Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne Wrocław. Sale szkoleniowe we Wrocławiu

101 obiektów i sal konferencyjnych

Wrocław jako jedno z największych miast Polski jest siedzibą wielu przedsiębiorstw, o różnej wielkości, polskich i zagranicznych. To także atrakcyjne miejsce dla turystów, w tym biznesowych. To wszystko sprawia, że stolica Dolnego Śląska jest częstym miejscem dla organizacji konferencji, kongresów, a także innych eventów biznesowych, no i oczywiście organizacja wyjazdów integracyjnych i imprez firmowych też często odbywa się właśnie tutaj. Wszystko to sprawia, że sale konferencyjne i szkoleniowe w pięknym mieście Wrocław cieszą się nieustannie wielkim zainteresowaniem.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Wrocław najczęściej są używane do celów organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, a także wyjazdów integracyjnych. Osoby, które organizują tego typy eventy szukają sal konferencyjnych, które będą spełniały określone warunki:

  •     Nowoczesne,  profesjonalne  wyposażenie
  •     Komfortowy i szybki  dojazd
  •     Lokalizacja  w miejscu  atrakcyjnym turystycznie

 

 

 

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia udostępnia 6 sal konferencyjnych, 4 z nich można łączyć lub dzielić, pozostałe dwie sale konferencyjne funkcjonują osobno oraz pokój biznesowy VIP. Ofertę noclegową tworzy 177 pokoi o wysokim standardzie. Kompletna ...obsługa wydarzeń firmowych oraz doceniona kuchnia regionalna, sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na organizację spotkań i imprez biznesowych. 

W samym sercu Wrocławia znajduje się lokal przystosowany do wszelkiego rodzaju przyjęć oraz konferencji. W tym celu przygotowano tutaj dwie sale, które w razie potrzeby mogą zostać połączone w jeden kompleks. Dla komfortu przeprowadzanych tutaj spotkań ...biznesowych przygotowano profesjonalny sprzęt konferencyjny, na który składa się projektor, ekran, dobre oświetlenie, mikrofony oraz nagłośnienie.

Pałac Krobielowice to prawdziwa perełka na biznesowej mapie województwa dolnośląskiego. Obiekt oferuje 5 wielofunkcyjnych sal, wygodne miejsca noclegowe w stylowych pokojach, wyborną restaurację oraz liczne atrakcje dodatkowe, np. pole golfowe ....

Budynek jest jednym z najsławniejszych i najstarszych we Wrocławiu. W historycznych murach powstały designerskie wnętrza pokoi gościnnych, sal konferencyjnych i restauracji ...

Concordia Design to aż 1600 m2 powierzchni eventowej, która mieści się na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Oferuje ona m.in. 9 sal, przestrzeń coworkingową oraz smacznczny carering ....

Hotel Mercure Wrocław Centrum to czterogwiazdkowy obiekt umieszczony w centrum bogatego miasta. To idealne miejsce dla podróżnych, którzy poszukują lokalnych i autentycznych doznań w komfortowej i ekskluzywnej odsłonie. Obiekt w stolicy województwa ...dolnośląskiego poza korzystną lokalizacją, gwarantuje też kompleksową ofertę usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Wrocławski Park Technologiczny to doskonałe, nowoczesne centrum biznesowe, które ma w swojej ofercie przestronne sale konferencyjne, szkoleniowe oraz wielofunkcyjne. Czeka w nim na Państwa także przestronny parking ....

Zabytkowa kamienica pozwala zorganizować niezapomnianą konferencję lub szkolenie. Oferta obejmuje oprawę gastronomiczną, przestrzeń biznesową, miejsca noclegowe oraz wiele dogodnie technicznych ....

Stara Biblioteka to klimatyczne, zabytkowe miejsce, w którym zorganizować można zarówno uroczystości rodzinne, jak i spotkania biznesowe w malowniczych warunkach ....

Restauracja & Browar Złoty Pies - średniowieczna warzelnia w nowoczesnym wydaniu.

Gem Hotel Wrocław to odpowiednie miejsce na organizację spotkań biznesowych oraz wszelkich eventów w plenerze. Na gości czeka również świetna oprawa gastronomiczna oraz nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty ....

Haston City Hotel to luksusowy obiekt biznesowy położony w malowniczej okolicy, przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania. Hotel położony jest zaledwie 4 kilometry od centrum miasta, co sprawia, że bez trudu można się stąd dostać do najbardziej ...strategicznych miejsc Wrocławia. Obiekt jest idealnym miejscem dla różnego rodzaju spotkań biznesowych i konferencji. Znajduje się tutaj największe centrum kongresowe we Wrocławiu, mogące pomieścić nawet 1500 osób. Profesjonalny i doświadczony personel oraz wysokiej jakości audiowizualny sprzęt konferencyjny gwarantują sukces organizowanym wydarzeniom. W hotelu znajduje się również lobby bar, który daje możliwość spotkania się w nieco mniej formalnych warunkach. 

Art Hotel to niezwykle elegancki obiekt, który zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - na Wrocławskim Rynku. Oferuje on m.in aż 6 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych oraz 144 miejsca noclegowe w wygodnych pokojach i apartamentach ....

Całkowicie zmodernizowany obiekt od 2012 roku zaprasza w swoje progi osoby szukające miejsca noclegowego. Nie ważne w jakich celach planujesz podróż do Wrocławia, ponieważ w Hotelu Śląskim znajdzie się miejsce dla każdego typu klientów. Dla osób ...przybywających tutaj w celach służbowych przygotowano przestronne i jasne pomieszczenia do pracy. Ponadto można zorganizować tu również szkolenie oraz większe spotkanie firmowe dzięki funkcjonalnemu zapleczu konferencyjnemu. 

4-gwiazdkowy hotel na Wrocławskich Bielanach to największy i najnowszy obiekt tej sieci. Stanowi on idealne miejsce na organizację eventów biznesowych ....

Kompleks oferuje sale konferencyjne i bankietowe. Posiada komfortowe pokoje gościnne i zaplecze gastronomiczne. 

Sale konferencyjne i szkoleniowe we Wrocławiu i okolicach

Podobnie jak wszystkie sale konferencyjne dolnośląskie czy sale konferencyjne Karpacz, hotele, ośrodki konferencyjne i inne obiekty szkoleniowe we Wrocławiu są dostępne w każdej z wielu części miasta. Jak wybrać lokalizację najlepszą z możliwych? Poniżej wymieniamy przesłanki, którymi warto się kierować, aby wszyscy goście byli zadowoleni, a sala konferencyjna Wrocław lub sala szkoleniowa we Wrocławiu była zapełniona po brzegi.

Obiekty konferencyjne Wrocław – lokalizacja jest bardzo ważna

Wrocław ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć miejskiego  transportu. W komfortowy i szybki sposób można  się  przemieszczać w obrębie miasta, korzystając z publicznej komunikacji – do wyboru są autobusy, tramwaje, połączenia kolejowe i port lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika. Sale warsztatowe i obiekty konferencyjne we Wrocławiu zapewniają więc łatwy i przyjemny dojazd.

Żeby wybrać odpowiednią salę konferencyjną, rozpatrując lokalizację, trzeba wziąć pod uwagę dwie sprawy:

W jaki sposób uczestnicy dotrą na konferencję we Wrocławiu?

Jeśli uczestnicy konferencji, szkolenia czy imprezy firmowej będą na miejsce dojeżdżać autokarem bądź też samodzielnie przy użyciu swojego samochodu, to sala konferencyjna Wrocław lub sala kongersowa Wrocław powinny być położone blisko autostrady, dróg ekspresowych lub innych głównych szlaków komunikacyjnych.

Jeżeli uczestnicy pojawią się we Wrocławiu, korzystając z samolotu, zaplanuj miejsce konferencji lub szkolenia w takim miejscu, by łatwo im było  dotrzeć z lotniska. Przykładowo – hotel konferencyjny we Wrocławiu - Terminal Hotel - jest położony jedynie 2 km od Portu Lotniczego we Wrocławiu. Dojazd z lotniska do wielu dzielnic Wrocławia jest na szczęście bardzo ułatwiony, bowiem wrocławskie lotnisko znajduje się w takim miejscu, że szybko można do niego dotrzeć z centrum. Nie ma więc potrzeby nerwowego przeszukiwania stron z wrocławskimi obiektami, by znaleźć jakiś blisko lotniska. Ośrodki konferencyjne we Wrocławiu zarówno te w centrum, jak i te w dalszych rejonach, będą odpowiednie, gdyż dzięki korzystnej lokalizacji lotniska, łatwo i szybko można dostać się do wielu z nich.

Jeśli jednak zależy Ci na tym, by miejsce konferencji było jak najbliżej wrocławskiego lotniska, zarezerwuj salę we wspomnianym już wcześniej Terminal Hotelu. Trochę dalej, choć wciąż blisko (około 8 minut samochodem) znajdują się inne, znane hotele konferencyjne Wrocław - Stara Garbarnia Banquet Park z 8 funkcjonalnymi salami konferencyjnymi o różnej wielkości oraz Hotel Bugatti, czyli kameralna zabytkowa willa, która została odrestaurowana i przystosowana do usług hotelowych i konferencyjnych.

Czy w trakcie wyjazdu Wrocław będzie zwiedzany?

Jeśli podczas dłuższych szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych przewidziane jest również zwiedzanie  okolicznych atrakcji turystycznych, to stolica Dolnego Śląska jest na tego typu wydarzenia doskonałym wyborem. Warto sprawdzić dokładną lokalizację i miejsce, w którym znajduje się dane centrum szkoleniowe. Wrocław słynie z wielu niesamowitych atrakcji, dlatego wskazane jest poświecenie wolnego czasu na zwiedzanie pięknego miasta Wrocławia. Wybierz więc salę konferencyjną czy obiekt szkoleniowy blisko centralnej części miasta. Sala szkoleniowa Wrocław, która jest dostępna na przykład w obiekcie Hotel Monopol na ten cel nada się znakomicie. Obiekt położony jest bowiem w samym centrum stolicy województwa dolnośląskiego, więc bezpośrednio po szkoleniu czy konferencji można udać się na Stary Rynek i zwiedzić chociażby Ratusz czy Ostrów Tumski.

Obiekt Glamour - bankiety, wesela, konferencje mieści się również w samym centrum Wrocławia, a w lokalu odbywają się profesjonalne konferencje, wystawne bankiety i niezapomniane wesela. Obiekt dysponuje dwiema przestronnymi, klimatyzowanymi i profesjonalnie wyposażonymi salami bankietowo-konferencyjnymi. Warte uwagi ośrodki konferencyjne we Wrocławiu znajdziesz także w niepozornych miejscach, przechadzając się klimatycznymi ulicami miasta. Jednym z takich miejsc jest Kamienica pod Aniołami przy Kazimierza Wielkiego. Zabytkowe (choć odrestaurowane) mury skrywają nie tylko salę konferencyjną na 80 osób, ale także taras, na którym organizowane są m.in. przerwy kawowe i biznesowe lunche.

Centrum szkoleniowe Wrocław – doskonałe na firmowe wyjazdy

Położenie blisko centrum i głównych atrakcji we Wrocławiu to sposób, by wszyscy goście wygodnie dojechali na miejsce oraz zdążyli zobaczyć najważniejsze turystyczne perełki. Jednak w przypadku organizacji wyjazdu firmowego z atrakcjami na terenie hotelu, wybierz salę lub centrum konferencyjne Wrocław na przedmieściach. Jeśli chcesz zorganizować szkolenie z pobytem na świeżym powietrzu, wybierz miejsce oddalone od centrum.

Na kilkudniowe integracje firmowe bardzo dobrym obiektem jest przykładowo Hotel- Restauracja Brochów. Wrocławski Brochów jest cichą okolicą z dużą ilością zielonych terenów. Umożliwia to prowadzanie szkoleń, warsztatów, konferencji i bankietów w spokojnej atmosferze. Jednocześnie hotel jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. Tuż obok znajduje się autostrada A4 oraz obwodnica Wrocławia.

Innym doskonałym miejscem na firmowy wyjazd integracyjny jest Kompleks Stary Folwark, który oferuje kompleksowo wyposażone sale konferencyjne we Wrocławiu. Dzięki swojemu położeniu w oddaleniu od centrum Wrocławia oraz niezbędnej infrastrukturze konferencyjno-szkoleniowej, obiekt idealnie nadaje się również do organizacji wystaw, prezentacji, gal i imprez sportowych oraz bankietów.

Hotele konferencyjne Wrocław – idealne na krótkie konferencje i spotkania

Wielkie przestrzenie poza obiektem nie będą miały dla Ciebie znaczenia w przypadku organizacji jednodniowych szkoleń czy konferencji. W takich sytuacjach bardzo dobrze sprawdzi się elegancka, z niezbędnym, profesjonalnym wyposażeniem, sala konferencyjna na godziny we Wrocławiu. Sale szkoleniowe we Wrocławiu w hotelu Monopol to 5 bogato wyposażonych sal konferencyjnych. Jedna z sal zapewnia dodatkowo zapierający dech w piersi widok na gmach opery wrocławskiej.

Hotele konferencyjne Wrocław to nie tylko miejsca na jednodniowe szkolenia czy konferencje, ale również oferują różnorodne opcje wynajmu. Jeśli szukasz wygodnych sal szkoleniowych we Wrocławiu na wynajem, to masz do wyboru naprawdę dużo opcji. Elastyczność w dostępie do przestrzeni konferencyjnej pozwala dostosować organizację spotkania do własnych potrzeb i czasu trwania wydarzenia.

Dla bardziej kameralnych spotkań świetnie sprawdzi się mała sala konferencyjna we Wrocławiu w wielu lokalizacjach. Ta opcja gwarantuje intymność i kameralną atmosferę dla bardziej ograniczonej liczby uczestników, które zapewnia Wrocław. Sale konferencyjne dostępne są w różnych rozmiarach, co umożliwia ich elastyczne wykorzystanie do zróżnicowanych celów.

Centrum konferencyjne Wrocław – profesjonalne sale dla wszystkich gości

Cel wyjazdu, położenie oraz wyposażenie sal szkoleniowych – wszystkie te czynniki wpływają bardzo mocno na wybór idealnej sali konferencyjnej. Wrocław oferuje wiele różnych obiektów szkoleniowych, hoteli konferencyjnych i pojedynczych sal konferencyjnych. Warto przejrzeć różne opcje i miejsca, jednak podejmując ostateczną decyzję należy mieć na uwadze przede wszystkim potrzeby uczestników konferencji czy wyjazdu firmowego.

Sale konferencyjne we Wrocławiu także prezentują różnorodne style i możliwości dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb organizatorów. Możemy być pewni, że udany event w wybranym przez nas miejscu szkoleniowym we Wrocławiu zapewni nie tylko profesjonalne wyposażenie, ale także inspirujące otoczenie, które sprzyja efektywnej pracy i wymianie myśli.

Miejsca szkoleniowe Wrocław

Wrocław oferuje różnorodne opcje, począwszy od kameralnych miejsc na konferencje aż po imponujące centra konferencyjne. Jeśli szukasz klimatycznych miejsc na konferencje we Wrocławiu, to z pewnością znajdziesz je w malowniczych zakątkach miasta. Z kolei dla tych, którzy cenią sobie miasto i jego centrum, warta wzięcia pod uwagę jest sala konferencyjna Wrocław fabryczna. Wrocławskie centrum konferencyjne przy tej ulicy stanowi doskonałą propozycję. Ciekawą opcją dla chętnych poznania tego miasta jest także zlokalizowana w samym sercu miasta, sala szkoleniowa we Wrocławiu na rynku, jak i sale konferencyjne w biurowcach.

Sale konferencyjne Wrocław – Centrum

Organizacja eventów i szkoleń w samym sercu Wrocławia, na malowniczym rynku, to wybór doskonały dla tych, którzy poszukują różnorodnych opcji wynajmu przestrzeni. Sale konferencyjne we Wrocławiu na rynku obejmują nie tylko hotele konferencyjne, ale także klimatyczne restauracje i specjalizowane sale konferencyjne, tworząc bogactwo możliwości dla organizatorów wydarzeń.

Wrocławski rynek, uznawany za jeden z najładniejszych i najbardziej klimatycznych w kraju, dodaje wyjątkowego uroku każdemu wydarzeniu. Sale konferencyjne Wrocław w centrum oferują nie tylko dogodną lokalizację, ale także dostęp do zabytków i atrakcji miasta, co sprawia, że uczestnicy mogą cieszyć się nie tylko profesjonalnym charakterem spotkania, ale również wyjątkową atmosferą otoczenia.

Ponadto, dostępność małych sal konferencyjnych we Wrocławiu pozwala na organizację kameralnych spotkań czy warsztatów, dodając elastyczność w planowaniu wydarzeń. Sala warsztatowa lub sala konferencyjna powinna oferować nagłośnienie, a takich Wrocław oferuje bardzo dużo. Organizatorzy zapewniają wtedy wysoką jakość przekazu, co jest istotne podczas prezentacji i wystąpień. Zazwyczaj dostępny podczas rezerwacji sal szkoleniowych jest wynajem na godziny.

Sale konferencyjne pod Wrocławiem

Sale konferencyjne pod Wrocławiem stanowią doskonałą alternatywę dla tych, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się spokojem otaczającej przyrody. Choć Wrocław oferuje wiele różnorodnych sal konferencyjnych, warto również rozważyć możliwość organizacji wydarzenia w pobliskich miejscowościach, gdzie zielone tereny, sielankowy nastrój i duże ogrody tworzą wyjątkową atmosferę. Dostępne są zarówno ośrodki agroturystyczne, oferujące urokliwe sale konferencyjne w otoczeniu przyrody, jak i eleganckie, nowoczesne sale w malowniczych restauracjach.

Wybierając centrum szkoleniowo konferencyjne pod Wrocławiem, organizatorzy mają możliwość oddalenia się na chwilę od miejskiej rzeczywistości, co sprzyja koncentracji i twórczej pracy. Sala konferencyjna we Wrocławiu do wynajęcia może zatem znaleźć swoje odpowiedniki w otaczających miejscowościach, gdzie natura i spokój stają się inspiracją dla udanych wydarzeń biznesowych. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalne otoczenie i chcą zapewnić uczestnikom konferencji niezapomniane doświadczenie, jednocześnie korzystając z dogodnej lokalizacji w pobliżu stolicy Dolnego Śląska.

Sala konferencyjna Wrocław – cena

Sala konferencyjna we Wrocławiu to oferta zróżnicowanych cen, dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań organizatorów. Cena wynajmu zależy przede wszystkim od lokalizacji, wyposażenia oraz oferowanych usług, co sprawia, że istnieje szeroka gama możliwości dostępnych dla każdego budżetu. Preferowane miejsce na konferencje we Wrocławiu może obejmować zarówno ekskluzywne sale w centrum miasta, jak i tanie sale konferencyjne w mniej zatłoczonych zakątkach. W bazie znajdują się także tanie sale konferencyjne i szkoleniowe we Wrocławiu, co będzie dobrą alternatywą dla osób poszukujących bardziej ekonomicznego rozwiązania.

Różnorodność cen pozwala dostosować koszty do konkretnego wydarzenia, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości przestrzeni.  Obiekty zazwyczaj na swojej stronie udostępniają cennik sali konferencyjnej. Wrocław, jako stolica Dolnego Śląska nada się idealnie na niezapomniany event dla wszystkich organizatorów.

FAQ

Gdzie we Wrocławiu zorganizować konferencję na 100 osób?

Wrocław jest niezwykle atrakcyjnym miastem - wiedzą o tym nie tylko turyści, ale i goście biznesowi. Bogata oferta obiektów konferencyjnych sprawia, że można tam zorganizować spotkania dla zróżnicowanej liczby gości - w tym i dla 100 osób. Przestrzenie do tego odpowiednie znaleźć można m.in. w obiekcie, takim jak Hala Stulecia Wrocławskie Centrum Kongresowe, w nowoczesnym Terminal Hotel czy w równie atrakcyjnym Hotelu Śląsk.

Czy przed obiektami konferencyjnymi we Wrocławiu znajdują się parkingi?

Wielu gości konferencyjnych musi pokonać setki, a nawet tysiące kilometrów, by dotrzeć do docelowego miejsca, w którym odbywa się event. Ważna jest zatem kwestia miejsc parkingowych. Organizatorzy powinni mieć je na uwadze podczas szukania odpowiedniego miejsca na konferencję. Na szczęście zdecydowana większość obiektów biznesowych we Wrocławiu oferuje parkingi dla samochodów osobowych i autobusów. Dokładna informacja o ich występowaniu znajduje się w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie.

Czy sale konferencyjne we Wrocławiu są klimatyzowane?

Sale konferencyjne we Wrocławiu stworzone zostały z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach, dla których niezwykle ważny jest standard i wysoki poziom świadczonych usług. Nie moglibyśmy o nich mówić, gdyby nie m.in. klimatyzacja w salach. Występuje ona w zdecydowanej większości sal we Wrocławiu, sprawiając, że komfort pracy odczuwalny jest o każdej porze roku, nawet podczas największych upałów na zewnątrz.

Gdzie zorganizować konferencję w centrum Wrocławia?

We Wrocławiu znajduje się wiele obiektów konferencyjnych. Są one zlokalizowane na obrzeżach, jak i w centrum miasta. Przykładami “wielkomiejskich” przestrzeni są m.in. Hotel Nankier, zlokalizowany przy Placu Nankiera, Kamienica pod Aniołami przy ulicy Kazimierza Wielkiego, Hotel Europeum także przy ulicy Kazimierza Wielkiego oraz Holiday Inn Express Wrocław, który znajduje się przy ulicy Krakowskiej.

Jak dokonać rezerwacji sali konferencyjnej we Wrocławiu?

Wybór najbardziej odpowiedniej sali konferencyjnej we Wrocławiu to spore wyzwanie. Jeśli więc już zdecydowali się Państwo na jedną z nich, należy dokonać jej rezerwacji. Można to zrobić na trzy sposoby - telefonicznie, mailowo oraz osobiście. Wszystkie te formy ułatwia nasza strona, w prezentacji każdego obiektu umieszczając numer telefonu oraz adres mailowy do obsługi obiektu. Ponadto, znajduje się tam również adres usytuowania, gdyby zdecydowali się jednak Państwo na osobistą wizytę przed dokonaniem rezerwacji.