Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Bielsko Biała

5 obiektów i sal konferencyjnych

Wróblówka jest 3-gwiazdkowym hotelem na konferencję w Bielsku-Białej, jedynie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Posiada ona dwie sale biznesowe - na 100 oraz 16 osób ....

Hotel Probus został usytuoany na malowniczym wzgórzu w zacisznej i lesistej okolicy. Idealna lokalizacja zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum Bielska Białej, a także Szczyrku. Obiekt doskonale sprawdzi się podczas indywidualnego wypoczynku, ...urlopu z rodziną, lub pobytu służbowego.  Swoim gościom Probus oferuje bogate zaplecze noclegowe, profesjonalnie wyposażone centrum konferecyjne, odprężającą i regenerującą strefę SPA, przestronny i monitorowany parking, a także wykwintne usługi kulinarne. O komfort oraz satysfakcję podczas pobytu zadba doświadczona i sympatyczna załoga hotelowa.

Luksusowy Hotel Vienna położony jest w otoczeniu urokliwego parku, tuż przy malowniczej górze Szyndzielnia. Lokalizacja nieopodal drogi prowadzącej z Katowic przez Bielsko do Szczyrku zapewnia gościom łatwy i szybki dojazd. Obiekt oprócz ...pobytów indywidualnych gwarantuje także kompleksową organizację uroczystości rodzinnych, wesel oraz spotkań konferencyjnych. Hotel do dyspozycji klientów oddaje komfortowe miejsca noclegowe w funkcjonalnie wyposażonych pokojach, nowoczesne centrum biznesowe, największą w regionie restaurację, klimatyczny lobby bar, atrakcyjny Klub Rabana oraz niepowtarzalną chatę grillową.  Wysoka jakość świadczonych usług, satysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów.

Kozubnik Spa Resort to projekt mający na celu reaktywację kurortu wypoczynkowego z czasów PRL-u .... Obecnie trwają prace nad przywróceniem kompleksowi jego niegdysiejszej świetności. W planach jest nie tylko całkowite odnowienie i wyposażenie budynków ale również budowa SPA, basenów, siłowni, restauracji oraz innych atrakcji. Docelowo na terenie obiektów ma się znaleźć ponad 400 apartamentów!   Zakończenie inwestycji przewidywane jest na rok 2018.

Pozostałe sale konferencyjne:

Szkoła Językowa ProfiLingua posiada sale szkoleniowe przeznaczone dla grup liczących maksymalnie 30 osób. Nadaje się idealnie do organizacji kameralnych spotkań, szkoleń i warsztatów ....

FAQ

Gdzie w Bielsko-Białej zorganizować dużą konferencję?

Sale konferencyjne w Bielsko-Białej to wielofunkcyjne miejsce, odpowiednie na organizację zarówno kameralnych, jak i znacznie większych spotkań biznesowych. Dużą konferencję w Bielsko-Białej z powodzeniem zorganizują Państwo w 4-gwiazdkowym Hotelu Probus (jego największa sala pozwala na zaproszenie maksymalnie 220 osób w ustawieniu teatralnym) oraz w 4-gwiazdkowym Parkhotel Vienna (jego największa sala jest w stanie pomieścić 150 osób w ustawieniu teatralnym).

Które obiekty w Bielsko-Białej oferują parkingi?

Obiekty konferencyjne w Bielsko-Białej oferują szereg udogodnień, takich jak m.in. miejsca noclegowe, usługi gastronomiczne, przestrzenie na integrację gości oraz parkingi. Te ostatnie pełnią szczególną rolę podczas organizacji spotkań biznesowych - klienci bowiem nierzadko pokonują dziesiątki, a nawet setki kilometrów, by dotrzeć do konkretnego miejsca. Na parkingi można liczyć m.in. w Hotelu Probus w Bielsko-Białej. Obiekt ten proponuje aż 70 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i autobusów.

Od czego zależy cena organizacji konferencji w Bielsko-Białej?

Cena organizacji konferencji w Bielsko-Białej zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od Państwa potrzeb - otóż koszt będzie się różnił w zależności od liczby gości konferencyjnych, od czasu trwania wydarzenia oraz od usług dodatkowych, w tym od ewentualnego wynajmu miejsc noclegowych, cateringu oraz innych usług. Ponadto, cena różni się także w zależności od lokalizacji obiektu konferencyjnego, od jego standardu oraz popularności. 

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach konferencyjnych w Bielsko-Białej?

Sale konferencyjne w Bielsko-Białej są wielofunkcyjnymi przestrzeniami, które pozwalają na organizację szeregu wydarzeń biznesowych, edukacyjnych czy artystycznych. Z powodzeniem zorganizować w nich można wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, warsztaty, wykłady, sympozja, seminaria, targi, kongresy, a także uroczyste gale, jubileusze oraz wystawne kolacje firmowe. Miejsca te często umożliwiają także realizację sesji zdjęciowych czy filmów promocyjnych.

Na co należy zwrócić uwagę podczas szukania sali konferencyjnej w Bielsko-Białej?

Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w Bielsko-Białej, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jego lokalizację. Znajdują się tam bowiem obiekty usytuowane w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach - w cichej i spokojnej okolicy. Kolejnym krokiem jest zorientowanie się, czy obiekt świadczy wszystkie usługi, na których Państwu zależy. Istotne są także miejsca parkingowe, sprzęty multimedialne w salach, a także opinie innych klientów.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij