Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Dąbrowa Górnicza

4 obiektów i sal konferencyjnych

Dobrowa Górnicza to idealne miejsce na konferencje. Hotele konferencyjne w Dobrowie Górniczej cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Najbardziej przyciągające są tutaj szerokie oferty konferencyjne w atrakcyjnych cenach. Właściciele sal szkoleniowych oferują profesjonalne zaplecze multimedialne, profesjonalną obsługę, oraz smaczny catering. Ci z Państwa którzy zdecydują się na miejscowe sale konferencyjne mogą również liczyć na relaks w czasie wolnym. Obiekty szkoleniowe w Dąbrowie Górniczej przyczynią się do rozwoju pracowników w Państwa firmie!

Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej to inwestycja, która ma dać nowe życie znajdującym się w centrum miasta terenach pofabrycznych. Nowoczesne centrum z salami konferencyjnymi, biurami na wynajem, lokalami usługowymi ma przyciągnąć ...śląskich przedsiębiorców.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Dąbrowa Górnicza

Elegancki Hotel Cumulus położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy z widokiem na przepiękny XVI-wieczny zamek, tuż przy rzece Przemszy. Niepodal znajdują się korty tenisowe, boiska sportowe, stadion, a także wiele interesujących miejsc wartych ...odwiedzenia. Ze względu na atrakcyjne położenie oraz nowoczesne wyposażenie, obiekt doskonale sprawdza się podczas indywidualnych wypoczynków, czy zorganizowanych wydarzeń biznesowych. Swoim gościom hotel oferuje komfortowe i szykowne miejsca noclegowe, restaurację z pyszną kuchnią europejską i polską, profesjonalne centrum konferencyjne, odprężającą strefę relaksu, korty tenisowe, obszerny i monitorowany parking. Ponadto, obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nad bezpieczeństwem oraz komfortem gości czuwa doświadczony i uśmiechniety personel.

Hotel Mercure Sosnowiec zostanie otwarty dla gości dopiero w 2022 roku, ale już teraz mieszkańcy tego miasta zacierają ręcę, bo liczą na rozwój handlu i przemysłu. Dzięki dogodnej lokalizacji przy Dworcu PKP hotel chętnie odwiedzać będą zaró ...wno turyści, jak i osoby podróżujące służbowo.

Pozostałe sale konferencyjne: