Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Ustroń

10 obiektów i sal konferencyjnych

Szukasz obiektu stworzonego na Twoją konferencję? Dzięki możliwościom, jakie daje wyszukiwanie zaawansowane na stronie miejsce konferencje, błyskawicznie znajdziesz obiekt spełniający wszystkie wymagania, jakie muszą spełniać sale konferencyjne. Ustroń jest jednym z miast, które zaproponować można osobą szukających niecodziennych miejsc na zorganizowanie szkolenia.

 

Dużym atutem okolic są przepiękne krajobrazy górskie. To miejscowość położona w Beskidzie Śląskim w pobliżu innych ciekawych miast takich jak Szczyrk czy Wisła. Okolica stanowi atrakcję dla przyjezdnych o każdej porze roku dzięki wspaniałemu klimatowi, jaki tutaj panuje. W Ustroniu koniecznie należy poznać szczyty takie jak Czantoria czy Równica będące atrakcyjnym miejscem widokowym latem oraz idealnym pagórkiem dla wielbicieli sportów zimowych.

 

 

 

Kolejarz Resort&SPA to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy w Ustroniu na Śląsku oferujący wysokiej jakości pokoje, salę konferencyjną, stylową jadalnię, uroczą kawiarnię i bar, oraz strefę SPA ....

Nowoczesny Hotel Jaskółka położony w malowniczym sercu Beskidu Śląskiego, przyciąga gości spokojną i cichą okolicą oraz wysokim standardem świadczonych usług. Obiekt doskonala sprawdza się nie tylko podczas pobyt indywidualnych, ale także ...zorganizowanych przyjęć okazjonalnych, czy wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji gości obiekt oddaje stylowe i wygodne pokoje gościnne, wykwintną restaurację, klimatyczny bar i kawiarnię, niepowtarzalną chatę grillową, profesjonalne centrum konferencyjne, a także relaksująca i regenerującą strefę SPA.  Nad bezpieczeństwem oraz dobrym samopoczuciem gości czuwa wykwalifikowana i skora do pomocy kadra hotelowa. 

Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Daniel położone jest w Ustroniu - malowniczej i turystycznej miejscowości uzdrowiskowo-rekreacyjnej. Zielone tereny obfitują w liczne ścieżki rowerowe, szlaki spacerowe, a także wyciągi narciarskie. Ze wzgledu na swoją ...lokalizację oraz wyposażenie obiekt doskonale sprawdzi się nie tylko podczas indywidualnych pobytów, ale także w czasie zorganizowanych konferencji, czy przyjęć okazjonalnych.  Swoim klientom Daniel oferuje komfortowe pokoje gościnne, nowoczesne i profesjonalne centrum biznesowe, wykwintną restaurację specjalizującą się w tradycyjnych potrawach kuchni polskiej, strefę relakus, a także szereg atrakcji znajdujących się w okolicy. O maksymalną wygodę gości i satysfkację z pobytu dba doświadczony i uśmiechnięty personel hotelu.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Ustroń

Hotel mieści się blisko stoku narciarskiego STOK w Wiśle. Posiada pokoje o standardzie 4-gwiazdkowym, 16 sal konferencyjnych, Restaurację z ogrodem zimowym, salon Spa oraz kręgielnię ....

Crystal Mountain Resort to kolejna inwestycja grupy Górskie Resorty, obok Osady Śnieżka w Łomnicy, Green Mountain Resort w Karpaczu, Blue Moutian Resort czy Platinum Moutain Resort w Szklarskiej Porębie. Hotel będzie należał do jednego z największych ...obiektów tego typu w Polsce. Malowniczo położony na wzgórzu, nad rzeką 5-gwiazdkowy obiekt oferować będzie również centrum konferencyjne i aquapark.

Luksusowe miejsce na konferencje i szkolenia w Wiśle, które jednocześnie pozwala skutecznie wypocząć w malowniczych okolicznościach przyrody. To właśnie VISLOW Resort, czyli wyjątkowy obiekt w duchu eko oraz slow ....

Na terenie hotelu Franta Group w Wiśle powstanie klimatyczna strefa SPA, punkty gastronomiczne (restauracja i kawiarnia), przestrzenie dla dzieci i te do odpoczynku. W ofercie znajdzie się 200 apartamentów. Nazwa nowego hotelu w Wiśle nie jest ...jeszcze znana. Zostaje nam tylko czekać na więcej szczegółów.

W Wiśle powstaje drugi pięciogwiazdkowy obiekt. Aparthotel Halny będzie oferował luksusowy wypoczynek dla rodzin, par i klientów biznesowych.

Pozostałe sale konferencyjne:

Co jeszcze może zaproponować Ustroń? Hotele konferencyjne spełniają w tym mieście najwyższe standardy. Zapewniają nowoczesne sale konferencyjne, posiłki, miejsca noclegowe oraz liczne atrakcje dodatkowe, które pozwolą umilić gościom czas wolny od szkolenia. Właściciele wiedzą jak należy przygotować sale szkoleniowe. Ustroń szczyci się miejscami wyposażonymi w odpowiedniej klasy sprzęt konferencyjny taki jak np. rzutnik, ekrany, tablice multimedialne, laptopy dla prowadzącego czy notatniki i długopisy dla obecnych, aby żadne z przekazywanych wiadomości nie umknęły.

Ponadto dla obecnych na wykładach właściciele sal konferencyjnych przewidują kącik gastronomiczny w mieście Ustroń. Obiekty szkoleniowe często posiadają swoje restauracje i kucharzy podających odpowiednie dania dla przybyłych. Jeśli nie mają jednak swojej kuchni, w mieście funkcjonują firmy cateringowe zapewniające ciepłe posiłki na dowóz pod wskazany adres w miejscowości Ustroń. Hotele szkoleniowe dbają o swoich gości również w nocy. Oprócz wygodnych łóżek i komfortowych pokoi goście mogą korzystać również z całodobowej obsługi na recepcji.

Załatwienie noclegu jest bardzo ważne dla osób, które przybyły z daleka, zwłaszcza jeśli konferencja lub szkolenie nie zamyka się w przeciągu jednego dnia. Wówczas warto skorzystać z atrakcji, jaki proponuje miasto Ustroń. Ośrodki konferencyjne zapewniają informację miejską, która pozwoli wybrać miejsca, które najbardziej chciałby odwiedzić każdy z gości będący w tym mieście. Dla osób, które uważają, że nie dla nich spacery wśród górskich szczytów, wiele atrakcji przewidują same obiekty konferencyjne, Ustroń zapewnia ośrodki z bogatą oferta masaży, zabiegów kosmetycznych czy siłowni.

Ponadto wiele firm po szkoleniu decyduje się również na spotkania integracyjne, które są organizowane przez profesjonalną obsługę, według upodobań i tematyki klientów np. w ramach zabawy na sali lub ogniska. Szukając miejsca na konferencje warto poznać zalety jakie prezentuje Ustroń. Ośrodki szkoleniowe w jego okolicy nie tylko potrafią spełnić najwyższe wymagania wszystkich klientów, ale zapewni też atrakcje dla wszystkich przyjezdnych o każdej porze roku.

FAQ

Gdzie w Ustroniu można zorganizować konferencję na 180 osób?

Obiekty konferencyjne w Ustroniu doskonale sprawdzają się podczas organizacji zróżnicowanych pod względem wielkości wydarzeń. Mogą to być zarówno kameralne spotkania, jak i te znacznie większe, nawet na 180 osób. Tak dużą konferencję z powodzeniem zorganizować można w OKW Daniel, który zlokalizowany jest przy ulicy Sanatoryjnej 32a. Miejsce to oferuje aż 5 sal konferencyjnych, z czego największa z nich pozwala na zaproszenie właśnie 180 osób.

Czy sale konferencyjne w Ustroniu są wyposażone w sprzęty multimedialne?

Sale konferencyjne w Ustroniu przygotowane są do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych, edukacyjnych czy kulturalnych. Pomieszczenia te zostały wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne. Najczęściej są to: projektory, ekrany, flipcharty, tablice multimedialne, profesjonalne systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe, mikrofony oraz bezprzewodowe sieci Internetu. Ponadto, w salach znajduje się klimatyzacja, która znacząco wpływa na komfort pracy.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Ustronia?

Okolice Ustronia to przepiękne tereny, odpowiednie zarówno na wakacyjny wypoczynek, jak i na organizację konferencji oraz innych spotkań biznesowych. Przykładem takiego miejsca jest nowoczesny Crystal Mountain Resort, który usytuowany jest w Wiśle, a także równie atrakcyjny Aparthotel Vislow, który także znajduje się w Wiśle. Oba te obiekt wyróżniają się kompleksowymi usługami, które świadczone są na bardzo wysokim poziomie oraz serdeczną atmosferą.

Które obiekty w Ustroniu oferują miejsca noclegowe?

Obiekty konferencyjne w Ustroniu zazwyczaj pełnią kompleksowe usługi organizacyjne. Oznacza to, że poza oferowaniem sal konferencyjnych, proponują też usługi gastronomiczne oraz noclegowe. Na komfortowe pokoje w Ustroniu można liczyć m.in. w 3-gwiazdkowym Hotelu Jaskółka, który mieści się przy ulicy Zdrojowej 10. Ma on w swojej ofercie aż 160 eleganckich miejsc noclegowych w 1- oraz 2- osobowych pokojach typu studio oraz lux.

Czy obiekty konferencyjne w Ustroniu są korzystnie zlokalizowane?

Ustroń to pełne uroku miasto w województwie śląskim, które oferuje wiele miejsca na organizację konferencji. Zdecydowanie są one korzystnie zlokalizowane - zarówno miłośnicy miejskich przestrzeni, jak i ciszy oraz spokoju znajdą tam odpowiedni dla siebie obiekt. Warto przejrzeć oferty wszystkich miejsc na konferencję w Ustroniu, a następnie spośród nich wybrać to, które najdokładniej wpisze się w Państwa potrzeby. Życzymy więc owocnych poszukiwań!