Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Częstochowa

4 obiektów i sal konferencyjnych

1000 m2 powierzchni eventowej, wygodne miejsca noclegowe oraz smaczna oprawa gastronomiczna - to wszystko (i wiele więcej atrakcji) czeka na gości Hotelu Porto ... ***.

Pozostałe sale konferencyjne:

Sale mają dostęp do światła słonecznego i internetu. Zostały wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny, umożliwiając organizację kameralnych spotkań, szkoleń oraz konferencji ....

Kompleks udostępnia 28 hektarów terenu, na którym znajduje się hotel, restauracja, 4 boiska sportowe, 2 sale konferencyjne oraz namiot plenerowy. Ogromnym atutem jest dostęp do plaży oraz liczne atrakcje wodne, które umilają służbowy pobyt ...

FAQ

Gdzie w Częstochowie zorganizować konferencję w hotelu z basenem?

W Częstochowie znajduje się wiele wartych uwagi obiektów konferencyjnych. Wśród nich są także hotele z basenem, które poza tym, że umożliwiają organizację spotkań biznesowych, to także są odpowiednią przestrzenią na relaks i integrację gości. Hotel z basenem w Częstochowie, który umożliwia organizację konferencji to np. Hotel & Resort Bajka. Nazwa obiektu nie jest oczywiście przypadkowa - otacza go bowiem malowniczy, wręcz bajkowy teren.

Czy obiekty konferencyjne w Częstochowie są korzystnie zlokalizowane?

Korzystna lokalizacja to określenie, które dla każdego oznaczać może zupełnie inną przestrzeń. Niektórzy za taką uznają centrum miasta, inni - obrzeża oraz cichą i spokojną okolicę. W Częstochowie można liczyć na obie te lokalizacje, co oznacza, że każdy z powodzeniem znajdzie tam najlepszy dla siebie, korzystnie zlokalizowany obiekt. 

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Częstochowie?

Sale konferencyjne w Częstochowie pozwalają na organizację nawet najbardziej wymagających spotkań biznesowych. Zostały one odpowiednio zaaranżowane oraz wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne. Wśród nich znajdują się m.in. projektory, ekrany, tablice multimedialne, flipcharty, zestawy nagłośnieniowe i oświetleniowe, mikrofony, bezprzewodowe sieci Internetu, nierzadko telewizory i laptopy, a także systemy klimatyzujące.

Czy obiekty konferencyjne w Częstochowie oferują parkingi?

Obiekty konferencyjne w Częstochowie to miejsca, które zostały dopracowane nawet w najmniejszym detalu, by móc być tłem najlepszych konferencji i szkoleń. Mają one w swojej ofercie nie tylko wielofunkcyjne sale biznesowe, ale i nierzadko miejsca noclegowe oraz usługi gastronomiczne. Ponadto, przed większością obiektów znajdują się także miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów. Ich liczba różni się w zależności od obiektu, jednak najczęściej czeka na Państwa około 50 parkingów.

W jakich obiektach w Częstochowie można zorganizować konferencje?

W Częstochowie znajduje się wiele obiektów, w których można zorganizować konferencję. Są one zróżnicowane pod względem lokalizacji, standardu oraz typu. Usytuowane są tam zarówno hotele 3-gwiazdkowe, jak i hotele z basenem, klimatyczne restauracje, a także odrębne sale konferencyjne w biurowcach czy w kamienicach. Fakt ten oznacza, że każdy - nawet najbardziej wymagający klient - jest w stanie znaleźć tam odpowiedni dla siebie obiekt. 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij