Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Bielsko Biała

5 obiektów i sal konferencyjnych

Hotel Probus został usytuoany na malowniczym wzgórzu w zacisznej i lesistej okolicy. Idealna lokalizacja zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum Bielska Białej, a także Szczyrku. Obiekt doskonale sprawdzi się podczas indywidualnego wypoczynku, ...urlopu z rodziną, lub pobytu służbowego.  Swoim gościom Probus oferuje bogate zaplecze noclegowe, profesjonalnie wyposażone centrum konferecyjne, odprężającą i regenerującą strefę SPA, przestronny i monitorowany parking, a także wykwintne usługi kulinarne. O komfort oraz satysfakcję podczas pobytu zadba doświadczona i sympatyczna załoga hotelowa.

Pozostałe sale konferencyjne:

Wróblówka jest 3-gwiazdkowym hotelem na konferencję w Bielsku-Białej, jedynie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Posiada ona dwie sale biznesowe - na 100 oraz 16 osób ....

Szkoła Językowa ProfiLingua posiada sale szkoleniowe przeznaczone dla grup liczących maksymalnie 30 osób. Nadaje się idealnie do organizacji kameralnych spotkań, szkoleń i warsztatów ....

FAQ

Gdzie w Bielsko-Białej zorganizować dużą konferencję?

Sale konferencyjne w Bielsko-Białej to wielofunkcyjne miejsce, odpowiednie na organizację zarówno kameralnych, jak i znacznie większych spotkań biznesowych. Dużą konferencję w Bielsko-Białej z powodzeniem zorganizują Państwo w 4-gwiazdkowym Hotelu Probus (jego największa sala pozwala na zaproszenie maksymalnie 220 osób w ustawieniu teatralnym) oraz w 4-gwiazdkowym Parkhotel Vienna (jego największa sala jest w stanie pomieścić 150 osób w ustawieniu teatralnym).

Które obiekty w Bielsko-Białej oferują parkingi?

Obiekty konferencyjne w Bielsko-Białej oferują szereg udogodnień, takich jak m.in. miejsca noclegowe, usługi gastronomiczne, przestrzenie na integrację gości oraz parkingi. Te ostatnie pełnią szczególną rolę podczas organizacji spotkań biznesowych - klienci bowiem nierzadko pokonują dziesiątki, a nawet setki kilometrów, by dotrzeć do konkretnego miejsca. Na parkingi można liczyć m.in. w Hotelu Probus w Bielsko-Białej. Obiekt ten proponuje aż 70 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i autobusów.

Od czego zależy cena organizacji konferencji w Bielsko-Białej?

Cena organizacji konferencji w Bielsko-Białej zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od Państwa potrzeb - otóż koszt będzie się różnił w zależności od liczby gości konferencyjnych, od czasu trwania wydarzenia oraz od usług dodatkowych, w tym od ewentualnego wynajmu miejsc noclegowych, cateringu oraz innych usług. Ponadto, cena różni się także w zależności od lokalizacji obiektu konferencyjnego, od jego standardu oraz popularności. 

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach konferencyjnych w Bielsko-Białej?

Sale konferencyjne w Bielsko-Białej są wielofunkcyjnymi przestrzeniami, które pozwalają na organizację szeregu wydarzeń biznesowych, edukacyjnych czy artystycznych. Z powodzeniem zorganizować w nich można wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, warsztaty, wykłady, sympozja, seminaria, targi, kongresy, a także uroczyste gale, jubileusze oraz wystawne kolacje firmowe. Miejsca te często umożliwiają także realizację sesji zdjęciowych czy filmów promocyjnych.

Na co należy zwrócić uwagę podczas szukania sali konferencyjnej w Bielsko-Białej?

Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w Bielsko-Białej, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jego lokalizację. Znajdują się tam bowiem obiekty usytuowane w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach - w cichej i spokojnej okolicy. Kolejnym krokiem jest zorientowanie się, czy obiekt świadczy wszystkie usługi, na których Państwu zależy. Istotne są także miejsca parkingowe, sprzęty multimedialne w salach, a także opinie innych klientów.