Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Piekary Śląskie

1 obiektów i sal konferencyjnych

Rezydencja Luxury Hotel to niepowtarzalne miejsce, idealne do Spotkań Biznesowych, Konferencji, Szkoleń, Bankietów lub Prywatnych Przyjęć okolicznościowych. To właśnie tu znajduje się najpiękniejsza Sala Balowa w południowej Polsce.Niezakłó ...cone chwile twórczej pracy, relaks w komfortowych i eleganckich wnętrzach, perfekcyjna kuchnia, a także profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, na długo zapadną w pamięci gości. Przygotowano 68 komfortowo urządzonych pokoi w tym 2 ekskluzywne apartamenty. Wszystkie pokoje to starannie zaaranżowane wnętrza, harmonijnie łączące stylowe meble, szlachetne tkaniny z blaskiem kryształowych żyrandoli i nowoczesnym wyposażeniem. Na strudzonych gości hotelu czeka Strefa Relaksu, zapewniająca wypoczynek i powrót sił witalnych. Butikowy charakter Rezydencji Luxury Hotel w okolicach Katowic to przede wszystkim dążenie do poznania indywidualnych potrzeb gości i ich zaspokajanie, to również dbałość o nienaruszone poczucie prywatności. Bez względu na cel podróży można czuć się niezwykle komfortowo i liczyć na pełną dyskrecję, co jest szczególnie ważne w przypadku prowadzenia kameralnych negocjacji, które mogą zaważyć na dalszym losie firmy.

FAQ

Gdzie zorganizować konferencję na 400 osób w Piekarach Śląskich?

Obiekty konferencyjne w Piekarach Śląskich oferują różne pod względem wielkości sale konferencyjne. Wśród nich są takie, które są w stanie pomieścić nawet 400 osób. Przykładem jest Rezydencja Luxury Hotel przy ulicy Starej 1. Obiekt ten ma w swojej ofercie łącznie 7 sal konferencyjnych, z czego niektóre z nich powstają w wyniku połączenia kilku mniejszych. I tak oto, gdy np. połączy się Salę Balową z Salą Bankietową i Kryształową, to zyskuje się miejsce dla 400 gości w ustawieniu teatralnym.

Gdzie przeczytać opinie o salach konferencyjnych w Piekarach Śląskich?

Podczas szukania miejsca na konferencję w Piekarach Śląskich warto jest przeczytać opinie na temat tych miejsc. Pozwala to rozwiać ewentualne wątpliwości oraz wybrać taki obiekt, który będzie najbardziej odpowiedni i sprawdzony. Opinie znajdziesz m.in. na naszej stronie. W prezentacji każdego obiektu umieszczona została sekcja "opinie" na samym dole strony. To właśnie tam przeczytasz komentarze innych gości i organizatorów.

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Piekarach Śląskich?

Sale konferencyjne w Piekarach Śląskich wyposażone zostały w wysokiej jakości sprzęty multimedialne. Znajdują się tam m.in. projektory, ekrany, tablice multimedialne, flipcharty, wskaźniki laserowe, nagłośnienie z mikrofonami oraz odpowiedni system oświetleniowy. Pomieszczenia oczywiście są klimatyzowane, a goście mogą w nich korzystać z szybkich sieci Internetu. W dużych salach zazwyczaj znajdują się też mównice, sceny, telewizory oraz laptopy.

Na co należy zwrócić uwagę podczas szukania miejsca na event w Piekarach Śląskich?

Jeśli szukasz miejsca na organizację konferencji w Piekarach Śląskich, to przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę dokładną lokalizację obiektów, które oglądasz, ich standard oraz cennik. Warto także przeczytać opinie innych klientów. Ponadto, musisz pamiętać o takich detalach, jak np. miejsca parkingowe, klimatyzacja czy szybka sieć Internetu. Jeśli chcesz zorganizować kilkudniowy event, to nie zapomnij zapytać o liczbę miejsc noclegowych oraz o usługi gastronomiczne.

Czy w salach konferencyjnych w Piekarach Śląskich zorganizuję bankiet?

Sale konferencyjne w Piekarach Śląskich są wielofunkcyjne. Oznacza to, że z powodzeniem zorganizujesz ta nawet najbardziej wymagające bankiety, ale i szereg innych wydarzeń. Mogą to być także konferencje, szkolenia, warsztaty, kongresy, sympozja, prezentacje oraz uroczyste gale i jubileusze. W niektórych obiektach zorganizujesz też spotkania rodzinne, takie jak m.in. wesela, chrzciny czy komunie, a także wydarzenia online, takie jak webinary czy szkolenia zdalne.