Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe lubelskie

44 obiektów i sal konferencyjnych

Województwo lubelskie to idealne miejsce na konferencje. Jeśli szukają Państwo obiektu konferencyjno – szkoleniowego to lubelskie może zachęcić przede wszystkim miłośników architektury.

 

Na tych terenach znajdą Państwo wciąż rozwijającą się bazę obiektów konferencyjnych. Lubelskie sale szkoleniowe są przystosowane do wszelkiego rodzaju eventów, oraz konferencji. Większość sal konferencyjnych posiada najnowszej klasy sprzęt audiowizualny pozwalający na przeprowadzenie konferencji o najwyższym standardzie.  Miasta takie jak Zamość i Lublin tworzą unikalny klimat i zapewniają kulturowe doznania.

 

Województwo lubelskie wiąże się z wieloletnią tradycją, daje szeroką gamę pomysłów na przeprowadzenie nietuzinkowej konferencji. Większe lubelskie ośrodki konferencyjne można znaleźć w miastach oraz w mniejszych regionach Polesia Lubelskiego otoczonych piękną przyrodą. Jeśli zdecydują się Państwo na kameralne spotkanie polecamy dyskretne, mniejsze ośrodki szkoleniowe. Lubelskie pejzaże zachwycają, zaś obsługa zachowuje pełną anonimowość oraz fachowo wykonuje powierzone im zadania. Uczestnicy konferencji mogą swój wolny czas poświęcić na wypoczynek, lub podążanie turystycznymi szlakami regionu. W lubelskim, każdy znajdzie salę konferencją dopasowaną do potrzeb.

Hotel zapewnia wygodny pobyt podczas podróży służbowej, jak i świetne warunki do organizacji szkoleń, konferencji i rozmów rekrutacyjnych. Posiada w pełni wyposażone, klimatyzowane Centrum Konferencyjne dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych ...

Hotel w centrum Lublina posiada salę konferencyjno-bankietową, VIP Room oraz Salę Widokową. Restauracja podaje dania kuchni europejskiej, a w pokojach zastosowano klasyczny wystrój. Wyróżniającym elementem kompleksu jest strefa Spa & Wellness oraz jedno z ... najlepiej wyposażonych w mieście Klubów Fitness. 

Niedawno oddany do użytku hotel w samym sercu Lublina posiada 7 sal konferencyjnych oraz restaurację serwującą dania międzynarodowe. Na gości czekają nowoczesne pokoje oraz wiele miejsc parkingowych, dzięki czemu jest świetnym wyborem na ostój w podróży ...służbowej. 

Dwór Bogucin znajduje się niedaleko Lublina, blisko trasy do Warszawy, co ułatwia gościom transport. Kompleks obejmuje hotel, restaurację, karczmę, sale i przepiękne zielone tereny ....

Hotel Rusałka umożliwia połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzięki wyposażonym salom konferencyjnym istnieje możliwość organizacji spotkania biznesowego, a w czasie wolnym od pracy można odprężyć się korzystając z oferty SPA lub wybierając się na spacer ... do pobliskiego Jeziora Białego. Pomieszczenia konferencyjne spełniają oczekiwania ambitnych realizaotrów spotkań biznesowych. 

Targi Lublin S.A. od ponad 20 lat pełnią funkcję jednego z najważniejszych ośrodków wystawienniczych. Ponadto, mając w swojej ofercie aż 5 doskonałych przestrzeni, umożliwiają organizację najlepszych konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych ....

Ośrodek znajduje się w nowoczesnym biurowcu „Batory” w centrum lublina. Nieopodal przygotowano dwa parkingi, które łącznie mogą pomieścić 50 pojazdów. Można stąd łatwo dotrzeć do różnych punktów na mapie Lublina. ...Profesjonalny personel pomoże w rozwiązaniu każdego problemu i odpowie na każde pytanie gości. Znajdują się tutaj dwie sale szkoleniowe, których niezmiennym atutem jest bezpośredni dostęp do stanowiska komputerowego dla każdego uczestnika.

Centrum Szkoleniowo–Wypoczynkowe Energetyk jest obiektem przyjaznym wszystkim przedsiębiorcom. Udostępnia on obszerne sale konferencyjne, 60 przytulnych pokoi, restaurację oraz kawiarnię. Atutem tego miejsca jest również lokalizacja. Centrum ...Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk posiada bogatą ofertę biznesową.

Dwór Sanna jest czterogwiazdkowym hotelem, którego ogromnym atutem jest lokalizacja. Budynek znajduje się pośród zabytkowego parku w malowniczej miejscowości Wierzchowiska Drugie. Dwór pochodzi z drugiej połowy XIX wieku ....

Ekskluzywne wnętrza, piękny wystrój oraz nietuzinkowa obsługa to zalety Hotelu Ilan. Miejsce to idealnie nadaje się na miły weekend, na organizację przyjęć okolicznościowych, a także konferencje i szkolenia, które zawsze kończą się sukcesem .... Znajduje się tutaj sala konferencyjna, która może pomieścić do 100 osób w układzie kinowym. Jest ona wyposażona w najnowszej klasy sprzęt, który pozwala na kompleksową prezentację treści każdego typu.

Województwo lubelskie to świetne miejsce idealnie sprawdzające się na weekendowy wyjazd połączony ze szkoleniem. W Zamościu np. zobaczyć można zarówno rynek jak i zwiedzić dawną twierdzę.  Dla wielbicieli spacerów wśród lasów koniecznym punktem weekendowej podróży powinien być Roztoczański Park Narodowy, który ubogaca województwo lubelskie. Sale konferencyjne wybrane niedaleko tego parku pozwalają na piesze wycieczki w czasie wolnym od spotkania. Niezapomnianych przeżyć może dostarczyć również odwiedzenie Pałacu Czartoryskich w Puławach czy Starych Łazienek w Nałęczowie, miejsc, które nie tylko zachwycą pięknem architektonicznym, ale też historią, jaką czuć w murach tych budynków.

Prócz piękna zabytków warto odwiedzić również inne ciekawe miejsca np. muzeum cebularza powstałe w stolicy województwa – Lublinie. Wybierając ofertę lubelskie hotele konferencyjne należy pamiętać o ich wielofunkcyjności i odpowiednim przestrzeniom mogącym sprostać spotkaniu na obmyśloną ilość osób. Bardzo ważna kwestią są również noclegi i oferta cateringowa jaką mogą zaoferować obiekty konferencyjne. Lubelskie hotele szkoleniowe zadbają o pokoje dla wszystkich przybyłych klientów, zaś restauracje z profesjonalnymi kucharzami zapewnią wszystkim bogatą ofertę cateringową.

Dla osób, które zachwycą się tymi rejonami podczas szkolenia, polecamy odwiedzić je ponownie, tym razem z rodziną i bliskimi, ponieważ wszystkich atrakcji oferowanych przez województwo lubelskie nie da się poznać w jeden weekend. Lubelskie obiekty szkoleniowe mieszczą się często przy dużych miastach, takich jak Biała Podlaska, Chełm, Lublin, Zamość czy Kazimierz Dolny, ale również w mniejszych miejscowościach, które zapewniają chwilę wytchnienia od codziennego miejskiego zgiełku oraz przepiękne pejzaże, dzięki którym po szkoleniu uczestnik będzie mógł się odprężyć na łonie natury.

FAQ

Na jakie usługi można liczyć w obiektach konferencyjnych w województwie lubelskim?

Organizacja konferencji, szkolenia czy innego spotkania biznesowego w województwie lubelskim jest doskonałym pomysłem. Obiekty, które to umożliwiają, poza oferowaniem przestronnych sal konferencyjnych, proponują też szereg innych usług i udogodnień, które w rezultacie przekładają się na sukces każdego wydarzenia. W obiektach tych zazwyczaj można liczyć także na komfortowe miejsca noclegowe w postaci pokoi i apartamentów, na wyśmienite zaplecze gastronomiczne oraz atrakcje dodatkowe, jak np. baseny i siłownie.

Gdzie w województwie lubelskim zorganizować kameralną konferencję?

Sale konferencyjne w województwie lubelskim są zróżnicowane m.in. pod względem wielkości, umożliwiając organizację zarówno niewielkich wydarzeń, jak i tych znacznie większych, nawet na kilkaset osób. Kameralną konferencję na lubelszczyźnie zorganizują Państwo m.in. w doskonałym Hotelu FOCUS Centrum Konferencyjne w Lublinie, w równie klimatycznym Hotelu Koronny w Zamościu czy w nowoczesnym Lubelskim Park Naukowo-Technologiczny S.A. w Lublinie.

Czy w województwie lubelskim można zorganizować konferencję w zamkach lub dworach?

Konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe nie muszą odbywać się wyłącznie w przeszklonych wieżowcach - ciekawą alternatywą są zamki lub dwory. To miejsca o wyjątkowym charakterze, które zachwycają przestronnością, stylem i malowniczym usytuowaniem. W województwie lubelskim także znajdziemy takie przestrzenie. To m.in. wspaniały czterogwiazdkowy Zamek Janów Podlaski czy równie klimatyczny Dwór Sanna w Modliborzycach.

Jakie wyposażenie znajduje się w salach konferencyjnych w województwie lubelskim?

Sale konferencyjne, które znajdują się w lubelskich obiektach, zostały stworzone z myślą o organizacji profesjonalnych wydarzeń. Charakteryzuje je więc przestronność, specjalny, biznesowy charakter oraz wielość innowacyjnych rozwiązań. W salach znajdują się m.in. wygodne krzesła i stoły, klimatyzacja, sieć Wi-Fi oraz niezawodne sprzęty multimedialne i analogowe. Są to najczęściej: projektory, ekrany, flipcharty, zestawy nagłośnieniowe wraz z mikrofonami, a także laptopy.

Czy przed obiektami konferencyjnymi w województwie lubelskim znajdują się parkingi?

Goście biznesowi nierzadko muszą pokonać wiele kilometrów, by dotrzeć do miejsca, w którym organizowana jest konferencja. Z myślą więc o tych osobach, wiele obiektów biznesowych wyodrębniło miejsce na parkingi. Dokładna informacja o ich występowaniu i liczbie miejsc postojowych znajduje się w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie. To duże ułatwienie dla zmotoryzowanych uczestników, którzy martwią się o bezpieczne miejsce parkingowe w pobliżu obiektu.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij