Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Świnoujście

7 obiektów i sal konferencyjnych

Hotel Uzdrowisko Świnoujście zlokalizowany jest na ulicy Sienkiewicza w miejscu byłego sanatorium Henryk. Na pięciu kondygnacjach Goście znajdą hotelową restaurację, przestronne pokoje, basen, klub, centrum odnowy biologicznej i parking. Elewacja budynku ...otoczona zostanie płytami HPL, blachą cynkowo-tynkową, tynkiem gładkim i szkłem. Obiekt został zaprojektowany przez architektów z firmy Graphis.Hotel będzie posiadał wszystkie udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Wielki Kompleks Platinum Resort w Świnoujściu, zawierający trzy 4-gwiazdkowe hotele przy ulicy Żeromskiego to idealne miejsce nie tylko na wypoczynek nad morzem, ale również na zorganizowanie eventów biznesowych o rozmaitym charakterze, ...ponieważ w jednym z hoteli znajdować się będą nowoczesne i przestronne sale szkoleniowe i konferecyjne. Cała powierzchnia kompleksu wynosić będzie 15,1 tys. mkw. Otwarcie planowane jest na drugą połowę 2018 roku.

Nowy Hotel dołączy do marki Best Western Premier. Budowa zkończy się w 2021 roku.

Hilton Świnoujście Resort & Spa dzięki swojej rozbudowanej bazie noclegowej i biznesowej będzie cieszył się dużą popularnością wśród organizatorów spotkań MICE ....

Pozostałe sale konferencyjne: