Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Jesionka

1 obiektów i sal konferencyjnych

Jesionka to idealne miejsce na konferencje. Sale konferencyjne w Jesionce to przede wszystkim profesjonalna obsług oraz spokój. Po udanym szkoleniu mogą Państwo wypocząć na świeżym powietrzu. Sale szkoleniowe w Jesionce to przede wszystkim profesjonalna obsługa i niepowtarzalny klimat, który ułatwi Państwu przeprowadzenie konferencji. Dodatkowo zapewniamy catering, każdego spotkania biznesowego. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą obiektów konferencyjnych w Jesionce, zapewnią one owocne szkolenia. 

Obiekty konferencyjne w okolicy: Jesionka

Przytulny Hotel Tanzanit otoczony jest malowniczymi lasami oraz pięknym Jeziorem Rdzuińskim. Cisza i spokój zapewnia doskonałe warunki zarówno do odpoczynku jak i pracy służbowej. Obiekt specjalizuje się w organizowaniu uroczystości ...rodzinnych, przyjęć okazjonalnych oraz wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji gości Tanzanit oddaje komfortowo wyposażone pokoje hotelowe, wykwintną restaurację, klimatyczny bar z szerokim wachlarzem trunków, a także regenerującą strefę odnowy biologicznej.  Wysoką jakośc usług zapewnia doświadczony i wykwalifikowany perosnel, dbający o wygodę gości i satysfakcję z pobytu.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij