Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Wrocław

94 obiektów i sal konferencyjnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe Wrocław


Wrocław jako jedno z największych miast Polski jest siedzibą wielu przedsiębiorstw, o różnej wielkości, polskich i zagranicznych. To także atrakcyjne miejsce dla turystów, w tym biznesowych. To wszystko sprawia, że stolica Dolnego Śląska jest częstym miejscem dla organizacji konferencji, kongresów, a także innych eventów biznesowych, no i oczywiście organizacja wyjazdów integracyjnych i imprez firmowych też często odbywa się właśnie tutaj. Wszystko to sprawia, że sale konferencyjne i szkoleniowe w pięknym mieście Wrocław cieszą się nieustannie wielkim zainteresowaniem.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Wrocław najczęściej są używane do celów organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, a także wyjazdów integracyjnych. Osoby, które organizują tego typy eventy szukają sal konferencyjnych, które będą spełniały określone warunki:

  •     Nowoczesne,  profesjonalne  wyposażenie
  •     Komfortowy i szybki  dojazd
  •     Lokalizacja  w miejscu  atrakcyjnym turystycznie

 

 

 

Kompleks oferuje sale konferencyjne i bankietowe. Posiada komfortowe pokoje gościnne i zaplecze gastronomiczne. 

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia udostępnia 6 sal konferencyjnych, 4 z nich można łączyć lub dzielić, pozostałe dwie sale konferencyjne funkcjonują osobno oraz pokój biznesowy VIP. Ofertę noclegową tworzy 177 pokoi o wysokim standardzie. Kompletna ...obsługa wydarzeń firmowych oraz doceniona kuchnia regionalna, sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na organizację spotkań i imprez biznesowych. 

Całkowicie zmodernizowany obiekt od 2012 roku zaprasza w swoje progi osoby szukające miejsca noclegowego. Nie ważne w jakich celach planujesz podróż do Wrocławia, ponieważ w Hotelu Śląskim znajdzie się miejsce dla każdego typu klientów. Dla ...osób przybywających tutaj w celach służbowych przygotowano przestronne i jasne pomieszczenia do pracy. Ponadto można zorganizować tu również szkolenie oraz większe spotkanie firmowe dzięki funkcjonalnemu zapleczu konferencyjnemu. 

W samym sercu Wrocławia znajduje się lokal przystosowany do wszelkiego rodzaju przyjęć oraz konferencji. W tym celu przygotowano tutaj dwie sale, które w razie potrzeby mogą zostać połączone w jeden kompleks. Dla komfortu przeprowadzanych tutaj spotkań ...biznesowych przygotowano profesjonalny sprzęt konferencyjny, na który składa się projektor, ekran, dobre oświetlenie, mikrofony oraz nagłośnienie.

3-gwiazdkowy hotel ulokowany jest między Rynkiem Starego Miasta a Dworcem Głównym PKP we Wrocławiu. Posiada salę konferencyjną dla 85 osób, którą można podzielić na dwie mniejsze ...

Hotel Piast we Wrocławiu stanowi doskonałą bazę noclegową i konferencyjną podczas wydarzeń biznesowych. Zapewnia wygodny odpoczynek, jak i pełne zaplecze audiowizualne, co znacząco ułatwia planowanie szkoleń, warsztatów i konferencji ...

Zabytkowa kamienica pozwala zorganizować niezapomnianą konferencję lub szkolenie. Oferta obejmuje oprawę gastronomiczną, przestrzeń biznesową, miejsca noclegowe oraz wiele dogodnie technicznych ....

Hotel Jester przedstawia kontrahentom salę szkoleniową, w której może pomieścić się jednocześnie nawet 150 słuchaczy. Sala to ma dostęp do światła dziennego z możliwością jego zaciemnienia, klimatyzację oraz szybkie łącze internetowe. Żaden z ...uczestników nie musi martwić się o powrót w późnych godzinach ze spotkania służbowego, ponieważ dla uczestników szkoleń przygotowano w Hotelu Jester specjalna pakiety zniżkowe na pokoje noclegowe.

Sala Grande i Sala Tratto to pomieszczenia przeznaczone na spotkania firmowe każdego typu w Hotel Vega. Poza zapleczem szkoleniowym klienci odnajdą tutaj miejsce na spokojny i komfortowy nocleg w pokojach jedno i dwuosobowych oraz restaurację serwującą ...przepyszne dania. Poza spotkaniami firmowymi w Hotelu Vega można urządzić również bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe w przepięknej oprawie. 

Hotel Bacero to miejsce idealne na przeprowadzenie spotkań biznesowych, począwszy od konferencji, skończywszy na indywidualnych rozmowach rekrutacyjnych. Znajdują się tutaj cztery nowoczesne sale wyposażone w rzutniki, projektor, nagłośnienie oraz ...flipcharty z mazakami. Goście, którzy zechcą zostać na dłużej mają tutaj do wyboru 80 komfortowych pokoi oraz restaurację, która zapewnia przepyszny catering.

Podobnie jak sale konferencyjne Gdańsk czy sale konferencyjne Poznań, hotele i inne obiekty szkoleniowe we Wrocławiu są dostępne w każdej z wielu części miasta. Jak wybrać lokalizację najlepszą z możliwych? Poniżej wymieniamy przesłanki, którymi warto się kierować, aby wszyscy goście byli zadowoleni, a sala konferencyjna Wrocław lub sala szkoleniowa we Wrocławiu była zapełniona po brzegi.

Sale szkoleniowe Wrocław – lokalizacja jest bardzo ważna

Wrocław ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć  miejskiego  transportu. W komfortowy i szybki sposób można  się  przemieszczać  w obrębie miasta  korzystając  z publicznej komunikacji – do wyboru są autobusy, tramwaje, połączenia  kolejowe  i port lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika.  Dojazd do większości  obiektów  konferencyjnych i sal  konferencyjnych we Wrocławiu  jest  więc  łatwy i przyjemny.

Żeby wybrać odpowiednią salę konferencyjną rozpatrując lokalizację, trzeba wziąć pod uwagę dwie sprawy:

 

  • W jaki sposób goście wydarzenia konferencyjnego dotrą na miejsce?

 

Jeśli uczestnicy konferencji, szkolenia czy imprezy firmowej będą na miejsce dojeżdżać autokarem bądź też samodzielnie przy użyciu swojego samochodu, to sala konferencyjna Wrocław lub hotel konferencyjny powinny być położone blisko autostrady, dróg ekspresowych lub innych głównych szlaków komunikacyjnych.

Jeżeli uczestnicy pojawią się we Wrocławiu korzystając z samolotu, zaplanuj miejsce konferencji lub szkolenia  w okolicach lotniska. Przykładowo – obiekt Terminal Hotel jest położony jedynie 2 km od Portu Lotniczego we Wrocławiu.

 

  • Czy w trakcie wyjazdu jest zaplanowane zwiedzanie?

 

Podczas dłuższych szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych przewidziane jest również zwiedzanie  okolicznych atrakcji turystycznych. We Wrocławiu takich atrakcji z pewnością jest bardzo wiele, dlatego wskazane jest poświecenie wolnego czasu na zwiedzanie pięknego miasta Wrocławia. Wybierz więc salę konferencyjną czy obiekt szkoleniowy blisko centralnej części miasta. Sala szkoleniowa Wrocław, która jest dostępna na przykład w obiekcie Hotel Monopol na ten cel nada się znakomicie. Obiekt położony jest bowiem w samym centrum stolicy województwa dolnośląskiego, więc bezpośrednio po szkoleniu czy konferencji można udać się na Stary Rynek i zwiedzić chociażby Ratusz czy Ostrów Tumski.

Obiekt Glamour - bankiety, wesela, konferencje mieści się również w samym centrum Wrocławia, a w lokalu odbywają się profesjonalne konferencje, wystawne bankiety i niezapomniane wesela. Obiekt dysponuje dwiema przestronnymi, klimatyzowanymi i profesjonalnie wyposażonymi salami bankietowo-konferencyjnymi.

Obiekty konferencyjne w okolicach Wrocławia – doskonałe na firmowe wyjazdy

Położenie blisko centrum i głównych atrakcji we Wrocławiu to sposób, by wszyscy goście wygodnie dojechali na miejsce oraz zdążyli zobaczyć najważniejsze turystyczne perełki. Jednak w przypadku organizacji wyjazdu firmowego z atrakcjami na terenie hotelu, wybierz obiekty lub sale szkoleniowe Wrocław na przedmieściach. Jeśli chcesz zorganizować szkolenie z pobytem na świeżym powietrzu, wybierz miejsce oddalone od centrum.

Na kilkudniowe integracje firmowe bardzo dobrym obiektem jest przykładowo Hotel- Restauracja Brochów. Wrocławski Brochów jest cichą okolicą z dużą ilością zielonych terenów. Umożliwia to prowadzanie szkoleń, warsztatów, konferencji i bankietów w spokojnej atmosferze. Jednocześnie hotel jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. Tuż obok znajduje się autostrada A4 oraz obwodnica Wrocławia.

Innym doskonałym miejscem na firmowy wyjazd integracyjny jest Kompleks Stary Folwark. Dzięki swojemu położeniu w oddaleniu od centrum Wrocławia oraz niezbędnej infrastrukturze konferencyjno-szkoleniowej, obiekt idealnie nadaje się również do organizacji wystaw, prezentacji, gal i imprez sportowych oraz bankietów.

Sale konferencyjne Wrocław blisko centrum – idealne na krótkie konferencje i spotkania

Wielkie przestrzenie poza obiektem nie będą miały dla Ciebie znaczenia w przypadku organizacji jednodniowych szkoleń czy konferencji. W takich sytuacjach bardzo dobrze sprawdzą się eleganckie sale szkoleniowe, z niezbędnym, profesjonalnym wyposażeniem. Sale konferencyjne Wrocław w hotelu Monopol to 5 bogato wyposażonych sal konferencyjnych. Jedna z sal zapewnia dodatkowo zapierający dech w piersi widok na gmach opery wrocławskiej.

Obiekty konferencyjne Wrocław i sale szkoleniowe – profesjonalne sale na spotkania dla wszystkich gości

Cel wyjazdu, położenie oraz wyposażenie sal szkoleniowych – wszystkie te czynniki wpływają bardzo mocno na wybór idealnej sali konferencyjnej. Wrocław oferuje wiele różnych obiektów szkoleniowych, hoteli konferencyjnych i pojedynczych sal konferencyjnych. Warto przejrzeć różne opcje i miejsca, jednak podejmując ostateczną decyzję należy mieć na uwadze przede wszystkim potrzeby uczestników konferencji czy wyjazdu firmowego.

FAQ

Gdzie we Wrocławiu zorganizować konferencję na 100 osób?

Wrocław jest niezwykle atrakcyjnym miastem - wiedzą o tym nie tylko turyści, ale i goście biznesowi. Bogata oferta obiektów konferencyjnych sprawia, że można tam zorganizować spotkania dla zróżnicowanej liczby gości - w tym i dla 100 osób. Przestrzenie do tego odpowiednie znaleźć można m.in. w obiekcie, takim jak Hala Stulecia Wrocławskie Centrum Kongresowe, w nowoczesnym Terminal Hotel czy w równie atrakcyjnym Hotelu Śląsk.

Czy przed obiektami konferencyjnymi we Wrocławiu znajdują się parkingi?

Wielu gości konferencyjnych musi pokonać setki, a nawet tysiące kilometrów, by dotrzeć do docelowego miejsca, w którym odbywa się event. Ważna jest zatem kwestia miejsc parkingowych. Organizatorzy powinni mieć je na uwadze podczas szukania odpowiedniego miejsca na konferencję. Na szczęście zdecydowana większość obiektów biznesowych we Wrocławiu oferuje parkingi dla samochodów osobowych i autobusów. Dokładna informacja o ich występowaniu znajduje się w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie.

Czy sale konferencyjne we Wrocławiu są klimatyzowane?

Sale konferencyjne we Wrocławiu stworzone zostały z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach, dla których niezwykle ważny jest standard i wysoki poziom świadczonych usług. Nie moglibyśmy o nich mówić, gdyby nie m.in. klimatyzacja w salach. Występuje ona w zdecydowanej większości sal we Wrocławiu, sprawiając, że komfort pracy odczuwalny jest o każdej porze roku, nawet podczas największych upałów na zewnątrz.

Gdzie zorganizować konferencję w centrum Wrocławia?

We Wrocławiu znajduje się wiele obiektów konferencyjnych. Są one zlokalizowane na obrzeżach, jak i w centrum miasta. Przykładami “wielkomiejskich” przestrzeni są m.in. Hotel Nankier, zlokalizowany przy Placu Nankiera, Kamienica pod Aniołami przy ulicy Kazimierza Wielkiego, Hotel Europeum także przy ulicy Kazimierza Wielkiego oraz Holiday Inn Express Wrocław, który znajduje się przy ulicy Krakowskiej.

Jak dokonać rezerwacji sali konferencyjnej we Wrocławiu?

Wybór najbardziej odpowiedniej sali konferencyjnej we Wrocławiu to spore wyzwanie. Jeśli więc już zdecydowali się Państwo na jedną z nich, należy dokonać jej rezerwacji. Można to zrobić na trzy sposoby - telefonicznie, mailowo oraz osobiście. Wszystkie te formy ułatwia nasza strona, w prezentacji każdego obiektu umieszczając numer telefonu oraz adres mailowy do obsługi obiektu. Ponadto, znajduje się tam również adres usytuowania, gdyby zdecydowali się jednak Państwo na osobistą wizytę przed dokonaniem rezerwacji.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij