Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Nowy

4 obiektów i sal konferencyjnych

Zakopane Mountain Resort to kontrowersyjna inwestycja austriackiego dewelopera. Jeszcze dokładnie nie wiadomo, gdzie stanie, ale już wiadomo, że będzie wysoka na 16 pięter i w swojej ofercie będzie posiadać luksusowe apartamenty i penthouse o standardzie ...5 gwiazdek. 

Nowa, prestiżowa inwestycja powstanie w samym sercu Zakopanego. Mają powstać prestiżowe apartamenty, strefa relakcu i zaplecze konferencyjne. 

Duży i nowoczesny kompleks hotelowy powstanie wkrótce w prawobrzeżnej części Warszawy.

Inwestorem świeżo rozpoczętej budowy jest firma UBM Developlment Polska, natomiast właścicielem samej marki - Grupa Accor, oferująca przyjazną, nowoczesną oraz designerską przestrzeń noclegową w wielu większych miastach na terenie naszego kraju przy ...jednoczesnym zachowaniu korzystnych cen. Hotele ibis Styles powstają w dużej mierze z myślą o osobach podróżujących w ramach wyjazdów służbowych - choć spokojnie znajdzie się w nich miejsce również dla turystów. Hotel ibis Styles Kraków z pewnością podąży w duchu znamiennego dla sieci standardu. Na jego terenie zajdziemy aż 259 komfortowych pokoi, podziemny parking przeznaczony prawdopodobnie na 166 aut, a także przestrzeń restauracyjną z pionierską koncepcją gastronomiczną "CHILL", która do tej pory została zastosowana przez Grupę Accor w obiektach na obszarze Wielkie Brytanii. Idea ta ma przeistoczyć restaurację w kameralne miejsce stworzone do relaksu oraz sprzyjające założeniom coworkingu. Oferta będzie obejmować propozycje świeżo parzonych kaw, wypieków i pizzy z pieca kamiennego. 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij