Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Hale widowiskowo - sportowe

21 obiektów i sal konferencyjnych

Otwarte w 2001 roku Multikino było pierwszym w Krakowie kinem wielosalowym, czyli tzw. multipleksem. Do dyspozycji widzów pozostaje 12 sal kinowych, łącznie mogących pomieścić prawie 3000 osób. Proponujemy Państwu wynajem sal wielkości od ...120 do 480 miejsc, na prywatne pokazy filmowe, spotkania, konferencje oraz szkolenia. Klimatyzowane pomieszczenia, wygodne siedzenia, najwyższej klasy systemy nagłośnienia oraz emisji obrazu - - wszystko to wpływa na komfort oraz ułatwia skupienie pracowników i klientów podczas prezentacji. Emisja najnowszego filmu, poprzedzona prezentacją multimedialną Państwa firmy to świetny pretekst do zaproszenia Państwa klientów i pracowników. Służymy pomocą w organizacji cateringu oraz sprzętu audio-video. 20 obiektów kinowych w 14 miastach Polski połączonej sieci Silver Screen i Multikino to znakomite miejsca na wielogodzinne szkolenia oraz konferencje, podczas których komfort uczestników ma kluczowe znaczenie. Sale kinowe - nowy wymiar konferencji.

Gdynia Arena to nowoczesny obiekt otwarty w 2008 roku jako część Gdyńskiego Forum Sportu. Jest on dogodnie położony w pobliżu bazy hotelowej, środków komunikacji miejskiej oraz bazy turystycznej .... Hala widowiskowo- sportowa może pomieścić prawie 5000 widzów, a dwie mniejsze sale konferencyjne odpowiednio: 30 i 90 osób. Profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie w organizacji wszelkich spotkań są ogromnym atutem Gdyni Arena. Kolejnym jest przystosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych (przygotowanie ramp, po których mogą się poruszać wózki inwalidzkie oraz wyznaczenie specjalnych miejsc parkingowych).

Wrocławska Akademia Wychowania Fizycznego udostępnia klientom biznesowym powierzchnie na wynajem. Wśród nich można znaleźć hale sportowo-wystawiennicze oraz kilka sal dydaktycznych ....

Azoty Arena w Szczecinie to nie tylko nowoczesny obiekt sportowy i koncertowy, ale także profesjonalna i nowoczesna przestrzeń biznesowa i konferencyjna na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy warsztaty biznesowe ....

Okazja odwiedzenia Stadionu PGE Narodowego to dla wielu osób niecodzienność. Jest to jeden z najważniejszych obiektów w Warszawie, dlatego konferencje, spotkania biznesowe czy bankiety branżowe, organizowane na jednej z sal konferencyjnych, będą miały ...wyjątkowy charakter, a także staną się świetną wizytówką dla organizatora. Na terenie stadionu jest 19 sal szkoleniowo- konferencyjnych, nowocześnie wyposażonych, w których można zorganizować wydarzenie dla 2600 gości.

Stadion Śląski to jedno z najważniejszych miejsc na organizację imprez sportowych, kulturalnych oraz biznesowych na Śląsku, a jednocześnie ważny punkt eventowy dla całej Polski. Udostępnia centrum konferencyjne, loże vipowskie oraz niezbędne zaplecze ...audiowizualne.

Nowowczesna sala łaczy biznes ze sztuką. Jest świetnym miejscem w Poznaniu na przeprowadzenie wystąpień, gal, konferencji i premier. 

Zarówno turyści, jak i przedsiębiorcy są zachwyceni okazałością wrocławskiej Hali Stulecia. Obiekt ten oferuje funkcjonalne sale idealnie sprawdzające się podczas spotkań biznesowych. Klienci odnajdą tutaj nie tylko odpowiednie sale, ale również szereg ...udogodnień – wszystko po to, by każde spotkanie kończyło się tu sukcesem. Na przestrzeni lat przygotowywano tutaj duże kongresy na przeszło 1000 osób, jak również kameralne spotkania w salce VIP dla max 10 osób. 

Centrum Badawczo-Rozwojowe IASE we Wrocławiu udostępnia różnego rodzaju powierzchnię na wynajem, m. in. hale wystawiennicze, sale konferencyjne oraz pomieszczenia biurowe ....

Legia Racing Club to nietuzinkowa firma specjalizująca się w organizacji różnego rodzaju wydarzeń - konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych a nawet wieczorów panieńskich i kawalerskich.  Umożliwia ona spotkania  ...zaciętych sportowców, ale i klientów biznesowych, stawiających na innowacyjne rozwiązania i ceniących dobrą zabawę. 

Tauron Arena Kraków to połączenie ogromnych, nowoczesnych przestrzeni widowiskowych oraz profesjonalnych, doskonale wyposażonych sal konferencyjnych. Przestrzenie te z powodzeniem mogą stać się tłem najlepszych konferencji i szkoleń ....

Warszawskie Centrum EXPO XXI oferuje nowoczesną przestrzeń idealną na prestiżowe spotkania biznesowe. Sale konferencyjne różnych rozmiarów pozwalają zorganizować w tym miejscu zarówno kameralne szkolenia, jak i międzynarodowe konferencje. Istnieje ...możliwość dowolnego łączenia sal i aranżacji wnętrza. Atutem jest również profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Opera Wrocławska to kluczowy obiekt kulturalny województwa dolnośląskiego. Reprezentatywna Sala Główna wraz ze sceną i widownią pomieści 600 osób. Do dyspozycji klientów biznesowych jest także przestronne foyer ....

Praga Centrum jest postindustrialną przestrzenią, która umożliwia zorganizowanie różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, rodzinnych etc. Wnętrze budynku zachowane jest w klimacie przedwojennej Pragi, ...dzięki czemu samo w sobie dostarcza gościom wyjątkowych, niezapomnianych wrażeń wizualnych.

Stadion Wrocław to nie tylko miejsce rozgrywek sportowych, ale także obiekt konferencyjny, który udostępnia organizatorom eventów przestronne i doskonale wyposażone powierzchnie targowe i konferencyjne ...

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w Szczecinie to nie tylko ośrodek zarządzający bazą sportowo-rekreacyjną miasta Szczecina, ale także trzy nowoczesne sale konferencyjne, które będą doskonale służyć jako miejsce organizacji ...konferencji, szkolenia czy warsztatów biznesowych.