Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne Krynica Zdrój. Sale szkoleniowe w Krynicy Zdroju

15 obiektów i sal konferencyjnych

Krynica-Zdrój to znana polska miejscowość uzdrowiskowa, położona w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim. Ma urokliwe położenie, w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika, tworząc bardzo piękny i niepowtarzalny klimat. Kariera miejscowości jako ośrodka uzdrowiskowego zaczęła się już w XIX wieku. Obecnie Krynica-Zdrój jest dużym ośrodkiem lecznictwa uzdrowiskowego i sanatoryjnego. Leczy się tu choroby układu trawiennego i moczowego, układu krążenia i przemiany materii.

W Krynicy znajdują się liczne sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, a także odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych. Krynica-Zdrój to nie tylko miejscowość, w której można się zregenerować i podleczyć swoje zdrowie, ale także doskonałe miejsce na zorganizowanie firmowego wyjazdu integracyjnego, uroczystego bankietu, konferencji czy szkolenia. Poza tym Krynica-Zdrój to ośrodek turystyczny, leżący na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego i stanowiący bazę wypadową w okoliczne góry. Krynica-Zdrój jest również jednym z największych polskich ośrodków sportów zimowych. Narciarstwo uprawiać można na stokach w Krynicy-Słotwinach i na Jaworzynie, gdzie funkcjonuje stacja narciarska. Niedaleko jest również ośrodek Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla, gdzie mieści się najdłuższy w Polsce wyciąg krzesełkowy, a od 2008 r. atrakcją jest połączenie Wierchomli i Muszyny systemem 10 wyciągów narciarskich. Wszystkie powyższe fakty sprawiają, że w miejscowości tej jest duży wybór obiektów takich jak hotele szkoleniowe i obiekty konferencyjne.

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój to idealne miejsce na konferencje. Sale konferencyjne w Hotelu SPA Dr Irena Eris to komfort organizowanych spotkań. Nasz hotel położony jest u stóp Jaworzyny Krynickiej w dolinie ... Czarnego Potoku. Malownicze usytuowanie hotelu, a zarazem bliskość centrum Krynicy Zdrój czynią to miejsce idealnym na pobyt grupowy. Zapraszamy do korzystania z sal konferencyjnych z pełnym zapleczem technicznym, a po intensywnej pracy do Kosmetycznego Instytutu Dr Ireny Eris, gdzie pod troskliwą opieką naszego wysoko wykwalifikowanego personelu,  uczestnicy spotkania mogą zrelaksować się i nabrać sił do dalszej pracy. Utrzymany w skandynawskim stylu Domek w Dolinie z pysznymi daniami lokalnej kuchni, zapewni znakomitą zabawę i wspólne biesiadowanie przy akompaniamencie zespołu regionalnego; zaś w kameralnym Klubie Lamus Państwa goście będą mogli pograć w bilard, a także spróbować wyśmienitych drinków czy potańczyć. Na Państwa życzenie rozpalimy ognisko, przy którym można ogrzać się w pogodną noc.   

Silesia Krynica znajduje się tuż obok Parku Krajobrazowego, zapewniając tym samym wyjątkowe warunki na organizację spotkań biznesowych w malowniczej okolicy. Czekają tam m.in. wygodne miejsca noclegowe oraz zaplecze SPA ....

Na stoku w Krynicy Zdrój powstanie wyjątkowe miejsce - Park Jaworzyna, który znajdować się będzie blisko parku krajobrazowego i infrastruktury narciarskiej. Goście będą mogli podziwiać pięknego górskie krajobrazy i chodzić na spacery ...szlakami lub robić sobie wycieczki rowerowe. Na terenie Parku Jaworzyna znajdzie się 130 luksusowych apartamentów, które mieścić się będą na terenie kilku budynków kompleksu. Cała działka, na której powstanie inwestycja, ma 6 hektarów powierzchni. To doskonałe miejsce na organizację szkolenia lub konferencji w górach.

Pałac w Nawojowej w Małopolsce, w pobliżu Nowego Sączu i Krynicy Zdrój zostanie wyremontowany i odrestaurowany. Znajdą się na jego terenie sale konferencyjne, pokoje hotelowe i Dom Pracy Twórczej ....

Belmonte Hotel & Resort Krynica Zdrój to nowy kompleks niedaleko stoku narciarskiego i położony u podnóża malowniczej góry. Sprzedaje apartamenty w systemie condo oraz oferuje nowoczesne zaplecze konferencyjne ....      

Pozostałe sale konferencyjne:

Centrum konferencyjne znajdujące się w Hotelu Krynica może obsłużyć nawet 320 uczestników szkoleń i konferencji. Z pokoi i apartamentów o standardzie 4-gwiazdkowym roztacza się malowniczy widok na zazielenioną część miasta. Dodatkowo goście mogą wypocząć ...w profesjonalnej strefie Spa & Wellness. 

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Krynica-Zdrój są używane najczęściej do organizacji szkoleń, konferencji jak również wyjazdów integracyjnych, podczas których dodatkowo ma miejsce szkolenie wewnątrzfirmowe. Osoby, które zajmują się organizacją tego typu eventów szukają sal szkoleniowych, które będą spełniać określone kryteria:

  • Dogodny i szybki dojazd
  • Nowoczesne wyposażenie w sprzęt multimedialny
  • Lokalizacja w miejscu atrakcyjnym turystycznie


Hotele i inne obiekty szkoleniowe w Krynicy-Zdroju są dostępne w wielu miejscach tego pięknego miasta. Jak więc mamy obiekty konferencyjne do wyboru? Zobacz jakimi kryteriami można się kierować, aby wszyscy uczestnicy spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji byli zadowoleni, a sala szkoleniowa Krynica-Zdrój czy sala konferencyjna w Krynicy-Zdroju były wypełnione po brzegi.

Sale szkoleniowe Krynica-Zdrój – jakie mamy opcje

Jak wiadomo Krynica-Zdrój nie jest dużą miejscowością, a wręcz przeciwnie, to mała, klimatyczna, miejscowość. Tym niemniej nawet w obrębie Krynicy-Zdroju można wydzielić różne pod względem atrakcyjności miejsca.

Jednym z piękniejszych obiektów konferencyjnych w miejscowości Krynica-Zdrój jest Hotel Krynica. Uroczo zlokalizowany na zielonych zboczach Beskidu Sądeckiego czterogwiazdkowy Hotel Krynica dysponuje 147 komfortowymi pokojami i apartamentami, w którym może wypocząć 286 osób. Z balkonów hotelowych pokoi rozpościera się malowniczy widok na panoramę Krynicy- Zdrój i Górę Parkową oraz na zbocza Góry Krzyżowej. Wysoki standard komfortowo wyposażonych pokoi o oryginalnej stylistyce to jedna z wyróżniających cech tego obiektu konferencyjnego. Najdrobniejsze detale zostały dopracowane ze szczególną starannością, tak aby pobyt w Hotelu Krynica stał się czystą przyjemnością.

Innym doskonałym obiektem konferencyjnym w Krynicy-Zdroju jest Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego i Góry Parkowej, w odległości 700 metrów od Deptaka oraz Pijalni Wód Mineralnych. Hotel swoim gościom oferuje 100 nowoczesnych i komfortowych pokoi typu: Standard, Superior, Superior z dodatkową sofą, pokoi o podwyższonym standardzie kategorii Privilege, a także apartamentów Junior Suite oraz Suite Superior. Hotelowe pokoje zaaranżowane zostały tak, że współgrają z górskim otoczeniem.
Warto podkreślić, że jeśli chodzi o zaplecze konferencyjne, to wspomniany obiekt nie ma się czego wstydzić. Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA dysponuje bowiem 5 wielofunkcyjnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, wyposażonymi w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny oraz nagłośnieniowy. Największa z nich, o powierzchni 240 m2, pomieści do 250 osób w ustawieniu teatralnym. Uzupełnienie stanowią 4 mniejsze sale, każda o powierzchni do siedemdziesięciu metrów kwadratowych. Zaplecze konferencyjne przystosowane zostało do obsługi spotkań biznesowych, warsztatów, konferencji każdego typu oraz innych imprez okolicznościowych. Do realizacji bankietów, imprez galowych oraz eventów hotel poleca również swoją Restaurację Zdrojową, nowoczesną i stylową salę o powierzchni 550 m2.    

Jeszcze innym wartym polecenia obiektem konferencyjnym w Krynicy-Zdroju jest Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój. Hotel jest pięknie położony u stóp Jaworzyny Krynickiej w dolinie Czarnego Potoku. Malownicze usytuowanie hotelu, a zarazem bliskość centrum Krynicy Zdrój czynią to miejsce idealnym na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij