Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Kraków

196 obiektów i sal konferencyjnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe Kraków


Kraków jako drugie największe miasto w Polsce jest miejscem działania bardzo wielu firm i podmiotów gospodarczych, zarówno tych małych, średnich, jak i wielkich korporacji, polskich i zagranicznych. Z powyższego powodu stolica Małopolski jest częstym miejscem spotkań biznesowych, a sale konferencyjne i szkoleniowe w historycznym mieście Kraków cieszą się nieustannie wielkim popytem. Warto wspomnieć, że Kraków jest drugim co do wielkości, po Warszawie, rynkiem nowoczesnej powierzchni biurowej.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Kraków służą najczęściej do organizowania spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, obrad zarządów, a także wyjazdów integracyjnych. Osoby, które odpowiadają za planowanie tego typu eventów szukają sal biznesowych, które będą spełniać warunki konieczne, takie jak:

  • Odpowiednie i profesjonalne wyposażenie
  • Posiadanie wygodnego i szybkiego dojazdu
  • Położenie w lokalizacji atrakcyjnej turystycznie

Czterogwiazdkowy Hotel Centrum zlokalizowany jest w sercu Nowej Huty. Posiada dogodne połączenie z centrum Krakowa, dzięki czemu goście odwiedzający Hotel Centrum mogą szybko i łatwo zwiedzić zabytkowe miasto. Obiekt dysponuje rozbudowanym i kompleksowo ...wyposażonym zapleczem konferencyjnym z wielofunkcyjnymi salami, które można dowolnie łączyć i tworzyć odpowiednią do każdego spotkania przestrzeń.

Grand Ascot Hotel jest eleganckim, luksusowym obiektem w sercu Krakowa, który zachwyca designerskim wystrojem wnętrz i nowoczesnym stylem. Obiekt jest idealny zarówno dla gości turystycznych, jak i biznesowych, ponieważ posiada rozbudowane i ... kompleksowo wyposażone zaplecze konferencyjne.

Nowoczesny czterogwiazdkowy hotel udostępnia 10 sal wielofunkcyjnych, ponad 100 pokoi hotelowych, restaurację oraz zaplecze rekreacyjne.

Centrum Hotelowo – Konferencyjne Lenart to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt, który znajduje się w Wieliczce pod Krakowem. Dzięki takiemu położeniu pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta, a jednocześnie posiada dogodny dojazd do centrum Krakowa. Hotel ...wyróżnia się ciekawym designem, stylowym i niestandardowym wystrojem wnętrz i przyjemną atmosferą. Posiada 4 duże sale konferencyjne, największa pomieści aż 550 gości.

Kraków, jako miasto nie tylko zabytkowe, ale również biznesowe, oferuje wiele obiektów konferencyjnych o wysokim poziomie usług. Queen Boutique Hotel jest jednym z nich. Do dyspozycji oddaje trzy kompleksowo i nowocześnie wyposażone ...sale konferencyjne, które przeznaczone są dla grup od 12 do 50 osób. Uczestnicy spotkań mogą również skorzystać z oferty gastronomicznej świetnej, wiele razy nagradzanej Restauracji Amarylis.

Konferencja lub inne spotkanie o charakterze biznesowym zorganizowane w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie nabierze wyjątkowego klimatu i wyróżni się na tle podobnych tego typu wydarzeń. Teatr im. Słowackiego umożliwia organizację wydarzeń ... branżowych i udostępnia przestronną widownię, na której może zasiąść około 600 osób. Poza tym do dyspozycji są dwie inne, mniejsze sale. Teatr oferuje profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i dekorację sali.

Hotel posiada nowoczesne centrum konferencyjne składające się z 3 sal o wielkości 50 m2, które moża połączyć ze sobą, aby obsłużyć nawet 100 osób. Na gości czekają również nowoczesne i funkcjonalne pokoje o atrakcyjnej aranżacji.  ...;

Hotel położony jest zaledwie 500 metrów od Wawelu. Oferuje nowoczesne pokoje o współczesnym designie, które bazują na kontraście czerni i bieli. Dostępne są dwie sale konferencyjne przeznaczone dla 40 i 60 osób, a dzięki ...profesjonalnemu wyposażeniu umożliwiają przeprowadzenie szkolenia i konferencji na najwyższym poziomie. 

Czterogwiazdkowy hotel Park Inn by Radisson Kraków to obiekt oferujący miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach oraz rozbudowane centrum konferencyjne urządzone i wyposażone w wysokim standardzie. Do dyspozycji jest 5 sal konferencyjnych, a ...trzy z nich posiadają możliwość rozdzielenia na dwa mniejsze, osobne, niezależne pomieszczenia. Dzięki zróżnicowaniu powierzchni, sale można dopasować do typu spotkania. W hotelu znajduje się też restauracja zapewniająca catering w czasie wydarzenia.

Kameralny hotel zlokalizowany blisko jeziora to gwarancja ciszy i spokoju. Jednocześnie posiada nowoczesną i elegancką salę szkoleniową. Może zapewnić nie tylko komfortowy nocleg, ale i pełną obsługę gastronomiczną, muzyczną i rozrywkową konferencji lub ...bankietów. 

Podobnie jak sale konferencyjne Wrocław czy sale konferencyjne Poznań, hotele i inne obiekty szkoleniowe w Krakowie są dostępne w każdej z wielu dzielnic miasta. Jak wśród tylu dostępnych lokalizacji znaleźć tę najlepszą? Sprawdź, jakimi przesłankami się kierować, aby wszyscy uczestnicy spotkania byli ukontentowani, a sala konferencyjna Kraków lub sala szkoleniowa w Krakowie była wypełniona do ostatniego miejsca.

Sale szkoleniowe Kraków – lokalizacja ma znaczenie

Kraków posiada jedną z najbardziej rozwiniętych sieci komunikacji miejskiej. Sprawnie działają tu tramwaje, autobusy, linie kolejowe i lotnisko w Balicach. Dojazd do większości obiektów konferencyjnych i sal konferencyjnych w Krakowie jest więc bardzo prosty.

Żeby wybrać odpowiednią salę konferencyjną pod kątem lokalizacji, trzeba wziąć pod uwagę dwie kwestie:

 

  • W jaki sposób uczestnicy będą docierać na miejsce?

 

Jeśli masz w planach przewieźć wszystkich autokarem, sala konferencyjna Kraków lub hotel konferencyjny powinny być położone blisko autostrady, dróg ekspresowych lub innych głównych tras. Takie rozwiązanie będzie też dobre w przypadku, gdy goście wydarzenia dojadą na nie samodzielnie, korzystając z samochodu.

Jeżeli goście przylatują do Krakowa samolotem, zaplanuj miejsce konferencji lub szkolenia w okolicach lotniska. Przykładowo – obiekt Best Western Premier Kraków Hotel jest położony zaledwie ok. 10 km od krakowskiego lotniska w Balicach.

  • Czy w trakcie wyjazdu jest zaplanowane zwiedzanie?


Podczas dłuższych konferencji czy szkoleń często jest czas również na zwiedzanie atrakcji turystycznych. W Krakowie historycznych zabytków nie brakuje, dlatego warto wykorzystać czas wolny na zwiedzanie tego pięknego miasta. Wybierz obiekt szkoleniowy w Krakowie blisko centralnych dzielnic miasta. Sala szkoleniowa Kraków dostępna przykładowo w obiekcie Hotel Amadeus sprawdzi się doskonale. W jego pobliżu znajduje się znajduje się Stary Rynek z Sukiennicami i Kościołem Mariackim, Wawel oraz historyczna dzielnica żydowska Kazimierz.

Międzynarodowe Centrum Kultury Pod Kruki jest położone równie doskonale, a przy tym w jego skład wchodzą jedne z najlepiej wyposażonych sal konferencyjnych w Krakowie. Położenie tego zespołu konferencyjnego w ścisłym centrum Krakowa z pewnością sprzyja organizacji eventów i spotkań biznesowych.

Obiekty konferencyjne w okolicach Krakowa – najlepsze na wyjazdy integracyjne

Lokalizacja blisko centrum i głównych atrakcji w Krakowie to sposób, by wszyscy goście komfortowo dotarli na miejsce i zdążyli zwiedzić najciekawsze zabytki. Jednak gdy organizujesz wyjazd integracyjny z atrakcjami na terenie hotelu, wybierz obiekty lub sale szkoleniowe Kraków na obrzeżach miasta. Jeśli chcesz zorganizować integrację na świeżym powietrzu, z grillem i zajęciami teambuildingowymi, wybierz miejsce oddalone od centrum.

Na kilkudniowe integracje firmowe bardzo dobrym obiektem jest przykładowo Hotel Witek. To nowoczesny obiekt położony na obrzeżach Krakowa, dzięki czemu gwarantuje uczestnikom odpoczynek i relaks z dala od zgiełku dużego miasta. Do tego położenie przy autostradzie A4 zapewnia rewelacyjny dojazd na miejsce. Malownicza, spokojna okolica sprzyja odprężeniu i świetnej atmosferze podczas integracji.

Innym doskonałym miejscem na firmowy wyjazd integracyjny jest Centrum Hotelowo-Konferencyjne Hotel Lenart****, zlokalizowane u podnóża Karpat w Wieliczce, zaledwie 20 od ścisłego centrum Krakowa. Dzięki swojej lokalizacji bardzo blisko stąd do wielkiej atrakcji turystycznej tego miasta, najbardziej znanej w Polsce kopalni soli.

Sale konferencyjne Kraków blisko centrum – doskonałe na krótkie spotkania

Duże przestrzenie na zewnątrz, wokół obiektu nie będą miały dla Ciebie znaczenia, jeśli chcesz zorganizować jednodniowe szkolenie czy konferencję. W takich sytuacjach bardzo dobrze sprawdzą się eleganckie miejsca, z niezbędnym, profesjonalnym wyposażeniem. Sale konferencyjne Kraków w hotelu Amadeus to dwie komfortowe, profesjonalnie wyposażonymi sale szkoleniowe. Wyjątkowe wnętrza sal uzupełniają nowoczesne rozwiązania techniczne, dzięki którym możliwa jest organizacja spotkań na najwyższym poziomie.

Obiekty konferencyjne Kraków i sale szkoleniowe – profesjonalne miejsca na spotkania dla wszystkich uczestników

Wyposażenie, lokalizacja, a także cel wyjazdu – wszystkie te czynniki wpływają bardzo mocno na wybór idealnej sali konferencyjnej. Kraków oferuje wiele różnych obiektów szkoleniowych, hoteli konferencyjnych i pojedynczych sal konferencyjnych. Warto rozpatrzyć różne opcje i miejsca, jednak przy podjęciu ostatecznej decyzji, należy mieć na uwadze przede wszystkim potrzeby uczestników konferencji czy wyjazdu integracyjnego.

FAQ

Czy w krakowskich hotelach można zorganizować konferencję?

W Krakowie znajduje się wiele sal konferencyjnych. Usytuowane zostały one we wszelkiego rodzaju obiektach, m.in. właśnie w hotelach. Miejsca te są zróżnicowane pod wieloma względami. Różnią się m.in. wyposażenie, charakterem czy standardem. W rezultacie więc, w Krakowie możliwa jest organizacja konferencji czy innych spotkań biznesowych zarówno w 5-gwiazdkowych hotelach, jak i w 4-, 3- i 2-gwiazdkowch. W zależności więc od budżetu i potrzeb, każdy znajdzie tam odpowiednie dla siebie miejsce.

Jaka jest największa sala konferencyjna w Krakowie?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Krakowie, są zróżnicowane pod względem wielkości. Ich przestrzenie umożliwiają zarówno organizację niewielkich, kameralnych spotkań biznesowych, jak i znacznie większych eventów. Największe sale znajdziemy m.in. w TAURON Arena Kraków, który jest w stanie pomieścić aż 20400 gości, w wyjątkowym Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, który dysponuje miejscem dla 600 gości oraz w Nowohuckim Centrum Kultury, do którego można zaprosić 585 osób.

Czy w Krakowie można tanio zorganizować konferencję?

Na ostateczny koszt organizacji konferencji czy innego spotkania biznesowego składa się kilka kwestii. To m.in. czas trwania przedsięwzięcia, wybór usług dodatkowych – ewentualne noclegi, catering, wypożyczenie sprzętu multimedialnego, parkingi itd. Ponadto, cena najmu zależy chociażby od lokalizacji obiektu, od jego standardu oraz od liczby naszych gości. Czy w takim razie organizacja musi być kosztowna? Oczywiście, że nie. Odpowiedni research wraz ze skonkretyzowanymi wymaganiami sprawi, że będziecie Państwo w stanie tanio zorganizować konferencję w Krakowie.

Czy w Krakowie możliwa jest organizacja konferencji w sali wykładowej?

Konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe nie muszą odbywać się wyłącznie w wieżowcach. Tłem tego typu wydarzeń z powodzeniem mogą stać się także sale wykładowe. Jest to możliwe również w Krakowie. Polecamy Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja, zlokalizowane przy Al. 29 Listopada 46. Obiekt ten proponuje aż 7 przestronnych, nowoczesnych sal, które wyróżniają się charakterem, stylem oraz wyposażeniem.

Jakie wydarzenia można zorganizować w krakowskich salach konferencyjnych?

O salach biznesowych, które znajdują się w krakowskich obiektach, można napisać wiele. M.in. że są wyjątkowe, wysoce komfortowe i multifunkcjonalne. Możliwa jest w nich organizacja różnego rodzaju wydarzeń – zarówno stricte biznesowych, jak i edukacyjnych, kulturalnych oraz artystycznych. Mogą to być: konferencje, szkolenia, warsztaty, prezentacje, wykłady, sympozja, seminaria, a także jubileusze, gale, uroczyste kolacje biznesowe czy spotkania firmowe.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij