Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Gliwice

4 obiektów i sal konferencyjnych

Nowoczesna sala konferencyjna zlokalizowana w sercu Górnego Ślaska posiada kompleksowe wyposażenie oraz elastyczną ofertę biznesową. 

  ...; ; ; W Gliwicach powstała ogromna Hala Podium, która jest jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów widowiskowo – sportowym w Polsce. Obiekt zlokalizowany będzie w miejscu dawnego stadionu XX-lecia. Otwarcie planowane jest już na 14 listopada. Gliwice posiadają świetną lokalizację zarówno jeżeli chodzi o dojazd samochodem, jak i innymi środkami transportu. Miasto leży przy skrzyżowaniu autostrad, co jest atutem dla zmotoryzowanych gości, ale również leży niedaleko portów lotniczych w Pyrzowicach, w Balicach oraz Ostravie, co stanowi udogodnienie dla przyjezdnych z zagranicy lub odległych części Polski. Dzięki swojej architekturze, udogodnieniom i ogromnej powierzchni (około 65 tysięcy m2), obiekt ma być przeznaczony na organizację koncertów muzycznych, konferencji, wystaw, targów, wydarzeń społeczno-politycznych oraz zawodów sportowych na dużą skalę, nie tylko krajową ale i międzynarodową. Dodatkowo przed głównym wejściem do Hali Podium, na 4 tarasach połączonych schodami i rampami, znajduje się efektowny plac. A dach wielopoziomowego garażu zewnętrznego, może być zagospodarowany jako miejsce wystaw i eventów zewnętrznych. Początkowy plan inwestycji zakładał otrzymanie dofinansowania od UE, jednak umowa ta została rozwiązana i ostatecznie Hala finansowana jest przez miasto Gliwice oraz generalnego wykonawcę Mirbud ze środków własnych, kredytów oraz dotacji od ministerstwa sportu wielkości 15 mln zł. Koszt całościowy inwestycji wraz z jej wyposażeniem szacowany jest na około 400 mln zł. Realizowany projekt budowy Hali Widowisko-sportowej Podium w Gliwicach, jest jedną z największych inwestycji Mirbud w ostatnim czasie. ; ; ;

Obiekty konferencyjne w okolicy: Gliwice

Poszukując miejsca nietypowego, które daje nieograniczone możliwości organizacji wydarzeń biznesowych, watro zwrócić uwagę na kompleks Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.  ...;

Pozostałe sale konferencyjne:

Lokal posiada kilkanaście sal z klimatyzacją, dostępem do internetu oraz światła słonecznego, które można wykorzystać podczas spotkań, konferencji i szkoleń ....

FAQ

Gdzie w Gliwicach zorganizować dużą konferencję?

W Gliwicach znajduje się wiele wartych uwagi obiektów, w których można zorganizować konferencję. Są to miejsca zróżnicowane pod względem wielkości - odpowiednie zarówno na kameralne spotkania, jak i na te znacznie większe. Dużą konferencję w Gliwicach można zorganizować m.in. w nowoczesnej Hali Podium Gliwice. Obiekt ten wyróżnia się bardzo dużą powierzchnią, która wynosi około 65 tysięcy metrów kwadratowych. Z powodzeniem więc zorganizować tam można jedne z największych eventów biznesowych, edukacyjnych czy artystycznych.

Jakie wyposażenie multimedialne znajduje się w salach konferencyjnych w Gliwicach?

Sale konferencyjne w Gliwicach są odpowiednim miejscem na organizację konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Są one w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne. Różnią się one w zależności od obiektu, jednak najczęściej obejmują: projektory, ekrany, flipcharty, systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe, mikrofony oraz bezprzewodowe sieci Internetu. Ponadto, sale te są klimatyzowane oraz ogrzewane, co pozwala na komfortową pracę o każdej porze roku.

Od czego zależy cena organizacji konferencji w Gliwicach?

Koszt organizacji konferencji w Gliwicach uzależniony jest od kilku fundamentalnych kwestii. Jedną z nich są Państwa potrzeby, czyli liczba gości biznesowych, czas trwania wydarzenia oraz usługi dodatkowe, takie jak np. miejsca noclegowe czy catering. Cena będzie się także różniła w zależności od lokalizacji obiektu, jego standardu czy popularności. Niemniej jednak, w Gliwicach znajdują się takie obiekty konferencyjne, które skrojone są na każdą kieszeń.

Czy przed obiektami konferencyjnymi w Gliwicach znajdują się parkingi?

Klienci biznesowi to bardzo często osoby zmotoryzowane, które muszą pokonać dziesiątki czy nawet setki kilometrów, by dotrzeć do miejsca docelowego. W związku z tym często pojawia się pytanie, czy przed obiektami konferencyjnymi w Gliwicach są parkingi. Mamy więc dobrą wiadomość - zdecydowana większość obiektów proponuje przestronne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów. Ich liczba różni się w zależności od obiektu, jednak najczęściej to około 50 parkingów.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Gliwic?

Okolica Gliwic to bardzo klimatyczny obszar, odpowiedni zarówno dla turystów, jak i dla klientów biznesowych. W pobliżu Gliwic znajduje się bowiem wiele wartych uwagi obiektów konferencyjnych i szkoleniowych. Doskonałym przykładem jest chociażby Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Miejsce to ma w swojej ofercie aż 6 sal konferencyjnych - największa z nich pozwala na zaproszenie nawet 300 osób w ustawieniu teatralnym.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij