Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Wałbrzych

3 obiektów i sal konferencyjnych

Wałbrzych to idealne miejsce na konferencje. Mogą tu Państwo się spotkać z szeroką ofertą obiektów konferencyjnych. Dla właścicieli hoteli szkoleniowych ważny jest każdy klient, więc przygotowują indywidualne oferty, zgodnie ze wskazówkami przedsiębiorców. Sale konferencyjne w Wałbrzychu to przede wszystkim profesjonalna obsługa, oraz niepowtarzalny klimat. Sprzed multimedialny, który posiadają sale szkoleniowe jest najwyższej jakości więc uatrakcyjni Państwa spotkanie. Po udanej konferencji mogą się Państwo rozprężyć zwiedzając turystyczne szlaki. Sale konferencyjne w Wałbrzychu na pewno przyniosą pozytywny rozwój biznesu. 

Obiektem konferencyjnym godnym polecenia jest z pewnością Zamek Książ. Znajduje się on w centrum Księżańskiego Parku Krajobrazowego, którego zadaniem jest ochrona wartości przyrodniczych oraz kulturowych. Wszechobecna fauna i flora umożliwia relaks ... oraz gwanatuje malownicze widoki. Inspiruje to nie tylko artystów, ale także biznesmenów, którzy dzięki wzmożonemu skupieniu mogą z łatwością wpaść na wiele pomysłów przyczyniających się do rozwoju firm. W Zamku odbywa się wiele spotkań biznesowych. Doskonałe zaplecze konferencyjne gwarantuje organizację wydarzeń na najwyższym poziomie.  Profesjonalna obsługa dba o gości i czuwa nad przebiegiem spotkań. Dzięki temu wszyscy czują się nadzwyczaj komfortowo i dużo chętniej decydują się na ewentualną współpracę. Zadbano również o liczne atrakcje. Na specjalne życzenie gości istnieje możliwość zorganizowania oprawy muzycznej, profesjonalne pokazy fajerwerków, walk rycerskich, zwiedzanie zamku dla grup biznesowych oraz wiele innych. Klienci są zachwyceni tak licznymi udogodnieniami , dzięki czemu szybko powracają do obiektu w celach zawodowyc lub prywatnych.

Słoneczna Dom nad Jeziorem to urokliwa rezydencja nad Jeziorem Bystrzyckim z dostępem do plaży, idealna na wakacje i spotkania biznesowe.

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij