Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Bielsko Biała

4 obiektów i sal konferencyjnych

Hotel Probus został usytuoany na malowniczym wzgórzu w zacisznej i lesistej okolicy. Idealna lokalizacja zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum Bielska Białej, a także Szczyrku. Obiekt doskonale sprawdzi się podczas indywidualnego wypoczynku, ...urlopu z rodziną, lub pobytu służbowego.  Swoim gościom Probus oferuje bogate zaplecze noclegowe, profesjonalnie wyposażone centrum konferecyjne, odprężającą i regenerującą strefę SPA, przestronny i monitorowany parking, a także wykwintne usługi kulinarne. O komfort oraz satysfakcję podczas pobytu zadba doświadczona i sympatyczna załoga hotelowa.

Luksusowy Hotel Vienna położony jest w otoczeniu urokliwego parku, tuż przy malowniczej górze Szyndzielnia. Lokalizacja nieopodal drogi prowadzącej z Katowic przez Bielsko do Szczyrku zapewnia gościom łatwy i szybki dojazd. Obiekt oprócz ...pobytów indywidualnych gwarantuje także kompleksową organizację uroczystości rodzinnych, wesel oraz spotkań konferencyjnych. Hotel do dyspozycji klientów oddaje komfortowe miejsca noclegowe w funkcjonalnie wyposażonych pokojach, nowoczesne centrum biznesowe, największą w regionie restaurację, klimatyczny lobby bar, atrakcyjny Klub Rabana oraz niepowtarzalną chatę grillową.  Wysoka jakość świadczonych usług, satysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów.

Kozubnik Spa Resort to projekt mający na celu reaktywację kurortu wypoczynkowego z czasów PRL-u .... Obecnie trwają prace nad przywróceniem kompleksowi jego niegdysiejszej świetności. W planach jest nie tylko całkowite odnowienie i wyposażenie budynków ale również budowa SPA, basenów, siłowni, restauracji oraz innych atrakcji. Docelowo na terenie obiektów ma się znaleźć ponad 400 apartamentów!   Zakończenie inwestycji przewidywane jest na rok 2018.

Pozostałe sale konferencyjne:

Szkoła Językowa ProfiLingua posiada sale szkoleniowe przeznaczone dla grup liczących maksymalnie 30 osób. Nadaje się idealnie do organizacji kameralnych spotkań, szkoleń i warsztatów ....

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij