Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Zamość

4 obiektów i sal konferencyjnych

Zamość to idealne miejsce na konferencje. Sale szkoleniowe w Zamościu to przede wszystkim ciekawa oferta nie tylko dla Polskich, ale także zagranicznych przedsiębiorców. Obiekty konferencyjne wciąż się rozwijają i zapewniają coraz to nowsze sprzęty multimedialne. Hotele konferencyjne w swej ofercie zapewniają również noclegi. Zapraszamy do zapoznania się ofertą sal szkoleniowych w Zamościu, gdyż jest to ciekawa propozycja na udane spotkania firmowe. Sale konferencyjne w Zamościu to strzał w dziesiątkę. 

Trzygwiazdkowy Hotel Jubilat położony jest w malowniczym, renesansowym Zamościu, wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Obiekt znajduje się nieopodal trasy Warszawa-Lwów oraz dworca autobusowego. Ze względu na oferowane warunki, ...doskonale nadaje się zarówno na pobyty indywidualne jak i zorganizowanie ważnych spotkań biznesowych. Do dyspozycji swoich gości oddaje 90 komfortowych miejsc noclegowych, szykowną restaurację serwująca dania zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej, klimatyczny bar, strefę Fitness & Wellness, profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencjne, a także przestronny i strzeżony parking.  Kompelskowe usługi wysokiej jakości świadczy wykwalifikowany i sympatyczny personel hotelowy.

Czterogwiazdkowy Hotel Koronny mieści się w zabytkowym budynku na terenie byłych koszar wojskowych. Od Starego Rynku dzieli go zaledwie kilka minut spacerem. Doskonałe wyposażenie oraz profesjonana obsługa sprawiają, że obiekt stanowi znakomite miejsce na ... zaaranżowanie przyjęć okazjonalnych, ważnych konferencji i kameralnych spotkań służbowych, a także imprez integracyjncyh i firmowych. Swoim klientom hotel oferuje 36 ekskluzywnie wyposażonych pokoi, nowoczesne centrum biznesowe, wykwintną i klimatyczną Restaurację Pasja, przytulny i zaciszny Lobby Bar oraz przestronny parking. Na przyjezdnych czeka wykwalifikowana i przyjaźnie nastawiona obsługa. Wysoka jakość świadczonych usług zadowala najbardziej wymagających klientów.

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel 3Trio poleca się nie tylko w celach turystycznych, ale również dla gości podróżujących służbowo. Przystosowany do organizacji spotkań biznesowych hotel oferuje aż 8 sal konferencyjno-szkoleniowych. Są zróżnicowane w kontekście liczby miejsc, dlatego ... każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zaplecze konferencyjne Hotelu 3Trio pomieści do 700 osób i posiada łączną powierzchnię 792 m2.

Wrota Kultury to zaadoptowany pod organizację wydarzeń biznesowych budynek starego zamku. Nowoczesne i kreatywnie przygotowane studia sprawią, że każdy event bedzie niezapomniany ....