Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Świebodzin

2 obiektów i sal konferencyjnych

Świebodzin to idealne miejsce na konferencje. W tym miejscu mają Państwo szeroki wybór dostosowanych na różnego rodzaju szkolenia. Hotele konferencyjne zapewniają noclegi i ciekawą rozrywkę w czasie wolnym. Mogą Państwo wybrać się na turystyczne szlaki i odpocząć na świeżym powietrzu. Obiekty konferencyjne w Świebodzinie cechuje wygoda. Zapraszamy do zapoznania się z o ofertą sal szkoleniowych w Świebodzinie ponieważ jest to doskonały wybór dla wielu przedsiębiorców z całego kraju. 

Obiekt usytuowany jest na trasie Poznań-Świecko, 60 km od granicy z Niemcami. Dzięki temu dojazd do hotelu jest niezwykle łatwy bez względu na to gdzie rozpoczyna się podróż. ComfortExpress jak sama nazwa wskazuje, gwarantuje klientom ogromny komfort. Jak ... mówią, czas to pieniądz. Pracownicy obiektu zdają sobie z tego sprawę, dlatego błyskawicznie udzielają niezbędnej pomocy. Bezsprzecznie jedną z najsławniejszych atrakcji Świebodzina jest sławny posąg Zbawiciela, który góruje nad miasteczkiem i jest odwiedzany przez turystów jak i wiernych. Uwagę przyjezdnych przykuwa jednakże, miejscowość z XIV wiecznym gotyckim zamkiem, stanowiącym niegdyś siedzibę zakonu Joanitów. Malownicza okolica i dwa rynnowe jeziora okalające zabytkowe miasteczko Łagów to turystyczna perła ziemi lubupu skiej. Dostępne pomieszczenia konferencyjne przyciągają przedsiębiorców z całego świata. Znajdujący się w nich sprzęt gwarantuje sprawne przeprowadzenie wszelkiego typu spotkań biznesowych, w tym: szkoleń, sympozjów, seminariów i kameralnych dyskusji. Personel zapewnia pełną dyskrecję, dlatego goście mogą mieć pewność, że żadne tajne ustalenia, nie przedostaną się poza mury budynku.

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran - Niesulice to piękne miejsce, które pozwoli zbliżyć się do natury przy okazji organizacji udaenych eventów.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij