TOP 10 hoteli na Górnym Śląsku

Górny Śląsk jest regionem dosyć zróżnicowanym pod względem powierzchni, zabudowań i atrakcji. Znajdziemy tu zarówno konurbacje górnośląską, gdzie w kilku sąsiadujących ze sobą miastach jest bardzo duże zagęszczenie zabudowań, jak i malowniczy region Beskidów, gdzie bloków jest znacznie mniej i można z powodzeniem odetchnąć od zgiełku miasta. W zależności od potrzeb i upodobań, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Hotele 3-gwiazdkowe nad morzem

Nie wszystkie osoby mogą sobie pozwolić na pobyt w luksusowym hotelu, więc poszukują one alternatyw w postaci pensjonatów, dworków, zajazdów czy po prosto 3-gwiazdkowych hoteli. Jest to dobra opcja nie tylko dla osób, które nie chcą wydawać na nocleg w hotelu większej sumy pieniędzy, ale również dla tych osób, którym zależy po prostu na czystym i schludnym pokoju, wygodnym łóżku i smacznym śniadaniu.

Imprezy w plenerze na Mazurach

Nie wiemy, czy Wy również tak macie, ale jak pojawia się coraz więcej słońca za oknem, to coraz więcej się chce. Nowe pomysły, nowe plany – te wakacyjne, jak i te biznesowe. Początek wiosny to najlepszy czas, by zaplanować ciekawe letnie wydarzenie w plenerze. Późna wiosna również powinna się doskonale sprawdzić, gdy oczekujemy udanej pogody i zazielenionej już roślinności.