Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Szczecin

47 obiektów i sal konferencyjnych

Sale konferencyjne Szczecin


Szczecin jako jedno z największych polskich miast jest miejscem działania wielu firm polskich i zagranicznych, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Rozwijają się tu prężnie różne branże przemysłu i biznesu, powstaje także wiele start-upów i małych działalności gospodarczych. To wszystko powoduje, że jest zapotrzebowanie na sale konferencyjne i sale szkoleniowe, których siedzibą jest Szczecin, a które będą służyć osobom organizujących szkolenia, konferencje, seminaria, spotkania biznesowe i inne eventy, a także firmowe wyjazdy integracyjne.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Szczecin najczęściej służą jako miejsce odbywania się szkoleń i konferencji, a także krótszych spotkań biznesowych oraz firmowych wyjazdów, których w ostatnich latach nie brakuje. Osoby organizujące tego typu spotkania biznesowe szukają sal konferencyjnych, które będą spełniać określone warunki:

  • Szybki i komfortowy dojazd
  • Profesjonalne, nowoczesne wyposażenie
  • Położenie w miejscu atrakcyjnym turystycznie

Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne oferuje wynajem sal konferencyjnych zlokalizowanych w ścisłym centrum Szczecina. Odbywające się tam kursy przebiegają zgodnie z planem ze względu na wieloletnie doświadczenie personelu oraz ścisłe wyprofilowanie obiektu ..., który nastawiony jest przede wszystkim na wydarzenia o charakterze edukacyjnym.

Restauracja Ceremonia to nie tylko doskonałe potrawy przygotowywane przez perfekcyjnego Szefa Kuchni, ale także nowoczesna przestrzeń konferencyjna wyposażona we wszystko, co jest potrzebne w przypadku wydarzeń typu konferencja, spotkanie firmowe czy ...biznesowe negocjacje. 

Marina Hotele to doskonały obiekt koneferncyjny zlokalizowany w Szczecinie, który zdobył już dużą renomę wysoką jakością swoich usług, które swiadczy również klientom biznesowym. Obiekt oferuje nowoczesną i profesjonalnie wyposażoną ...salę konferencyjną, doskonałą na różnego typu eventy.

Położony w centrum Szczecina obiekt konferencyjny, który udostępnia swoją przestrzeń koneferncyjną w celach organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, warsztatów, konferencji, a także dużych firmowych imprez integracyjnych. ...Wszystkie sale Willa Szczecin mają niepowtarzalny styl.

Multikino Szczecin to nie tylko doskonałe sale kinowe w Szczecinie, ale także nowoczesna przestrzeń konferencyjna, którą można wykorzystać do organizacji nietypowego i oryginalnego spotkania biznesowego, konferencji, sympozjum czy warsztatów ...

Położony w samym centrum Szczecina w bliskiej odległości od Zamku Książąt Pomorskich, hotel Victoria oferuje swoim klientom biznesowym dwie nowczesne sale koferencyjne, które doskonale sprawdzą się jako miejsce organizacji szkolenia czy spotkania ...biznesowego.

Przytulny i kameralny Hotel Nord to doskonała baza noclegowa w Szczecinie, oferująca ciszę i spokój. To jednocześnie zróżnicowana oferta konferencyjna, z wyborem 5 przestronnych i gustownie zaaranżowanych sal konferencyjnych, doskonałych na ...różnego typu okazje biznesowe.

Azoty Arena w Szczecinie to nie tylko nowoczesny obiekt sportowy i koncertowy, ale także profesjonalna i nowoczesna przestrzeń biznesowa i konferencyjna na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy warsztaty biznesowe ....

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie to nie tylko nowoczesna placówka edukacyjna. To także 9 nowoczesnych sal konferencyjnych, które z powodzeniem mogą służyć jako miejsce organizacji szkoleń, warsztatów, szkoleń czy kameralnych spotkań ... biznesowych. 

Dogodnie położony na mapie Szczecina, z doskonałym dojazdem do centrum, a jednocześnie zapewniający ciszę i spokój kameralny obiekt konferencyjny. Willa Ogrody posiada dwie przestronne i wygodne sale konferencyjne, które doskonale ugoszczą ...każde spotkanie biznesowe czy szkolenie.

Ten nowoczesny obiekt konferencyjny w Szczecinie posiada aż 20 nowoczesnych i profesjonalnych sal konferencyjnych, które posiadają nowoczesny sprzęt konferencyjny wysokiej klasy i umożliwiają zorganizowanie różnego typu wydarzeń biznesowych ..., szkoleń i konferencji. 

Kantyna Portowa to doskonałe miejsce położone w samym centrum Szczecina, w którym nie tylko można doskonale zjeść, ale także zorganizować uroczysty bankiet, spotkanie biznesowe z kontrahentem czy też firmową imprezę integracyjną ....

Jako największa sala konferencyjna w Szczecinie Aula Uniwersytetu Szczecińskiego umożliwia organizację bardzo dużych szkoleń, konferencji czy odczytów. Ta nowoczesna sala szkoleniowa pomieści ok. 750 uczestników wydarzeń biznesowych oraz ...nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Sale konferencyjne Biura Obsługi Gospodarczej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie umożliwiają zorganizowanie różnego typu szkoleń, warsztatów czy konferencji. Największa z sal szkoleniowych - Sala Rycerska pomieści ...nawet 90 uczestników szkolenia czy konferencji. 

Sala Konferencyjna NiOL to kameralna sala szkoleniowa mieszcząca się w pięknej, zabytkowej willi, którą otacza ogród. Sala umożliwa organizację kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń i warsztatów i jest wyposażona w niezbędny sprzęt ... konferencyjny.

Doskonale położona w centrum Szczecina sala konferencyjna Mail Boxes ETC jest idealnym miejscem na zorganizowanie kameralnego spotkania biznesowego, szkolenia czy warsztatów. Istnieje tam również możliwość zamówienia napojów ...lub cateringu.

High Tower Apartamenty Szczecin to nie tylko nowczesna i wygodna przestrzeń noclegowa, mieszcząca się w centrum Szczecina. To również nowoczesna i profesjonalna sala konferencyjna znajdująca się w nowoczesnym biurowcu, mającym dogodny dojazd ....

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie położony na Wzgórzu Zamkowym nad Odrą jest historycznym, renesansowym budynkiem. Obecnie, na terenie Zamku mieszczą się m.in. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego czy Centrum Informacji ...Kulturalnej i Turystycznej. Dogodna lokalizacja pozwala na łatwy dojazd. Na terenie obiektu mieszczą się 2 restauracje- Na Kuncu Korytarza oraz Zamkowa, które specjalizują się głównie w kuchni polskiej. Klienci biznesowi mają do wyboru 4 wyjątkowe miejsca na organizację spotkania biznesowego: Dziedziniec Zamkowy, Dziedziniec Menniczy, Salę Kinową oraz Salę nr 101. Niepowtarzalny klimat otoczenia gwarantuje, że dane spotkanie na długo pozostanie w pamięci uczestników. Dodatkowym atutem Zamku są liczne atrakcje, które można zobaczyć na jego terenie np. Cela Czarownic czy jedno z kilku w Polsce Wahadeł Foucaulta.

Centrum Szkoleń i Konferencji STEM położone jest na Łasztowni w sercu Szczecina. Jedyne 10 min drogi na dworce PKS oraz PKP oraz bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiają łatwy dojazd .... 3 kameralne sale konferencyjne stanowią atrakcyjne miejsce dla niewielkich konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych innego typu. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Na Państwa życzenie organizowany jest catering (przerwa kawowa, lunch, obiad).

Sala konferencyjna Coworking Szczecin znajduje się w samym centrum miasta, co wiąże się z dużą liczbą przystanków tramwajowych i autobusowych, a przez to z łatwym dojazdem .... Nowoczesne biuro przeznaczone jest dla osób innowacyjnych i ceniących sobie niezależność. Obiekt posiada kameralną salę konferencyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt, pomieszczenia biurowe, pomieszczenie techniczne oraz w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią.

Podobnie jak sale konferencyjne Lublin czy sale konferencyjne Gdynia, hotele i inne obiekty szkoleniowe w Szczecinie są dostępne w wielu częściach tego rozległego miasta. Jak wśród tylu dostępnych lokalizacji wybrać właśnie tę najlepszą? Zobacz, jakimi przesłankami można się kierować, aby zarówno sami organizatorzy szkolenia czy konferencji, a także jej uczestnicy byli zadowoleni, a sala konferencyjna Szczecin czy sala szkoleniowa w Szczecinie była wypełniona po brzegi.

Sale szkoleniowe Szczecin – położenie ma znaczenie

Szczecin posiada dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, do tego swoje lotnisko i dostęp do dróg ekspresowych S3, S6 i S10 oraz autostrady A6. Dojazd do większości obiektów szkoleniowych w Szczecinie jest więc ułatwiony.

Aby wybrać odpowiednią salę konferencyjną pod kątem lokalizacji, warto wziąć pod uwagę dwie kwestie:

  • W jaki sposób uczestnicy szkolenia czy konferencji będą dojeżdżać na miejsce?


Jeśli plany zakładają, że wszyscy uczestnicy dojadą na miejsce autokarem, to warto zaplanować wydarzenie w dużej bliskości autostrady czy innej drogi szybkiego ruchu. Będzie to także dobre rozwiązanie w przypadku, gdy goście konferencji będą przybywać na miejsce wydarzenia swoimi samochodami.

Nawet w przypadku, gdy obiekt konferencyjny położony jest w samym centrum Szczecina, to dojazd do niego może być prosty. Przykładowo ośrodek szkoleniowy Willa Szczecin zlokalizowany jest w centrum miasta przy Alei Wojska Polskiego, stanowiącej jedną z głównych dróg Szczecina. Dzięki temu dojazd jest niezwykle prosty, zarówno dla gości udających się w podróż samochodem, jak i tych, którzy korzystają z komunikacji miejskiej. Ten obiekt konferencyjny posiada trzy dobrze wyposażone sale szkoleniowe, posiadające swój niepowtarzalny styl oraz nowoczesny sprzęt multimedialny.

  • Czy w trakcie wyjazdu planowane jest również zwiedzanie?


W czasie dłuższych spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń przewidziany jest również czas na zobaczenie atrakcji turystycznych. W Szczecinie takich atrakcji nie brakuje, dlatego warto wykorzystać wolny czas na zwiedzanie tego ważnego w historii Polski miasta. Sala konferencyjna w obiekcie Hotel Victoria doskonale się sprawdzi. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Szczecina, obok pięknego Zamku Książąt Pomorskich, Starego Miasta, a także w sąsiedztwie centrów biznesowych, handlowych i kulturalnych. Ze względu na swoje położenie miejsce to idealnie nadaje się na zorganizowanie konferencji lub spotkania służbowego. Hotel Victoria oferuje 39 komfortowych i ekskluzywnych pokoi, a także restaurację z przepyszną i wykwintną kuchnią. Do tego dochodzi profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz tango club, w którym goście biznesowi mogą oddać się rozrywce.

Wspomniany już wyżej Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, który jest położony na Wzgórzu Zamkowym nad Odrą to również miejsce dostępne na potrzeby biznesowe, w celu organizacji szkolenia czy konferencji. To historyczny, renesansowy budynek, pełen uroku i oddający klientom biznesowym cztery unikalne miejsca: Dziedziniec Zamkowy, Dziedziniec Menniczy, Salę Kinową oraz Salę nr 101. Wyjątkowy klimat otoczenia sprawi, że spotkanie w tym miejscu na długo zapadnie w pamięć jego uczestników.

Innym niestandardowym miejscem na organizację szkolenia czy konferencji będzie Multikino Szczecin. Na potrzeby spotkania biznesowego sale kinowe przeistoczą się w komfortowe pomieszczenia konferencyjne. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia, mogą zrelaksować się podczas zapoznawania się z prezentacjami prelegentów.

Obiekty konferencyjne w okolicach Szczecina – najlepsze na integracyjne wyjazdy

Lokalizacja blisko centrum to sposób, żeby wszyscy uczestnicy szkolenia lub konferencji mieli okazję zapoznać się z atrakcjami Szczecina. Jeśli jednak organizujecie wyjazd integracyjny z atrakcjami dla uczestników wewnątrz ośrodka konferencyjnego, to warto wybrać obiekt lub sale szkoleniowe Szczecin na obrzeżach miasta. Sprawdzi się to zwłaszcza w przypadku integracji firmowej na świeżym powietrzu, z różnego typu grami integracyjnymi oraz jedzeniem na zewnątrz.

Na kilkudniowe firmowe integracje doskonałym obiektem będzie chociażby Hotel Nord, położony z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym do niego dojazdem. Obiekt posiada pięć różnego typu sal konferencyjnych, które można łatwo dopasować do swoich własnych potrzeb biznesowych.

FAQ

Gdzie zorganizować konferencję w centrum Szczecina?

Organizacja konferencji w centrum miasta to zawsze dobry pomysł. Korzystne połączenia komunikacyjne, bliskość sklepów czy restauracji, a także wyjątkowa, wielkomiejska atmosfera - wszystko to można odczuć także w Szczecinie. Gdzie dokładnie można zorganizować tam spotkanie biznesowe w centrum? M.in. w stylowej Willi Ogrody, w nowoczesnym Focus Hotel Premium Szczecin, w równie atrakcyjnym Willa West- Ende czy w Hotelu Płonia *.

Jakie rodzaje obiektów konferencyjnych znajdują się w Szczecinie?

W Szczecinie znajduje się wiele obiektów konferencyjnych. Są one zróżnicowane m.in. pod względem rodzaju, co oznacza, że każdy jest w stanie znaleźć tam odpowiednią dla siebie przestrzeń. Spotkanie biznesowe w Szczecinie można zorganizować m.in. w hotelach o zróżnicowanym standardzie, w wybornych restauracjach, w klimatycznych i nowoczesnych centrach konferencyjnych, w ośrodkach szkoleniowych oraz wyjątkowych obiektach, takich jak np. Zamek Książąt Pomorskich.

Gdzie w Szczecinie zorganizować dużą konferencję?

Sale konferencyjne w Szczecinie dają wręcz nieskończone możliwości organizacyjne. Przestrzenie te różnią się m.in. powierzchnią, umożliwiając organizację zarówno kameralnych, średnich, jak i znacznie większych eventów biznesowych. Dużą konferencję w Szczecinie można zorganizować m.in. w Zamku Książąt Pomorskich (sala na 3000 osób), w Multikinie Szczecin (sala na 504 osoby), w Restauracji Kantyna Portowa (sala na 450 gości) czy w Restauracji Ceremonia (sala na 250 osób).

Czy przed obiektami konferencyjnymi w Szczecinie są parkingi?

Obiekty konferencyjne w Szczecinie powstały z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach, którzy cenią kompleksowe usługi i wygodę. Właściciele obiektów dokładają więc największych starań, by wszystkie udogodnienia szły w parze z potrzebami gości. Doskonałym przykładem jest zapewnienie miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i autobusów. Zdecydowana większość miejsc konferencyjnych w Szczecinie dysponuje parkingami.

Gdzie można przeczytać opinie o salach konferencyjnych w Szczecinie?

Znalezienie najbardziej odpowiedniej sali konferencyjnej to nie lada wyzwanie - szczególnie, że wybór jest naprawdę spory. Polecamy więc Państwu - poza zapoznaniem się z ofertami obiektów - przeczytać także opinie innych klientów. Znajdują się one w prezentacji każdego obiektu na dole strony, pod szczegółowymi opisami wszystkich usług. Opinie napisane przez innych klientów z pewnością rozwieją Państwa ewentualnie wątpliwości, pomagając w wyborze tej docelowej przestrzeni.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij