Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Kudowa Zdrój

4 obiektów i sal konferencyjnych

Kudowa Zdrój to idealne miejsce na konferencje. Jest to piękne miasto, które co roku odwiedzają turyści. Słynie one ze swoich szlaków oraz atrakcyjnych widoków. Po za tym jest to również ciekawe miejsce pod względem konferencji. Miejscowe sale szkoleniowe kuszą potencjalnych klientów swoim wystrojem i wyposażonym w najnowszej technologii sprzęt multimedialny. Jest to ciekawa propozycja dla osób, który w łatwy i przejrzysty sposób chcą przekazać wiedzę uczestnikom szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą hoteli konferencyjnych w Kudowie Zdrój. 

Malownicza okolica Kudowy Zdroju tworzy idealne tło wydarzeń każdego typu. W miejscu tym przygotowano przestronne sale konferencyjne, w których każde spotkanie o charakterze biznesowym kończy się sukcesem, a po udanym posiedzeniu można udać się do ...pobliskiego Aquaparku lub na spacer wśród pięknej okolicy.

W Hotelu Uzdrowisko St. George goście będą mogli zrelaksować się i zregenerować organizm. Miejsce to znajduje się w niewielkie odległości od sklepów oraz instytucji, dzięki czemu bez problemu można załatwić tutaj najważniejsze sprawy. Poza bazą ...rechabilitacyjno-rekreacyjną przygotowano tutaj również sale konferencyjne na wynajem wyposażoną w profesjonalny sprzęt o zastosowaniu biznesowym.

Teatr Zdrojowy im. S. Moniuszki zlokalizowany jest w Sanatorium Polonia w Uzdrowisku Kudowa Zdrój. Oferuje on blisko 500 miejsc na wydarzenia biznesowe i kulturalne ....

W Kudowie-Zdroju przy granicy z Czechami powstaje Osada Qdowa z 72 apartamentami, restauracją i salą konferencyjną. Obiekt ma zostać otwarty w drugiej połowie 2024 roku ....