Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Międzyzdroje

7 obiektów i sal konferencyjnych

Międzyzdroje to jeden z najbardziej znanych turystycznie zakątków Polski, urokliwie położony nad Morzem Bałtyckim kurort, znany chyba wszystkim Polakom. Jest znany ze swoich pięknych plaż, urokliwej zabudowy, Promenady Gwiazd i wielu innych atrakcji. Na dodatek blisko stąd do naszego zachodniego sąsiada, Niemiec, a także do Świnoujścia, również uroczego zakątka naszego wybrzeża Bałtyku. Latem ciągną tutaj tłumy turystów, ale również w inne pory roku zdecydowanie warto tutaj przyjechać. Wszystko to sprawia, że powstało tutaj wiele obiektów turystycznych wykorzystujących potencjał miasta Międzyzdroje. Powstało też tutaj wiele obiektów nastawionych na klienta biznesowego, takie jak obiekty konferencyjne i hotele szkoleniowe. Wynika to także z faktu, że Międzyzdroje są nie tylko atrakcyjnym turystycznie miejscem, ale także prężnym biznesowo punktem. Dzięki temu odbywa się tu wiele wydarzeń takich jak szkolenia, konferencje czy bankiety w Międzyzdrojach, a także firmowe wyjazdy integracyjne czy spotkania biznesowe.

Ogromną zaletą kompleksu hoteli położonych w Międzyzdrojach jest doskonała lokalizacja. Obiekty znajdują się tuż przy samej promenadzie, czyli w miejscu, w którym najwięcej się dzieje. W pobliżu znajduje się molo, liczne kawiarnie i restauracje, a ...także bankomaty, które umożliwią  ulegnięcie pokusie i zakup wielu pamiątek. Goście, którzy choć raz zdecydowali się na pobyt w jednym z proponowanych hoteli, wiedzą jednak, że bez względu na ilość kupionych muszelek, będzie to niezapomniany wyjazd.Hotele oferują zabiegi Odnowy Biologicznej, przestronne pokoje oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w miejscach publicznych. Mówiąc krótko, są to warunki sprzyjające zarówno chwilom relaksu, jak również intensywnej pracy. Warto zapoznać się bliżej z ofertami, ponieważ bez względu na grubość portfela, każdy ambitny przedsiębiorca oraz rządny wrażeń turysta, z pewnością odnajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.Przygotowano również specjalne oferty promocyjne związane ze świętami oraz bardziej świeckimi okazjami, takimi jak dzień kobiet lub majówka.

Hotel położony jest zaledwie 500 metrów od czystej, piaszczystej plaży. Posiada przytulne pokoje oraz restaurację specjalizującą się w daniach polskich i europejskich. Wokół obiektu roztacza się urokliwy ogród z chatą grillową, ...wędzarnią i atrakcjami sportowymi. Na miejscu czekają nowoczesne sale konferencyjne dla 40-140 osób.

  ...; ; ; By The Sea Resort w Międzyzdrojach dzięki zapleczu konferencyjnemu może okazać się doskonałym miejscem nie tylko na szkolenie i konferencje, ale również na kilkudniowy wyjazd firmowy w miłej atmosferze. ; ; ;

Pozostałe sale konferencyjne:

W MDK w Międzyzdrojach znajduje się Sala Główna z 300 miejscami na widowni. Ponad to udostępnione zostały sale seminaryjne, pracownie artystyczne oraz foyer. Goście mogą liczyć na nowoczesny sprzęt multimedialny i pełną pomoc w organizacji ...konferencji. 

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Międzyzdroje są używane najczęściej do organizacji szkoleń, konferencji, a także firmowych wyjazdów integracyjnych, podczas których dodatkowo następuje szkolenie wewnątrzfirmowe. Osoby organizujące tego typu eventy szukają sal szkoleniowych, które będą spełniać określone kryteria:

  • Szybki i komfortowy dojazd
  • Nowoczesne, multimedialne wyposażenie
  • Położenie w miejscu atrakcyjnym turystycznie


Hotele i inne obiekty szkoleniowe w Międzyzdrojach są dostępne w wielu miejscach tego pięknego miasta. Jak więc wybrać obiekt konferencyjny najlepszy z możliwych? Zobacz jakimi kryteriami się kierować, aby wszyscy uczestnicy spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji byli zadowoleni, a sala szkoleniowa Międzyzdroje czy sala konferencyjna w Międzyzdrojach były wypełnione do ostatniego miejsca.

Sale szkoleniowe Międzyzdroje – jak tu dojechać

Międzyzdroje są bardzo dogodnie położone, można tutaj szybko i wygodnie dojechać, pomimo, że samo miasto jest zlokalizowane w północno-zachodnim zakątku Polski. Można tutaj dojechać na przykład korzystając z autostrady A2, a następnie zjechać z niej i pojechać szybką drogą ekspresową S3 na północ. W samych Międzyzdrojach również poruszanie się jest szybkie i komfortowe. Dojazd do większości obiektów konferencyjnych i szkoleniowych w Międzyzdrojach jest więc szybki i komfortowy.

Przykładowe obiekty konferencyjne w Międzyzdrojach

Przykładem pięknego obiektu konferencyjnego położonego w pięknym miejscu uroczych Międzyzdrojów jest Hotel Wolin. Hotel Wolin to trzygwiazdkowy obiekt konferencyjny, który zapewnia klientom usługi na najwyższym poziomie. Usytuowany jest na obrzeżach pięknego Wolińskiego Parku Narodowego w odległości 500 m od najpiękniejszej i najczystszej plaży na polskim wybrzeżu. Warto podkreślić, że Międzyzdroje to miejsce doskonałe do połączenia przyjemnego z pożytecznym. Piękna, a jednocześnie spokojna okolica tworzy warunki doskonałe do pracy oraz wypoczynku. Organizowanych jest tu wiele spotkań biznesowych, imprez integracyjnych oraz urlopów rodzinnych.

We wspomnianym wyżej obiekcie znajduje się również wyśmienita restauracja. Serwowane są w niej doskonałe potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Warto tutaj podkreślić, że restauracja w połączeniu z barem i hallem może pomieścić do 360 gości, co daje doskonałą możliwość organizacji spektakularnych bankietów. W razie potrzeby zaplanowania imprezy outdoorowej, goście korzystać mogą dodatkowo z ogródka grillowego, który posiada zadaszone kamienne palenisko, grille i wędzarnię.

Innym obiektem konferencyjnym świetnie położonym w Międzyzdrojach jest kompleks Hotel Vestina *** & Hotel Rybak **. Ogromną zaletą tego kompleksu hoteli położonych w Międzyzdrojach jest doskonała lokalizacja. Obiekty znajdują się tuż przy samej promenadzie, czyli w miejscu, w którym najwięcej się dzieje z turystycznego i biznesowego punktu widzenia. W pobliżu znajduje się molo, liczne kawiarnie i restauracje, a także bankomaty, które umożliwią na przykład zakup wielu pamiątek. Goście, którzy choć raz zdecydowali się na pobyt w jednym z proponowanych hoteli, wiedzą przy tym, że bez względu na ilość kupionych suwenirów, będzie to niezapomniany wyjazd.

Warto też dodać, ze wspomniane hotele oferują zabiegi odnowy biologicznej, przestronne pokoje oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w miejscach publicznych. Są to więc doskonałe warunki sprzyjające zarówno momentom relaksu, jak również intensywnej pracy.

Jeszcze innym wartym uwagi obiektem konferencyjnym w Międzyzdrojach jest Hotel Trofana. Znakomita lokalizacja zapewnia idealne warunki dla osób podróżujących nie tylko w celach turystycznych, ale również służbowo. Obiekt odnajduje się w organizowaniu pobytów indywidualnych, konferencji, szkoleń, a także uroczystych przyjęć okazjonalnych. Co warto podkreślić, swoim klientom Trofana oferuje 37 ekskluzywnych i przyjemnych pokoi gościnnych, basen wyposażony w regenerującą strefę SPA, profesjonalne centrum konferencyjno-bankietowe, a także przepyszną restaurację z daniami kuchni polskiej.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij