Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Wieliczka

9 obiektów i sal konferencyjnych

Wieliczka to bardzo interesujące miasto. Główną atrakcją jest oczywiście jeden z najstarszych zakładów górniczych w Europie Kopalnia Soli "Wieliczka", który co roku przyciąga tysiące zwiedzających.

 

Miejsce to zostało wpisane do krajowego rejestru zabytków UNESCO. Miejscowość ta to również doskonałe miejsce na konferencję czy inne spotkanie biznesowe w województwe małopolskim. Niewielka odległość od Krakowa sprawia, że chętnie zatrzymują się tu biznesmeni z krakowskich firm, którzy chcą choć na chwilę odpocząć od dużego miasta. Ceny sal konferencyjnych Wieliczka są dużo tańsze niż w stolicy Małopolski, a ich standard wcale nie odbiega od tych krakowskich. Sale konferencyjne Wieliczka wyposażone są najczęściej w profesjonalny sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy, który jest niezbędny do zorganizowania wydarzenia na krajowym, a nawet międzynarodowym poziomie.

 

 

 

Hotel SORAY *** to urokliwe trzygwiazdkowe miejsce idealne dla wymagających gości, zwłaszcza zainteresowanych organizacją konferencji. Dzięki doskonałej jakości, funkcjonalności, profesjonalnej obsłudze i przyjemnej atmosferze, a także ze względu na ...rewelacyjną lokalizację blisko Kopalni Soli, Kazimierza oraz Rynku Głównego zapewnia spokojny pobyt i możliwość odprężenia się.

Kopalnia Soli Wieliczka znajduje się 10 kilometrów od centrum Krakowa. Udostępnia sale konferencyjne oraz sale bankietowe z pełnym zapleczem technicznym, w tym dostępem do internetu, nagłośnieniem, ekranem oraz projektorem. Wyjątkową cechą podziemnych ...pomieszczeń są skalne sklepienia, które dodają każdemu wydarzeniu niesamowitego klimatu.

Obiekt oferuje 6 sal szkoleniowych, piękne górskie widoki oraz komfortowe zaplecze hotelowe zachowane w staropolskim stylu. Na rozległym terenie świetnie sprawdza się organizacja imprez firmowych ....

Obiekty konferencyjne w okolicy: Wieliczka

Centrum Hotelowo – Konferencyjne Lenart to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt, który znajduje się w Wieliczce pod Krakowem. Dzięki takiemu położeniu pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta, a jednocześnie posiada dogodny dojazd do centrum Krakowa. Hotel ...wyróżnia się ciekawym designem, stylowym i niestandardowym wystrojem wnętrz i przyjemną atmosferą. Posiada 4 duże sale konferencyjne, największa pomieści aż 550 gości.

Czterogwiazdkowy Hotel Centrum zlokalizowany jest w sercu Nowej Huty. Posiada dogodne połączenie z centrum Krakowa, dzięki czemu goście odwiedzający Hotel Centrum mogą szybko i łatwo zwiedzić zabytkowe miasto. Obiekt dysponuje rozbudowanym i kompleksowo ...wyposażonym zapleczem konferencyjnym z wielofunkcyjnymi salami, które można dowolnie łączyć i tworzyć odpowiednią do każdego spotkania przestrzeń.

Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie to miejsce, którego głównym celem jest organizacja warsztatów, zajęć sportowych, muzycznych, tanecznych, plastycznych dla dzieci i dorosłych. NCK to miejsce gdzie działa 15 zespołów ...artystycznych. Od roku 1983 Centrum Kultury zachęca osoby w każdym wieku do uczestnictwa i propagowania kultury. Jedna z największych scen w Krakowie pozwala na organizowanie spektakli teatralnych, muzycznych, betelowych czy kabaretów z udziałem gości Polskich i zagranicznych. Obiekt organizuje także cyklicznie festiwale, które przyciągają gości z różnych stron świata. Wystawy organizowane w Centrum Kultury w Krakowie to prace najwybitniejszych artystów. W roku 2016 powstała stała galeria w której znajdują się prace Zdzisława Beksińskiego. Ogromna przestrzeń pozwala na zorganizowanie konferencji, sympozjum, kongresu dla 600 osób. Centrum Kultury w swojej ofercie posiada wynajem sali teatralnej z widownią lub wynajem mniejszych sal na kameralne spotkania.  

Pozostałe sale konferencyjne:

Różnorodne sale konferencyjne o wyjątkowym wystroju oraz piękna sala restauracyjna tworzą ofertę idealnie dostosowaną do potrzeb szkoleń, konferencji i imprez firmowych ....

Restauracja VINNICA serwuje wyśmienite dania oparte o naturalne składniki oraz oferuje szeroki wybór wina. Natomiast Hotel VINNICA posiada 24 pokoje o wyjątkowej stylizacji. Ponadto, kompleks oferuje wynajem dwóch sal konferencyjno-bankietowych dla nawet ...1000 osób oraz jedną małą salkę szkoleniową dla 30 osób. 

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Wieliczce

Wieliczka, malownicza miejscowość leżąca niedaleko Krakowa, nie tylko zachwyca swoimi atrakcjami turystycznymi, ale także oferuje doskonałe obiekty konferencyjne i szkoleniowe. Oprócz profesjonalnych sal, dostosowanych do różnorodnych potrzeb biznesowych, obiekty te zapewniają komfortowe pokoje oraz szeroki zakres dodatkowych usług, sprawiając, że każde wydarzenie odnosi sukces.

Obiekty konferencyjne Wieliczka oferują również wygodne pokoje i dodatkowe usługi. Pod ich dachem często znajdują się klimatyczne restauracje z wyśmienitym jedzeniem. W wolnej chwili warto wybrać się na wycieczkę po najważniejszych atrakcjach miejscowości Wieliczka. Hotele konferencyjne z wysokim standardem to nie jedyne, czym może się pochwalić ta podwarszawska miejscowość. Oprócz Kopalni Soli koniecznie trzeba zobaczyć dziedziniec klasztoru franciszkanów, Pałac Przychodzkich, Starą Synagogę, Dawne Łaźnie Salinarne i Polichromię w kościele św. Sebastiana. Zaledwie 13 kilometrów dzieli Rynek w Wieliczce z Rynkiem Głównym w Krakowie, dlatego po skończonej konferencji lub w przerwie można wybrać się na wycieczkę do Krakowa w celu zwiedzenia tego wyjątkowego miasta albo zjedzenia pysznego posiłku w jednej z licznych krakowskich restauracji.

Obiekty konferencyjne — Wieliczka

Portal MiejscaKonferencyjne.pl gromadzi najlepsze ośrodki konferencyjne. Wieliczka oferuje obiekty dopasowane do indywidualnych preferencji. Obiekty szkoleniowe Wieliczka wyróżniają się wysokim standardem i profesjonalnym podejściem do gości. Ceny sal konferencyjnych Wieliczka są dużo niższe, dlatego wielu organizatorów spotkań biznesowych z Krakowa decyduje się zorganizować swój event właśnie w mieście Wieliczka. Sale szkoleniowe są przystosowane do przyjęcia dużej liczby osób i wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt.

Dla wszystkich osób poszukujących nietuzinkowych miejsc konferencyjnych, proponujemy organizację wydarzenia firmowego w Kopalni Soli. Komory kopalni zostały zaaranżowane tak, by każde spotkanie biznesowe przebiegło pomyślnie. To tylko jedno z wielu nowoczesnych ośrodków szkoleniowych. Wieliczka oferuje bowiem dużo więcej, np. luksusowe hotele szkoleniowe. Wieliczka jest doskonałą opcją dla wszystkich osób, które szukają miejsca na kilkudniowy wyjazd pracowniczy i chcą odpocząć od zgiełku dużego miasta.

Zastanawiając się nad organizacją konferencji w tym regionie, warto sprawdzić sale konferencyjne małopolskie, w tym sale konferencyjne Kraków. Znajdujące się tam ośrodki szkoleniowe i centrum konferencyjne może spodobać się wielu organizatorom eventów. Bogata oferta infrastruktury, wysoki standard usług oraz malownicza okolica sprawiają, że Małopolska staje się atrakcyjnym miejscem nie tylko dla biznesu, ale także dla wszystkich, którzy pragną połączyć pracę z przyjemnością i odkryć piękno tego regionu.