Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Tychy

3 obiektów i sal konferencyjnych

Tychy to miasto leżące w dorzeczu Wisły w zlewni Wisła Mała. Charakterystyczną cechą tego miejsca są przyjemne wiatry oraz zmienność pogody, dzięki czemu Tychy sprawiaja, że nie można się tutaj nudzić.

 

Jest to miasto położone niedaleko Beskidów, do których można wybrać się w celach rekreacyjnych. To miejsce sprawdza się jako idealna baza wypadowa dla osób chcących wybrać się na jednodniową wycieczkę do Czech lub Słowacji. Niewątpliwą atrakcją, którą odnaleźć można w Tychach jest Muzeum Tyskich Browarów Książęcych.

 

Warto wybrać się też tutaj na spacer nad Jezioro Paprocańskie będące idealną zieloną osadą pośród budynków miasta. Jest wiele miejsc konferencyjnych, które oferują Tychy. Obiekty konferencyjne w tym miejscu posiadają atrakcyjne oferty, które zaciekawiły już wielu przedsiębiorców zadowolonych ze zorganizowanych tutaj szkoleń oraz innych spotkań biznesowych.

 

HOTEL ARENA Spa & Wellness to nowoczesny trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany w Tychach, ok. 15 km od centrum Katowic. HOTEL ARENA Spa & Wellness to idealne miejsce, w którym Goście odnajdą balans pomiędzy komfortem pracy i wypoczynku ....

Hotel Tychy to luksusowy obiekt, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Bliskość Specjalnej Strefy Ekonomicznej, najważniejszych instytucji użyteczności publicznej, galerii handlowej, kina, lodowiska ułatwia naszym gościom nie tylko pracę, ale także ...stwarza liczne możliwości wypoczynku i rekreacji. Wysoki standard usług Hotelu Tychy oraz atrakcyjność jego oferty spowodowały, iż miejsce to stało się uznanym centrum komfortu, biznesu, smaków i rozrywki. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Przy Hotelu znajdują się 2 parkingi: dozorowany na 90 miejsc i niedozorowany. Komfort, funkcjonalność, wygoda - to trzy przymiotniki jakimi można najprościej opisać Centrum Komfortu Hotelu Tychy. Indywidualne podejście do klientów oraz wysoki standard świadczonych usług sprawia, iż pobyt w hotelu pozostaje w pamięci gości przez długie lata. Śniadanie, czyli najważniejszy posiłek dnia, proponowany jest w formie szwedzkiego bufetu. W zależności od kraju pochodzenia gości, śniadania mogą nabrać regionalnego charakteru np.: bufet w stylu włoskim lub niemieckim. Pora lunchu, obiadu czy kolacji stwarza natomiast nieograniczone możliwości kulinarne. Wszystko za sprawą Centrum Smaków i Rekreacji, które kusi bogactwem wyszukanych restauracji, pubów oraz klubów.  

Obiekty konferencyjne w okolicy: Tychy

Rozbudowane zaplecze konferencyjne umożliwia kompleksową obsługę spotkań biznesowych w Katowicach, jak i wielu innych miastach Polski. 

Warto zapoznać się z oferta prezentowaną przez Tychy. Sale szkoleniowe w tym mieście mogą zapewnić każdej firmie szeroki wachlarz usług eventowych. Każda z sal posiada nie tylko wygodne krzesła oraz stoły dzięki którym lepiej będzie można sporządzać niezbędne notatki, ale również rzutnik, tabelce multimedialną, ekran, dobre nagłośnienie czy mikrofon, które pozwolą na zorganizowane nowoczesnej konferencji.

To jedne z licznych możliwości, jakie posiadają hotele szkoleniowe. Tychy prezentują ośrodki zapewniające kompleksową obsługę szkoleń. Zapewniają nie tylko sale, ale też catering z bogatym menu, miejsca noclegowe z pokojami klasy biznes oraz liczne atrakcje, które znajdują się zarówno w obiektach jak i w samym mieści, w którym odbywa się konferencja. Catering jest jednym z podstawowych dodatków oferowanych przez ośrodki konferencyjne. Tychy posiadają ośrodki z zapleczem gastronomicznych oraz liczne firmy zajmujące się cateringiem zewnętrznym. Hotele konferencyjne Tychy posiadają wiele miejsc noclegowych z dodatkowym zapleczem pozwalającym na relaks i odpoczynek, a także miejsce do pracy prezentowane przez dane obiekty szkoleniowe. Tychy to również ważny ośrodek rekreacyjny. Oprócz wspomnianych wcześniej atrakcji oferowanych przez miasto, istnieją również inne sposoby spędzania wolnego czasu dla osób, które przybyły na konferencje lub w innych celach do miasta Tychy. Ośrodki konferencyjne często połączone są z punktami zapewniającymi basen, ścieżki rowerowe i ścieżki idealne do biegów, seanse w fitness czy siłownie.

Dodatkowo warto skorzystać również z zabiegów kosmetycznych, odprężających masaży oraz seansów w saunie przyjemnie rozgrzewających zwłaszcza podczas zimowych, mroźnych dni. Warto skorzystać z tego typu ofert przede wszystkim po męczącym szkoleniu, ponieważ zabiegi odprężające potrafią odświeżyć nie tylko ciało, ale też umysł. Istnieje wiele miejsc na mapie biznesowej Polski, w których można zorganizować konferencje. Warto pochylić się wśród nich i poznać ofertę prezentowaną przez Tychy. Sale konferencyjne w tym mieście nie tylko zapewnią każdemu komfort pobytu, ale również profesjonalną obsługę oraz miłe wspomnienia miasta i jego okolic.

 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij