnego, ale też sporo różnic. Bez względu na to, czy udajesz się w delegację, czy na urlop, warto wcześniej przemyśleć sprawę i zrobić listę rzeczy do zabrania.