Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne Wrocław. Sale szkoleniowe we Wrocławiu

100 obiektów i sal konferencyjnych

Wrocław jako jedno z największych miast Polski jest siedzibą wielu przedsiębiorstw, o różnej wielkości, polskich i zagranicznych. To także atrakcyjne miejsce dla turystów, w tym biznesowych. To wszystko sprawia, że stolica Dolnego Śląska jest częstym miejscem dla organizacji konferencji, kongresów, a także innych eventów biznesowych, no i oczywiście organizacja wyjazdów integracyjnych i imprez firmowych też często odbywa się właśnie tutaj. Wszystko to sprawia, że sale konferencyjne i szkoleniowe w pięknym mieście Wrocław cieszą się nieustannie wielkim zainteresowaniem.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Wrocław najczęściej są używane do celów organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, a także wyjazdów integracyjnych. Osoby, które organizują tego typy eventy szukają sal konferencyjnych, które będą spełniały określone warunki:

  •     Nowoczesne,  profesjonalne  wyposażenie
  •     Komfortowy i szybki  dojazd
  •     Lokalizacja  w miejscu  atrakcyjnym turystycznie

 

 

 

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia udostępnia 6 sal konferencyjnych, 4 z nich można łączyć lub dzielić, pozostałe dwie sale konferencyjne funkcjonują osobno oraz pokój biznesowy VIP. Ofertę noclegową tworzy 177 pokoi o wysokim standardzie. Kompletna ...obsługa wydarzeń firmowych oraz doceniona kuchnia regionalna, sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na organizację spotkań i imprez biznesowych. 

W samym sercu Wrocławia znajduje się lokal przystosowany do wszelkiego rodzaju przyjęć oraz konferencji. W tym celu przygotowano tutaj dwie sale, które w razie potrzeby mogą zostać połączone w jeden kompleks. Dla komfortu przeprowadzanych tutaj spotkań ...biznesowych przygotowano profesjonalny sprzęt konferencyjny, na który składa się projektor, ekran, dobre oświetlenie, mikrofony oraz nagłośnienie.

Pałac Krobielowice to prawdziwa perełka na biznesowej mapie województwa dolnośląskiego. Obiekt oferuje 5 wielofunkcyjnych sal, wygodne miejsca noclegowe w stylowych pokojach, wyborną restaurację oraz liczne atrakcje dodatkowe, np. pole golfowe ....

Budynek jest jednym z najsławniejszych i najstarszych we Wrocławiu. W historycznych murach powstały designerskie wnętrza pokoi gościnnych, sal konferencyjnych i restauracji ...

Concordia Design to aż 1600 m2 powierzchni eventowej, która mieści się na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Oferuje ona m.in. 9 sal, przestrzeń coworkingową oraz smacznczny carering ....

Hotel Mercure Wrocław Centrum to czterogwiazdkowy obiekt umieszczony w centrum bogatego miasta. To idealne miejsce dla podróżnych, którzy poszukują lokalnych i autentycznych doznań w komfortowej i ekskluzywnej odsłonie. Obiekt w stolicy województwa ...dolnośląskiego poza korzystną lokalizacją, gwarantuje też kompleksową ofertę usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Restauracja & Browar Złoty Pies - średniowieczna warzelnia w nowoczesnym wydaniu.

Gem Hotel Wrocław to odpowiednie miejsce na organizację spotkań biznesowych oraz wszelkich eventów w plenerze. Na gości czeka również świetna oprawa gastronomiczna oraz nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty ....

Haston City Hotel to luksusowy obiekt biznesowy położony w malowniczej okolicy, przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania. Hotel położony jest zaledwie 4 kilometry od centrum miasta, co sprawia, że bez trudu można się stąd dostać do najbardziej ...strategicznych miejsc Wrocławia. Obiekt jest idealnym miejscem dla różnego rodzaju spotkań biznesowych i konferencji. Znajduje się tutaj największe centrum kongresowe we Wrocławiu, mogące pomieścić nawet 1500 osób. Profesjonalny i doświadczony personel oraz wysokiej jakości audiowizualny sprzęt konferencyjny gwarantują sukces organizowanym wydarzeniom. W hotelu znajduje się również lobby bar, który daje możliwość spotkania się w nieco mniej formalnych warunkach. 

Art Hotel to niezwykle elegancki obiekt, który zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - na Wrocławskim Rynku. Oferuje on m.in aż 6 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych oraz 144 miejsca noclegowe w wygodnych pokojach i apartamentach ....

Zabytkowa kamienica pozwala zorganizować niezapomnianą konferencję lub szkolenie. Oferta obejmuje oprawę gastronomiczną, przestrzeń biznesową, miejsca noclegowe oraz wiele dogodnie technicznych ....

Stara Biblioteka to klimatyczne, zabytkowe miejsce, w którym zorganizować można zarówno uroczystości rodzinne, jak i spotkania biznesowe w malowniczych warunkach ....

Całkowicie zmodernizowany obiekt od 2012 roku zaprasza w swoje progi osoby szukające miejsca noclegowego. Nie ważne w jakich celach planujesz podróż do Wrocławia, ponieważ w Hotelu Śląskim znajdzie się miejsce dla każdego typu klientów. Dla osób ...przybywających tutaj w celach służbowych przygotowano przestronne i jasne pomieszczenia do pracy. Ponadto można zorganizować tu również szkolenie oraz większe spotkanie firmowe dzięki funkcjonalnemu zapleczu konferencyjnemu. 

4-gwiazdkowy hotel na Wrocławskich Bielanach to największy i najnowszy obiekt tej sieci. Stanowi on idealne miejsce na organizację eventów biznesowych ....

Kompleks oferuje sale konferencyjne i bankietowe. Posiada komfortowe pokoje gościnne i zaplecze gastronomiczne. 

Hotel Jester przedstawia kontrahentom salę szkoleniową, w której może pomieścić się jednocześnie nawet 150 słuchaczy. Sala to ma dostęp do światła dziennego z możliwością jego zaciemnienia, klimatyzację oraz szybkie łącze internetowe. Żaden z ...uczestników nie musi martwić się o powrót w późnych godzinach ze spotkania służbowego, ponieważ dla uczestników szkoleń przygotowano w Hotelu Jester specjalna pakiety zniżkowe na pokoje noclegowe.

Podobnie jak sale konferencyjne Gdańsk czy sale konferencyjne Poznań, hotele, ośrodki konferencyjne i inne obiekty szkoleniowe we Wrocławiu są dostępne w każdej z wielu części miasta. Jak wybrać lokalizację najlepszą z możliwych? Poniżej wymieniamy przesłanki, którymi warto się kierować, aby wszyscy goście byli zadowoleni, a sala konferencyjna Wrocław lub sala szkoleniowa we Wrocławiu była zapełniona po brzegi.

Sale szkoleniowe Wrocław – lokalizacja jest bardzo ważna

Wrocław ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć miejskiego  transportu. W komfortowy i szybki sposób można  się  przemieszczać  w obrębie miasta, korzystając z publicznej komunikacji – do wyboru są autobusy, tramwaje, połączenia kolejowe i port lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika. Dojazd do większości obiektów  konferencyjnych i sal  konferencyjnych we Wrocławiu  jest  więc  łatwy i przyjemny.

Żeby wybrać odpowiednią salę konferencyjną, rozpatrując lokalizację, trzeba wziąć pod uwagę dwie sprawy:

  • W jaki sposób goście dotrą na konferencję we Wrocławiu

Jeśli uczestnicy konferencji, szkolenia czy imprezy firmowej będą na miejsce dojeżdżać autokarem bądź też samodzielnie przy użyciu swojego samochodu, to sala konferencyjna Wrocław lub hotel konferencyjny powinny być położone blisko autostrady, dróg ekspresowych lub innych głównych szlaków komunikacyjnych.

Jeżeli uczestnicy pojawią się we Wrocławiu, korzystając z samolotu, zaplanuj miejsce konferencji lub szkolenia w takim miejscu, by łatwo im było  dotrzeć z lotniska. Przykładowo – obiekt Terminal Hotel jest położony jedynie 2 km od Portu Lotniczego we Wrocławiu. Dojazd z lotniska do wielu dzielnic Wrocławia jest na szczęście bardzo ułatwiony, bowiem wrocławskie lotnisko znajduje się w takim miejscu, że szybko można do niego dotrzeć z centrum. Nie ma więc potrzeby nerwowego przeszukiwania stron z wrocławskimi obiektami, by znaleźć jakiś blisko lotniska. Ośrodki konferencyjne we Wrocławiu zarówno te w centrum, jak i te w dalszych rejonach, będą odpowiednie, gdyż dzięki korzystnej lokalizacji lotniska, łatwo i szybko można dostać się do wielu z nich.

Jeśli jednak zależy Ci na tym, by miejsce konferencji było jak najbliżej wrocławskiego lotniska, zarezerwuj salę we wspomnianym już wcześniej Terminal Hotelu. Trochę dalej, choć wciąż blisko (około 8 minut samochodem) znajduje się Stara Garbarnia Banquet Park z 8 funkcjonalnymi salami konferencyjnymi o różnej wielkości oraz Hotel Bugatti, czyli kameralna zabytkowa willa, która została odrestaurowana i przystosowana do usług hotelowych i konferencyjnych.

  • Czy w trakcie wyjazdu Wrocław będzie zwiedzany?

Jeśli podczas dłuższych szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych przewidziane jest również zwiedzanie  okolicznych atrakcji turystycznych, to stolica Dolnego Śląska jest na tego typu wydarzenia doskonałym wyborem. We Wrocławiu atrakcji z pewnością jest bardzo wiele, dlatego wskazane jest poświecenie wolnego czasu na zwiedzanie pięknego miasta Wrocławia. Wybierz więc salę konferencyjną czy obiekt szkoleniowy blisko centralnej części miasta. Sala szkoleniowa Wrocław, która jest dostępna na przykład w obiekcie Hotel Monopol na ten cel nada się znakomicie. Obiekt położony jest bowiem w samym centrum stolicy województwa dolnośląskiego, więc bezpośrednio po szkoleniu czy konferencji można udać się na Stary Rynek i zwiedzić chociażby Ratusz czy Ostrów Tumski.

Obiekt Glamour - bankiety, wesela, konferencje mieści się również w samym centrum Wrocławia, a w lokalu odbywają się profesjonalne konferencje, wystawne bankiety i niezapomniane wesela. Obiekt dysponuje dwiema przestronnymi, klimatyzowanymi i profesjonalnie wyposażonymi salami bankietowo-konferencyjnymi. Warte uwagi ośrodki konferencyjne we Wrocławiu znajdziesz także w niepozornych miejscach, przechadzając się klimatycznymi ulicami miasta. Jednym z takich miejsc jest Kamienica pod Aniołami przy Kazimierza Wielkiego. Zabytkowe (choć odrestaurowane) mury skrywają nie tylko salę konferencyjną na 80 osób, ale także taras, na którym organizowane są m.in. przerwy kawowe i biznesowe lunche.

Obiekty konferencyjne w okolicach Wrocławia – doskonałe na firmowe wyjazdy

Położenie blisko centrum i głównych atrakcji we Wrocławiu to sposób, by wszyscy goście wygodnie dojechali na miejsce oraz zdążyli zobaczyć najważniejsze turystyczne perełki. Jednak w przypadku organizacji wyjazdu firmowego z atrakcjami na terenie hotelu, wybierz obiekty lub sale szkoleniowe Wrocław na przedmieściach. Jeśli chcesz zorganizować szkolenie z pobytem na świeżym powietrzu, wybierz miejsce oddalone od centrum.

Na kilkudniowe integracje firmowe bardzo dobrym obiektem jest przykładowo Hotel- Restauracja Brochów. Wrocławski Brochów jest cichą okolicą z dużą ilością zielonych terenów. Umożliwia to prowadzanie szkoleń, warsztatów, konferencji i bankietów w spokojnej atmosferze. Jednocześnie hotel jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. Tuż obok znajduje się autostrada A4 oraz obwodnica Wrocławia.

Innym doskonałym miejscem na firmowy wyjazd integracyjny jest Kompleks Stary Folwark. Dzięki swojemu położeniu w oddaleniu od centrum Wrocławia oraz niezbędnej infrastrukturze konferencyjno-szkoleniowej, obiekt idealnie nadaje się również do organizacji wystaw, prezentacji, gal i imprez sportowych oraz bankietów.

Sale konferencyjne Wrocław blisko centrum – idealne na krótkie konferencje i spotkania

Wielkie przestrzenie poza obiektem nie będą miały dla Ciebie znaczenia w przypadku organizacji jednodniowych szkoleń czy konferencji. W takich sytuacjach bardzo dobrze sprawdzą się eleganckie sale szkoleniowe, z niezbędnym, profesjonalnym wyposażeniem. Sale konferencyjne Wrocław w hotelu Monopol to 5 bogato wyposażonych sal konferencyjnych. Jedna z sal zapewnia dodatkowo zapierający dech w piersi widok na gmach opery wrocławskiej.

Obiekty konferencyjne Wrocław i sale szkoleniowe – profesjonalne sale na spotkania dla wszystkich gości

Cel wyjazdu, położenie oraz wyposażenie sal szkoleniowych – wszystkie te czynniki wpływają bardzo mocno na wybór idealnej sali konferencyjnej. Wrocław oferuje wiele różnych obiektów szkoleniowych, hoteli konferencyjnych i pojedynczych sal konferencyjnych. Warto przejrzeć różne opcje i miejsca, jednak podejmując ostateczną decyzję należy mieć na uwadze przede wszystkim potrzeby uczestników konferencji czy wyjazdu firmowego.

FAQ

Gdzie we Wrocławiu zorganizować konferencję na 100 osób?

Wrocław jest niezwykle atrakcyjnym miastem - wiedzą o tym nie tylko turyści, ale i goście biznesowi. Bogata oferta obiektów konferencyjnych sprawia, że można tam zorganizować spotkania dla zróżnicowanej liczby gości - w tym i dla 100 osób. Przestrzenie do tego odpowiednie znaleźć można m.in. w obiekcie, takim jak Hala Stulecia Wrocławskie Centrum Kongresowe, w nowoczesnym Terminal Hotel czy w równie atrakcyjnym Hotelu Śląsk.

Czy przed obiektami konferencyjnymi we Wrocławiu znajdują się parkingi?

Wielu gości konferencyjnych musi pokonać setki, a nawet tysiące kilometrów, by dotrzeć do docelowego miejsca, w którym odbywa się event. Ważna jest zatem kwestia miejsc parkingowych. Organizatorzy powinni mieć je na uwadze podczas szukania odpowiedniego miejsca na konferencję. Na szczęście zdecydowana większość obiektów biznesowych we Wrocławiu oferuje parkingi dla samochodów osobowych i autobusów. Dokładna informacja o ich występowaniu znajduje się w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie.

Czy sale konferencyjne we Wrocławiu są klimatyzowane?

Sale konferencyjne we Wrocławiu stworzone zostały z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach, dla których niezwykle ważny jest standard i wysoki poziom świadczonych usług. Nie moglibyśmy o nich mówić, gdyby nie m.in. klimatyzacja w salach. Występuje ona w zdecydowanej większości sal we Wrocławiu, sprawiając, że komfort pracy odczuwalny jest o każdej porze roku, nawet podczas największych upałów na zewnątrz.

Gdzie zorganizować konferencję w centrum Wrocławia?

We Wrocławiu znajduje się wiele obiektów konferencyjnych. Są one zlokalizowane na obrzeżach, jak i w centrum miasta. Przykładami “wielkomiejskich” przestrzeni są m.in. Hotel Nankier, zlokalizowany przy Placu Nankiera, Kamienica pod Aniołami przy ulicy Kazimierza Wielkiego, Hotel Europeum także przy ulicy Kazimierza Wielkiego oraz Holiday Inn Express Wrocław, który znajduje się przy ulicy Krakowskiej.

Jak dokonać rezerwacji sali konferencyjnej we Wrocławiu?

Wybór najbardziej odpowiedniej sali konferencyjnej we Wrocławiu to spore wyzwanie. Jeśli więc już zdecydowali się Państwo na jedną z nich, należy dokonać jej rezerwacji. Można to zrobić na trzy sposoby - telefonicznie, mailowo oraz osobiście. Wszystkie te formy ułatwia nasza strona, w prezentacji każdego obiektu umieszczając numer telefonu oraz adres mailowy do obsługi obiektu. Ponadto, znajduje się tam również adres usytuowania, gdyby zdecydowali się jednak Państwo na osobistą wizytę przed dokonaniem rezerwacji.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij