Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Kraków

195 obiektów i sal konferencyjnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe Kraków


Kraków jako drugie największe miasto w Polsce jest miejscem działania bardzo wielu firm i podmiotów gospodarczych, zarówno tych małych, średnich, jak i wielkich korporacji, polskich i zagranicznych. Z powyższego powodu stolica Małopolski jest częstym miejscem spotkań biznesowych, a sale konferencyjne i szkoleniowe w historycznym mieście Kraków cieszą się nieustannie wielkim popytem. Warto wspomnieć, że Kraków jest drugim co do wielkości, po Warszawie, rynkiem nowoczesnej powierzchni biurowej.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Kraków służą najczęściej do organizowania spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, obrad zarządów, a także wyjazdów integracyjnych. Osoby, które odpowiadają za planowanie tego typu eventów szukają sal biznesowych, które będą spełniać warunki konieczne, takie jak:

  • Odpowiednie i profesjonalne wyposażenie
  • Posiadanie wygodnego i szybkiego dojazdu
  • Położenie w lokalizacji atrakcyjnej turystycznie

Czterogwiazdkowy Hotel Centrum zlokalizowany jest w sercu Nowej Huty. Posiada dogodne połączenie z centrum Krakowa, dzięki czemu goście odwiedzający Hotel Centrum mogą szybko i łatwo zwiedzić zabytkowe miasto. Obiekt dysponuje rozbudowanym i kompleksowo ...wyposażonym zapleczem konferencyjnym z wielofunkcyjnymi salami, które można dowolnie łączyć i tworzyć odpowiednią do każdego spotkania przestrzeń.

Hotel Wilga to trzygwiazdkowy obiekt znajdujący się w Krakowie, który oferuje nie tylko pokoje gościnne, ale również zaplecze konferencyjne. 4 sale konferencyjne, które znajdują się w hotelu pozwalają na organizację różnego ...rodzaju spotkań biznesowych, prezentacji czy szkoleń. Wykwalifikowany personel pomoże w zaplanowaniu wydarzenia oraz zadba o odpowiedni dobór sali i jej aranżację. Profesjonalny sprzęt techniczny gwarantuje wysoki poziom spotkania.

Kraków, jako miasto nie tylko zabytkowe, ale również biznesowe, oferuje wiele obiektów konferencyjnych o wysokim poziomie usług. Queen Boutique Hotel jest jednym z nich. Do dyspozycji oddaje trzy kompleksowo i nowocześnie wyposażone ...sale konferencyjne, które przeznaczone są dla grup od 12 do 50 osób. Uczestnicy spotkań mogą również skorzystać z oferty gastronomicznej świetnej, wiele razy nagradzanej Restauracji Amarylis.

Wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy sale konferencyjne o powierzchni 80 m2 sprawiają, że Naczelna Organizacja Techniczna w Krakowie sprawdza się doskonale, jako miejsce do organizacji biznesowych spotkań różnego ...rodzaju.

Centrum Hotelowo – Konferencyjne Lenart to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt, który znajduje się w Wieliczce pod Krakowem. Dzięki takiemu położeniu pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta, a jednocześnie posiada dogodny dojazd do centrum Krakowa. Hotel ...wyróżnia się ciekawym designem, stylowym i niestandardowym wystrojem wnętrz i przyjemną atmosferą. Posiada 4 duże sale konferencyjne, największa pomieści aż 550 gości.

Nowoczesne Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oferuje 3 klimatyzowane sale konferencyjne, w tym przestronną Aulę na 330 osób oraz dwa hole wystawowe. Wszystkie sale posiadają wyposażenie, które pozwala na prezentację treści w sposób ...współczesny, ciekawy oraz z zastosowaniem nowych technologii. Na terenie obiektu znajduje się niestrzeżony parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Hotel posiada nowoczesne centrum konferencyjne składające się z 3 sal o wielkości 50 m2, które moża połączyć ze sobą, aby obsłużyć nawet 100 osób. Na gości czekają również nowoczesne i funkcjonalne pokoje o atrakcyjnej aranżacji.  ...;

Hotel położony jest zaledwie 500 metrów od Wawelu. Oferuje nowoczesne pokoje o współczesnym designie, które bazują na kontraście czerni i bieli. Dostępne są dwie sale konferencyjne przeznaczone dla 40 i 60 osób, a dzięki ...profesjonalnemu wyposażeniu umożliwiają przeprowadzenie szkolenia i konferencji na najwyższym poziomie. 

3-gwiazdkowy hotel w Krakowie oferuje nowoczesne pokoje gościnne w kategoriach: Standard, Premium i Superior. Udostępnia elegancką salę konferencyjną oraz restaurację. Obiekt świadczy wiele usług dodatkowych, które ułatwiają organizację spotkań ...firmowych. 

Czterogwiazdkowy hotel Park Inn by Radisson Kraków to obiekt oferujący miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach oraz rozbudowane centrum konferencyjne urządzone i wyposażone w wysokim standardzie. Do dyspozycji jest 5 sal konferencyjnych, a ...trzy z nich posiadają możliwość rozdzielenia na dwa mniejsze, osobne, niezależne pomieszczenia. Dzięki zróżnicowaniu powierzchni, sale można dopasować do typu spotkania. W hotelu znajduje się też restauracja zapewniająca catering w czasie wydarzenia.

Grand Ascot Hotel jest eleganckim, luksusowym obiektem w sercu Krakowa, który zachwyca designerskim wystrojem wnętrz i nowoczesnym stylem. Obiekt jest idealny zarówno dla gości turystycznych, jak i biznesowych, ponieważ posiada rozbudowane i ... kompleksowo wyposażone zaplecze konferencyjne.

Konferencja lub inne spotkanie o charakterze biznesowym zorganizowane w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie nabierze wyjątkowego klimatu i wyróżni się na tle podobnych tego typu wydarzeń. Teatr im. Słowackiego umożliwia organizację wydarzeń ... branżowych i udostępnia przestronną widownię, na której może zasiąść około 600 osób. Poza tym do dyspozycji są dwie inne, mniejsze sale. Teatr oferuje profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i dekorację sali.

Kameralny hotel zlokalizowany blisko jeziora to gwarancja ciszy i spokoju. Jednocześnie posiada nowoczesną i elegancką salę szkoleniową. Może zapewnić nie tylko komfortowy nocleg, ale i pełną obsługę gastronomiczną, muzyczną i rozrywkową konferencji lub ...bankietów. 

Konferencja w sercu Krakowa, w pięknej, historycznej kamienicy „Pod Kruki” będzie wydarzeniem, które uczestnikom pozwoli nie tylko na zdobycie nowej wiedzy czy rozwój osobisty, ale też na zwiedzenie głównych zabytkó ...w Krakowa. Centrum Kultury Pod Kruki dysponuje 4 salami konferencyjnymi oraz wielofunkcyjnym patio, które również można zaaranżować na potrzeby bankietu czy konferencji. W obiekcie można zorganizować spotkanie dla maksymalnie 200 osób.

Podobnie jak sale konferencyjne Wrocław czy sale konferencyjne Poznań, hotele i inne obiekty szkoleniowe w Krakowie są dostępne w każdej z wielu dzielnic miasta. Jak wśród tylu dostępnych lokalizacji znaleźć tę najlepszą? Sprawdź, jakimi przesłankami się kierować, aby wszyscy uczestnicy spotkania byli ukontentowani, a sala konferencyjna Kraków lub sala szkoleniowa w Krakowie była wypełniona do ostatniego miejsca.

Sale szkoleniowe Kraków – lokalizacja ma znaczenie

Kraków posiada jedną z najbardziej rozwiniętych sieci komunikacji miejskiej. Sprawnie działają tu tramwaje, autobusy, linie kolejowe i lotnisko w Balicach. Dojazd do większości obiektów konferencyjnych i sal konferencyjnych w Krakowie jest więc bardzo prosty.

Żeby wybrać odpowiednią salę konferencyjną pod kątem lokalizacji, trzeba wziąć pod uwagę dwie kwestie:

 

  • W jaki sposób uczestnicy będą docierać na miejsce?

 

Jeśli masz w planach przewieźć wszystkich autokarem, sala konferencyjna Kraków lub hotel konferencyjny powinny być położone blisko autostrady, dróg ekspresowych lub innych głównych tras. Takie rozwiązanie będzie też dobre w przypadku, gdy goście wydarzenia dojadą na nie samodzielnie, korzystając z samochodu.

Jeżeli goście przylatują do Krakowa samolotem, zaplanuj miejsce konferencji lub szkolenia w okolicach lotniska. Przykładowo – obiekt Best Western Premier Kraków Hotel jest położony zaledwie ok. 10 km od krakowskiego lotniska w Balicach.

  • Czy w trakcie wyjazdu jest zaplanowane zwiedzanie?


Podczas dłuższych konferencji czy szkoleń często jest czas również na zwiedzanie atrakcji turystycznych. W Krakowie historycznych zabytków nie brakuje, dlatego warto wykorzystać czas wolny na zwiedzanie tego pięknego miasta. Wybierz obiekt szkoleniowy w Krakowie blisko centralnych dzielnic miasta. Sala szkoleniowa Kraków dostępna przykładowo w obiekcie Hotel Amadeus sprawdzi się doskonale. W jego pobliżu znajduje się znajduje się Stary Rynek z Sukiennicami i Kościołem Mariackim, Wawel oraz historyczna dzielnica żydowska Kazimierz.

Międzynarodowe Centrum Kultury Pod Kruki jest położone równie doskonale, a przy tym w jego skład wchodzą jedne z najlepiej wyposażonych sal konferencyjnych w Krakowie. Położenie tego zespołu konferencyjnego w ścisłym centrum Krakowa z pewnością sprzyja organizacji eventów i spotkań biznesowych.

Obiekty konferencyjne w okolicach Krakowa – najlepsze na wyjazdy integracyjne

Lokalizacja blisko centrum i głównych atrakcji w Krakowie to sposób, by wszyscy goście komfortowo dotarli na miejsce i zdążyli zwiedzić najciekawsze zabytki. Jednak gdy organizujesz wyjazd integracyjny z atrakcjami na terenie hotelu, wybierz obiekty lub sale szkoleniowe Kraków na obrzeżach miasta. Jeśli chcesz zorganizować integrację na świeżym powietrzu, z grillem i zajęciami teambuildingowymi, wybierz miejsce oddalone od centrum.

Na kilkudniowe integracje firmowe bardzo dobrym obiektem jest przykładowo Hotel Witek. To nowoczesny obiekt położony na obrzeżach Krakowa, dzięki czemu gwarantuje uczestnikom odpoczynek i relaks z dala od zgiełku dużego miasta. Do tego położenie przy autostradzie A4 zapewnia rewelacyjny dojazd na miejsce. Malownicza, spokojna okolica sprzyja odprężeniu i świetnej atmosferze podczas integracji.

Innym doskonałym miejscem na firmowy wyjazd integracyjny jest Centrum Hotelowo-Konferencyjne Hotel Lenart****, zlokalizowane u podnóża Karpat w Wieliczce, zaledwie 20 od ścisłego centrum Krakowa. Dzięki swojej lokalizacji bardzo blisko stąd do wielkiej atrakcji turystycznej tego miasta, najbardziej znanej w Polsce kopalni soli.

Sale konferencyjne Kraków blisko centrum – doskonałe na krótkie spotkania

Duże przestrzenie na zewnątrz, wokół obiektu nie będą miały dla Ciebie znaczenia, jeśli chcesz zorganizować jednodniowe szkolenie czy konferencję. W takich sytuacjach bardzo dobrze sprawdzą się eleganckie miejsca, z niezbędnym, profesjonalnym wyposażeniem. Sale konferencyjne Kraków w hotelu Amadeus to dwie komfortowe, profesjonalnie wyposażonymi sale szkoleniowe. Wyjątkowe wnętrza sal uzupełniają nowoczesne rozwiązania techniczne, dzięki którym możliwa jest organizacja spotkań na najwyższym poziomie.

Obiekty konferencyjne Kraków i sale szkoleniowe – profesjonalne miejsca na spotkania dla wszystkich uczestników

Wyposażenie, lokalizacja, a także cel wyjazdu – wszystkie te czynniki wpływają bardzo mocno na wybór idealnej sali konferencyjnej. Kraków oferuje wiele różnych obiektów szkoleniowych, hoteli konferencyjnych i pojedynczych sal konferencyjnych. Warto rozpatrzyć różne opcje i miejsca, jednak przy podjęciu ostatecznej decyzji, należy mieć na uwadze przede wszystkim potrzeby uczestników konferencji czy wyjazdu integracyjnego.

FAQ

Czy w krakowskich hotelach można zorganizować konferencję?

W Krakowie znajduje się wiele sal konferencyjnych. Usytuowane zostały one we wszelkiego rodzaju obiektach, m.in. właśnie w hotelach. Miejsca te są zróżnicowane pod wieloma względami. Różnią się m.in. wyposażenie, charakterem czy standardem. W rezultacie więc, w Krakowie możliwa jest organizacja konferencji czy innych spotkań biznesowych zarówno w 5-gwiazdkowych hotelach, jak i w 4-, 3- i 2-gwiazdkowch. W zależności więc od budżetu i potrzeb, każdy znajdzie tam odpowiednie dla siebie miejsce.

Jaka jest największa sala konferencyjna w Krakowie?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Krakowie, są zróżnicowane pod względem wielkości. Ich przestrzenie umożliwiają zarówno organizację niewielkich, kameralnych spotkań biznesowych, jak i znacznie większych eventów. Największe sale znajdziemy m.in. w TAURON Arena Kraków, który jest w stanie pomieścić aż 20400 gości, w wyjątkowym Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, który dysponuje miejscem dla 600 gości oraz w Nowohuckim Centrum Kultury, do którego można zaprosić 585 osób.

Czy w Krakowie można tanio zorganizować konferencję?

Na ostateczny koszt organizacji konferencji czy innego spotkania biznesowego składa się kilka kwestii. To m.in. czas trwania przedsięwzięcia, wybór usług dodatkowych – ewentualne noclegi, catering, wypożyczenie sprzętu multimedialnego, parkingi itd. Ponadto, cena najmu zależy chociażby od lokalizacji obiektu, od jego standardu oraz od liczby naszych gości. Czy w takim razie organizacja musi być kosztowna? Oczywiście, że nie. Odpowiedni research wraz ze skonkretyzowanymi wymaganiami sprawi, że będziecie Państwo w stanie tanio zorganizować konferencję w Krakowie.

Czy w Krakowie możliwa jest organizacja konferencji w sali wykładowej?

Konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe nie muszą odbywać się wyłącznie w wieżowcach. Tłem tego typu wydarzeń z powodzeniem mogą stać się także sale wykładowe. Jest to możliwe również w Krakowie. Polecamy Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja, zlokalizowane przy Al. 29 Listopada 46. Obiekt ten proponuje aż 7 przestronnych, nowoczesnych sal, które wyróżniają się charakterem, stylem oraz wyposażeniem.

Jakie wydarzenia można zorganizować w krakowskich salach konferencyjnych?

O salach biznesowych, które znajdują się w krakowskich obiektach, można napisać wiele. M.in. że są wyjątkowe, wysoce komfortowe i multifunkcjonalne. Możliwa jest w nich organizacja różnego rodzaju wydarzeń – zarówno stricte biznesowych, jak i edukacyjnych, kulturalnych oraz artystycznych. Mogą to być: konferencje, szkolenia, warsztaty, prezentacje, wykłady, sympozja, seminaria, a także jubileusze, gale, uroczyste kolacje biznesowe czy spotkania firmowe.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij