Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Siedlce

4 obiektów i sal konferencyjnych

XIX wieczny Folwark w Mościbrodach otoczony  jest przepiekną i urokliwą przyrodą. Odrestaurowany obiekt oferuje pełne charakteru i stylowe wnętrza. Dania kuchni staropolskiej serwowane w restauracji zachwycają smakiem. Obiekt to doskonałe miejsce do ...pracy w śród ciszy i spokoju. Folwark posiada atrakcyjną ofertę wynajmu sal konferencyjno - szkoleniowych mogących pomieścić 150 osób. Przestrzeń wokół obiektu sprzyja orgaznizacji eventów firmowych na świeżym powietrzu. 

Pozostałe sale konferencyjne:

Obiekt oferuje bogate zaplecze noclegowe i konferencyjne. Dodatkowo można liczyć na wykwintne posiłki przygotowywane przez tutejszą restauracje.

Zajazd Tip - Top położony w województwie mazowieckim oferuje kompleksowe usługi związane z organizacją spotkań biznesowych oraz inprez okolicznościowych. Największa z sal może pomieścić 200 osób i idealnie sparwdzi się przy oragnizacji ...eleganckiego bankietu firmowego. Dwie mniejsze przeznaczone są na spotkania dla 50 i 20 osób. Obiekt serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej, które zachwycają przybyłych gości.