Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne Szczecin. Sale szkoleniowe w Szczecinie

49 obiektów i sal konferencyjnych

Szczecin jako jedno z największych polskich miast jest miejscem działania wielu firm polskich i zagranicznych, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Rozwijają się tu prężnie różne branże przemysłu i biznesu, powstaje także wiele start-upów i małych działalności gospodarczych. To wszystko powoduje, że jest zapotrzebowanie na sale konferencyjne i sale szkoleniowe, których siedzibą jest Szczecin, a które będą służyć osobom organizujących szkolenia, konferencje, seminaria, spotkania biznesowe i inne eventy, a także firmowe wyjazdy integracyjne.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Szczecin najczęściej służą jako miejsce odbywania się szkoleń i konferencji, a także krótszych spotkań biznesowych oraz firmowych wyjazdów, których w ostatnich latach nie brakuje. Osoby organizujące tego typu spotkania biznesowe szukają sal konferencyjnych, które będą spełniać określone warunki:

  • Szybki i komfortowy dojazd
  • Profesjonalne, nowoczesne wyposażenie
  • Położenie w miejscu atrakcyjnym turystycznie

Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne oferuje wynajem sal konferencyjnych zlokalizowanych w ścisłym centrum Szczecina. Odbywające się tam kursy przebiegają zgodnie z planem ze względu na wieloletnie doświadczenie personelu oraz ścisłe wyprofilowanie obiektu ..., który nastawiony jest przede wszystkim na wydarzenia o charakterze edukacyjnym.

Restauracja Ceremonia to nie tylko doskonałe potrawy przygotowywane przez perfekcyjnego Szefa Kuchni, ale także nowoczesna przestrzeń konferencyjna wyposażona we wszystko, co jest potrzebne w przypadku wydarzeń typu konferencja, spotkanie firmowe czy ...biznesowe negocjacje. 

Marina Hotele to doskonały obiekt koneferncyjny zlokalizowany w Szczecinie, który zdobył już dużą renomę wysoką jakością swoich usług, które swiadczy również klientom biznesowym. Obiekt oferuje nowoczesną i profesjonalnie wyposażoną ...salę konferencyjną, doskonałą na różnego typu eventy.

Położony w centrum Szczecina obiekt konferencyjny, który udostępnia swoją przestrzeń koneferncyjną w celach organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, warsztatów, konferencji, a także dużych firmowych imprez integracyjnych. ...Wszystkie sale Willa Szczecin mają niepowtarzalny styl.

Multikino Szczecin to nie tylko doskonałe sale kinowe w Szczecinie, ale także nowoczesna przestrzeń konferencyjna, którą można wykorzystać do organizacji nietypowego i oryginalnego spotkania biznesowego, konferencji, sympozjum czy warsztatów ...

Położony w samym centrum Szczecina w bliskiej odległości od Zamku Książąt Pomorskich, hotel Victoria oferuje swoim klientom biznesowym dwie nowczesne sale koferencyjne, które doskonale sprawdzą się jako miejsce organizacji szkolenia czy spotkania ...biznesowego.

Przytulny i kameralny Hotel Nord to doskonała baza noclegowa w Szczecinie, oferująca ciszę i spokój. To jednocześnie zróżnicowana oferta konferencyjna, z wyborem 5 przestronnych i gustownie zaaranżowanych sal konferencyjnych, doskonałych na ...różnego typu okazje biznesowe.

Azoty Arena w Szczecinie to nie tylko nowoczesny obiekt sportowy i koncertowy, ale także profesjonalna i nowoczesna przestrzeń biznesowa i konferencyjna na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy warsztaty biznesowe ....

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie to nie tylko nowoczesna placówka edukacyjna. To także 9 nowoczesnych sal konferencyjnych, które z powodzeniem mogą służyć jako miejsce organizacji szkoleń, warsztatów, szkoleń czy kameralnych spotkań ... biznesowych. 

Dogodnie położony na mapie Szczecina, z doskonałym dojazdem do centrum, a jednocześnie zapewniający ciszę i spokój kameralny obiekt konferencyjny. Willa Ogrody posiada dwie przestronne i wygodne sale konferencyjne, które doskonale ugoszczą ...każde spotkanie biznesowe czy szkolenie.

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Szczecinie i okolicach


Sale konferencyjne w zachodniopomorskim, jak i obiekty szkoleniowe w Szczecinie są dostępne w szerokiej ofercie, w różnych miejscach. Jak wśród tylu dostępnych lokalizacji wybrać właśnie tę najlepszą? Zobacz, jakimi przesłankami można się kierować, aby zarówno sami organizatorzy szkolenia czy konferencji, a także jej uczestnicy byli zadowoleni, a sala konferencyjna Szczecin czy sala szkoleniowa w Szczecinie była wypełniona po brzegi.

Obiekty konferencyjne Szczecin – położenie ma znaczenie


Szczecin posiada dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, do tego swoje lotnisko i dostęp do dróg ekspresowych S3, S6 i S10 oraz autostrady A6. Dojazd do większości obiektów szkoleniowych w Szczecinie jest więc ułatwiony. 

Aby wybrać odpowiednią salę konferencyjną pod kątem lokalizacji, warto wziąć pod uwagę dwie kwestie:

W jaki sposób uczestnicy szkolenia w Szczecinie dotrą na miejsce?

Jeśli plany zakładają, że wszyscy uczestnicy dojadą na miejsce autokarem, to warto zaplanować wydarzenie w dużej bliskości autostrady czy innej drogi szybkiego ruchu. Będzie to także dobre rozwiązanie w przypadku, gdy goście konferencji będą przybywać na miejsce wydarzenia swoimi samochodami.

Nawet w przypadku, gdy obiekt konferencyjny położony jest w samym centrum Szczecina, to dojazd do niego może być prosty. Przykładowo ośrodek szkoleniowy Willa Szczecin zlokalizowany jest w centrum miasta przy Alei Wojska Polskiego, stanowiącej jedną z głównych dróg Szczecina. Dzięki temu dojazd jest niezwykle prosty, zarówno dla gości udających się w podróż samochodem, jak i tych, którzy korzystają z komunikacji miejskiej. Ten obiekt konferencyjny posiada trzy dobrze wyposażone sale szkoleniowe, posiadające swój niepowtarzalny styl oraz nowoczesny sprzęt multimedialny.

Czy będziemy zwiedzać Szczecin podczas wyjazdu na konferencje?


W czasie dłuższych spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń przewidziany jest również czas na zobaczenie atrakcji turystycznych. W Szczecinie takich atrakcji nie brakuje, dlatego warto wykorzystać wolny czas na zwiedzanie tego ważnego w historii Polski miasta. Sala konferencyjna w obiekcie Hotel Victoria doskonale się sprawdzi. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Szczecina, obok pięknego Zamku Książąt Pomorskich, Starego Miasta, a także w sąsiedztwie centrów biznesowych, handlowych i kulturalnych. Ze względu na swoje położenie miejsce to idealnie nadaje się na zorganizowanie konferencji lub spotkania służbowego. Hotel Victoria oferuje 39 komfortowych i ekskluzywnych pokoi, a także restaurację z przepyszną i wykwintną kuchnią. Do tego dochodzi profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz tango club, w którym goście biznesowi mogą oddać się rozrywce.

Wspomniany już wyżej Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, który jest położony na Wzgórzu Zamkowym nad Odrą to również miejsce dostępne na potrzeby biznesowe, w celu organizacji szkolenia czy konferencji. To historyczny, renesansowy budynek, pełen uroku i oddający klientom biznesowym cztery unikalne miejsca: Dziedziniec Zamkowy, Dziedziniec Menniczy, Salę Kinową oraz Salę nr 101. Wyjątkowy klimat otoczenia sprawi, że spotkanie w tym miejscu na długo zapadnie w pamięć jego uczestników.

Innym niestandardowym miejscem na organizację szkolenia czy konferencji jest Multikino Szczecin. Na potrzeby spotkania biznesowego sale kinowe przeistoczą się w komfortowe pomieszczenia konferencyjne. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia mogą zrelaksować się podczas zapoznawania się z prezentacjami prelegentów.

Hotele konferencyjne Szczecin


W Szczecinie znajduje się bogata oferta hoteli konferencyjnych, spełniających najwyższe standardy i oczekiwania organizatorów wydarzeń biznesowych. Hotele te nie tylko charakteryzują się komfortowym zakwaterowaniem, ale także doskonale przystosowanymi przestrzeniami do prowadzenia konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Hotele konferencyjne w Szczecinie zlokalizowane są często w strategicznych punktach miasta. Ponadto, wiele z tych obiektów oferuje nowoczesne sale konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny, co sprzyja sprawnemu przeprowadzeniu profesjonalnych prezentacji. 

Obsługa hoteli konferencyjnych w Szczecinie zwykle jest doświadczona i przygotowana na elastyczne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta, co sprawia, że organizacja wydarzeń biznesowych staje się łatwiejsza i bardziej efektywna. Dzięki temu, Szczecin staje się atrakcyjnym miejscem konferencyjnym nie tylko dla lokalnych przedsiębiorców, ale także dla firm z innych regionów, poszukujących idealnego miejsca na zorganizowanie udanych spotkań biznesowych.

Ośrodki konferencyjne Szczecin


Ośrodki konferencyjne w Szczecinie stanowią doskonałą alternatywę dla hoteli, oferując szeroką gamę sal konferencyjnych dostosowanych do różnych potrzeb i wymagań. W przeciwieństwie do hoteli, ośrodki konferencyjne Szczecin specjalizują się w zapewnianiu profesjonalnych przestrzeni do organizacji wydarzeń biznesowych, szkoleń czy konferencji. W ofercie znajdują się sale konferencyjne w biurowcach, a także ośrodki w mniejszych, bardziej kameralnych budynkach.

Jednym z polecanych przez nas ośrodków w Szczecinie jest Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne ATJ Igielski, które dysponuje imponującą liczbą 10 sal konferencyjnych. Położone w ścisłym centrum Szczecina, zapewniają łatwy dostęp dla uczestników, niezależnie od wybranego środka transportu. Bogata oferta przestrzeni, różnorodność sal, nowoczesny sprzęt oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że centrum konferencyjne w Szczecinie stanowi doskonałe miejsce dla organizacji zarówno mniejszych, jak i większych wydarzeń biznesowych.

Miejsce na konferencje blisko Szczecina – najlepsze na integracyjne wyjazdy


Lokalizacja blisko centrum to sposób, żeby wszyscy uczestnicy szkolenia lub konferencji mieli okazję zapoznać się z atrakcjami Szczecina. Jeśli jednak organizujecie wyjazd integracyjny z atrakcjami dla uczestników wewnątrz ośrodka konferencyjnego, to warto wybrać obiekt lub sale szkoleniowe Szczecin na obrzeżach miasta. Sprawdzi się to zwłaszcza w przypadku integracji firmowej na świeżym powietrzu, z różnego typu grami integracyjnymi oraz jedzeniem na zewnątrz.

Na kilkudniowe firmowe integracje doskonałym obiektem będzie chociażby Hotel Nord, położony z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym do niego dojazdem. Obiekt posiada pięć różnego typu sal konferencyjnych, które można łatwo dopasować do swoich własnych potrzeb biznesowych.

Szczecin oferuje duże możliwości wynajmu sal konferencyjnych, zróżnicowane sale szkoleniowe oraz wysokiej klasy hotele konferencyjne. Sale konferencyjne na wynajem w Szczecinie cechują się nowoczesnym wyposażeniem, a ich różnorodność pozwala dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb organizatorów. Niezależnie od tego, czy preferuje się centrum miasta czy bardziej oddalone lokalizacje, oferta miejsc konferencyjnych Szczecina jest bogata i elastyczna.

Dodatkowym atutem są profesjonalne usługi hoteli konferencyjnych w Szczecinie, które często oferują dedykowane pakiety konferencyjne, zapewniając kompleksową obsługę podczas wydarzenia. W ten sposób to miasto staje się atrakcyjnym miejscem dla firm, poszukujących idealnego otoczenia do zorganizowania udanych i efektywnych spotkań biznesowych. Polecamy także ofertę innych miast w zachodniej części Polski, np. sale konferencyjne Poznań lub inne obiekty nad morzem, np. sale konferencyjne Gdańsk, które znajdziesz w naszej bazie!

FAQ

Gdzie zorganizować konferencję w centrum Szczecina?

Organizacja konferencji w centrum miasta to zawsze dobry pomysł. Korzystne połączenia komunikacyjne, bliskość sklepów czy restauracji, a także wyjątkowa, wielkomiejska atmosfera - wszystko to można odczuć także w Szczecinie. Gdzie dokładnie można zorganizować tam spotkanie biznesowe w centrum? M.in. w stylowej Willi Ogrody, w nowoczesnym Focus Hotel Premium Szczecin, w równie atrakcyjnym Willa West- Ende czy w Hotelu Płonia *.

Jakie rodzaje obiektów konferencyjnych znajdują się w Szczecinie?

W Szczecinie znajduje się wiele obiektów konferencyjnych. Są one zróżnicowane m.in. pod względem rodzaju, co oznacza, że każdy jest w stanie znaleźć tam odpowiednią dla siebie przestrzeń. Spotkanie biznesowe w Szczecinie można zorganizować m.in. w hotelach o zróżnicowanym standardzie, w wybornych restauracjach, w klimatycznych i nowoczesnych centrach konferencyjnych, w ośrodkach szkoleniowych oraz wyjątkowych obiektach, takich jak np. Zamek Książąt Pomorskich.

Gdzie w Szczecinie zorganizować dużą konferencję?

Sale konferencyjne w Szczecinie dają wręcz nieskończone możliwości organizacyjne. Przestrzenie te różnią się m.in. powierzchnią, umożliwiając organizację zarówno kameralnych, średnich, jak i znacznie większych eventów biznesowych. Dużą konferencję w Szczecinie można zorganizować m.in. w Zamku Książąt Pomorskich (sala na 3000 osób), w Multikinie Szczecin (sala na 504 osoby), w Restauracji Kantyna Portowa (sala na 450 gości) czy w Restauracji Ceremonia (sala na 250 osób).

Czy przed obiektami konferencyjnymi w Szczecinie są parkingi?

Obiekty konferencyjne w Szczecinie powstały z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach, którzy cenią kompleksowe usługi i wygodę. Właściciele obiektów dokładają więc największych starań, by wszystkie udogodnienia szły w parze z potrzebami gości. Doskonałym przykładem jest zapewnienie miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i autobusów. Zdecydowana większość miejsc konferencyjnych w Szczecinie dysponuje parkingami.

Gdzie można przeczytać opinie o salach konferencyjnych w Szczecinie?

Znalezienie najbardziej odpowiedniej sali konferencyjnej to nie lada wyzwanie - szczególnie, że wybór jest naprawdę spory. Polecamy więc Państwu - poza zapoznaniem się z ofertami obiektów - przeczytać także opinie innych klientów. Znajdują się one w prezentacji każdego obiektu na dole strony, pod szczegółowymi opisami wszystkich usług. Opinie napisane przez innych klientów z pewnością rozwieją Państwa ewentualnie wątpliwości, pomagając w wyborze tej docelowej przestrzeni.