Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Łagów

5 obiektów i sal konferencyjnych

Łagów uważany jest za jedno z najładniejszych miast w województwie lubuskim. Położone nad dwoma jeziorami, Trześniowskim i Łagowskim, miasto może pochwalić się bujną przyrodą i wieloma malowniczymi trasami turystycznymi.

 

Łagów słynie również z najstarszego polskiego festiwalu filmowego Lubuskie Lato Filmowe, które odbywa się od 1969 roku. Co roku latem przybywają tu reżyserzy, scenarzyści, krytycy filmowi, którzy debatują z publicznością na różne tematy. Filmy walczą o nagrodę Złote Grono. Te piękne miasto to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek z rodziną i gratka dla amatorów filmu. W mieście znaleźć można również nowoczesne obiekty konferencyjne. Łagów odwiedza bardzo wielu biznesmenów i organizatorów konferencji z całej Polski, a także zza zachodniej i południowej granicy.

 

 

 

Piramida Horusa to miejsce, które łamie wszelkie schematy. To miejsce zdecydowanie wyróżnia się na tle innych obiektów konferencyjnych. Budynek wzorowany jest na piramidach Starożytnego Egiptu. Wnętrze w znacznej mierze zostało ...wykonane ręcznie. Rysunki, malowidła, kolumny oraz lampy, to tylko nieliczne przykłady. Wystrój zachwyca nowoczenością oraz unikalnym stylem, dzięki czemu na długo pozostaje w pamięci uczestników spotkań. Parter podzielony jest na dwie części, konkretnie restauracyjną i weselno – bankietową. Na pierwszym piętrze znajduje się centrum konferencyjno – biznesowe. Wierzchołek Piramidy to prezent dla nowożeńców na noc poślubną. Mogą oni spędzić tam najlepszą noc swojego życia. Wykwalifikowany personel zadba, aby niczego im nie brakowało, dzięki czemu będą oni mogli spędzić czas w romantycznym nastroju, wolni od wszelkich trosk.  Obiekt połączony jest korytarzem z trzygwiazdkowym  Hotelem Nevada.

Hotel Morena SPA jest miejscem doskonałym do organizacji spotkań o charakterze biznesowym. Obiekt udostępnia 2 obszerne sale konferencyjne, w których odbywają się liczne sympozja, szkolenia, seminaria itp. Zaletą hotelu jest również dogodna ...lokalizacja. Wystarczy kilka minut, aby dotrzeć do ścisłego centrum Łagowa. Wnętrza utrzymane są w barwach białych oraz szarych, dzięki czemu przesadnie kontrastujące kolory nie rozpraszają uczestników spotkań. Szarosrebrzysta świetlista fasada pięknie kontrastuje z kolorami otaczającego parku, tworząc atmosferę świetną nie tylko do pracy, ale również wypoczynku. Po godzinach intensywnej pracy istnieje możliwość zrelaksowania się podczas zabiegów kosmetycznych. Znajdujące się w budynku SPA gwarantuje utrzymanie równowagi w sferze duchowej oraz fizycznej. Terapie naturalne redukują stres i przywracają harmonię. Centrum Spa Morena to atrium o przeszklonym dachu, w którym swobodnie rosną egzotyczne gatunki roślin, palmy i srebrzyste agawy.

Zamek Joannitów szczyci się niepowtarzalnym klimatem. XIV wieczny budynek pozwoli gościom na moment zatracić się w historii i przenieść w odległe czasy. W przypadku organizacji spotkania biznesowego to ogromne urozmaicenie. Dostępne sale zachowane ...są w historycznym klimacie, jednak nie stracą przy tym na funkcjonalności. Realizowane wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników. Obecna bryła budowli, ukształtowana w XVII wieku, składa się z czterech dwukondygnacyjnych skrzydeł, które tworzą renesansowy dziedziniec. Nad zamkiem góruje wieża warowna - atrakcyjny punkt widokowy. W zamku znajduje się hotel, restauracja, kawiarnia i reprezentacyjna Sala Rycerska. Zamek znajduje się w spokojnej okolicy, która pozwala się odprężyć oraz skupić na wykonywanych czynnościach. Krystalicznie czysta woda rynnowych jezior pozwoli zapomnieć o wielkomiejskim gwarze i stresie. To warunki doskonałe dla artystów szukających inspiracji oraz przedsiębiorców pragnących zastosować w firmie innowacyjne rozwiązania.

Nowoczesny Hotel Lubuskie SPA położony w spokojnej i cichej okolicy, oferuje swoim gościom wysoką jakość świadczonych usług, ekskluzywne wnętrza oraz zadowalający komfort. Obiekt specjalizuje się w organizowaniu przyjęć okazjonalnych, dużych wydarzeń ...biznesowych oraz kameralnych spotkań firmowych. Do dyspozycji klientów oddaje przytulne i eleganckie pokoje, wykwintną i stylową restaurację, odprężającą strefę SPA, profesjonalnie zaaranżowane centrum konferencyjne oraz bezpłatny parking.  Nad bezpieczeństwem i satysfakcją gości czuwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony personel hotelowy.

Trzygwiazdkowy Hotel Picaro to doskonałe miejsce zarówno na wypoczynek z rodziną, jak i na służbowe spotkanie na najwyższym poziomie!

Wszyscy zapewne kojarzą słynną łagowską Piramidę Horusa, która łamie wszystkie schematy i przyciąga co roku tysiące turystów i organizatorów spotkań biznesowych. Inspiracją były oczywiście starożytne egipskie piramidy. Budowlę można nie tylko podziwiać z zewnątrz, można tam wejść, spać, jeść, a co więcej... zorganizować konferencję czy szkolenie, ponieważ w środku znajdują się profesjonalnie wyposażone i tanie sale konferencyjne. Łagów może poszczycić się również niezwykłym Zamkiem Joanitów z XIV wieku. Miejsce to pozwala na chwilę zanurzyć się w historii i poczuć klimat odległych czasów.

W zamku tym ochoczo organizowane są wesela przez Pary Młode oraz konferencje przez biznesmenów z całego kraju. Event w takim klimatycznym miejscu jest atrakcją samą w sobie i przeżyciem, które pozostaje na długo w pamięci uczestników. Jakby jednak niektórym było mało, w zamku odbywają się pokazy rycerskie, biesiady, gry zespołe czy inne atrakcje. Jest to ciekawa alternatywa dla wydarzeń organizowanych w standardowych ośrodki konferencyjne. Łagów oferuje znacznie więcej interesujących miejsc, w których znajdują się przystosowane do przyjęcia dużej liczby osób sale szkoleniowe. Łagów znajduje się praktycznie w samym środku województwa lubuskiego, w połowie drogi między stolicami lubuskiego - Zieloną Górą a Gorzowem Wielkopolskim. Dzięki czemu na organizację konferencji w tym mieście decyduje się wiele firm z obu tych dużych miast. Ta urokliwa miejscowość zlokalizowana jest pod Świebodzinem, więc w wolnej chwili warto zwiedzić to ładne miasto. Oczywiście będąc tak blisko, nie sposób nie podjechać pod pomnik Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, który swoją wysokością robi wrażenie na każdym turyście.

Łagów mimo, że jest małą miejscowością, na swojej mapie posiada bardzo ciekawe hotele szkoleniowe. Łagów jest atrakcyjnym miejscem na szkolenie i inne firmowe eventy, w tym wyjazdy pracownicze, bowiem mieści się między dwoma jeziorami, w których można się nie tylko kąpać w ciepłe dni, ale również wybrać się na spacer lub przejażdzkę rowerową wokół nich. Bujne lasy i Łagowski Park Krajobrazowy sprzyjają odpoczynkowi, wyciszeniu i nabraniu sił do dalszej pracy. Tutejsza przyroda wytwarza specyficzny, ale bardzo pozytywnie działajacy na człowieka fitoklimat. Dzięki czemu już od prawie stulecia Łagów uznawany jest za miejscowość letniskowo-wypoczynkową. Portal MiejscaKonferencyjne.pl zgromadził najlepsze ośrodki szkoleniowe. Łagów mimo małych wymiarów oferuje nowoczesne obiekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających organizatorów. Oprócz komfortowych pokoi, wynajem sal konferencyjnych i profesjonalnej obsługi obiekty szkoleniowe Łagów mogą pochwalić się jedzeniem na bardzo wysokim poziomie, które przygotowują utalentowani szefowie kuchni. Dlatego jeśli szukasz w lubuskiem odpowiednie hotele konferencyjne - Łagów jest jednym z lepszych biznesowych kierunków.