Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Gorzów Wielkopolski

2 obiektów i sal konferencyjnych

Gorzów Wielkopolski to idealne miejsce na konferencje. W tym mieście mogą Państwo znaleźć większe hotele konferencyjne, oraz małe, dyskretne obiekty szkoleniowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Właściciele sal konferencyjnych gwarantują obsługę na najwyższym poziomie, oraz smaczny catering na każde spotkanie. Po ciężkiej pracy uczestnicy szkolenia będą mogli zregenerować siły na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą miejsc konferencyjnych w Gorzowie Wielkopolskim! 

Czterogwiazdkowy obiekt stanowi gwarancję dobrego wyboru. Zarówno turyści, jak również biznesmeni z przyjemnością korzystają z proponowanych rozwiązań. Hotel Gracja dba o potrzeby gości, dlatego przygotowano wiele promocji oraz ofert ...okazjonalnych np. walentynkowych lub weselnych. Dogodna lokalizacja (w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego) sprawia, że klienci bez problemu docierają do celu oraz w dowolnym momencie mogą wybrać się na wycieczkę, której celem będzie zwiedzenie miasta lub dotarcie do różnego typu instytucji, banków i sklepów.   Hotel jest przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych, a gościom zmotoryzowanym zapewniono strzeżony bezpłatny parking. Wszystko to po to, aby zwiększyć komfort i zaspokoić oczekiwania gości. Ich potrzeby zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Wykwalifikowany personel jest do dyspozycji 24 h na dobę, dzięki czemu goście mogą liczyć na świetną obsługę bez wzgledu na porę.

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Qubus to nowoczesny obeiekt położonyw centrum miasta oferujący szeroki wachlarz usług konferencyjno - szkoleniowych. Sale konferencyjne wyposażone są w niezbędny sprzęt audiowizualny, a dzięki ruchomym ścianą pomieszczenia można aranżować na różną ...ilość osób. Największa z sal może pomieścić 180 osób. Dla gości biznesowych hotel przygotował 89 pokoi jedno lub dwuosobowych. W hotelowej restauracji kucharze przygotują wykwintne dania na bankiet czy uroczystą kolację. Hotel zaprasza także do strefy Odnowy Biologicznej na relaks po całym dniu pracy.

FAQ

Czy w Gorzowie Wielkopolski można zorganizować konferencję w hotelu?

Konferencje, szkolenie czy inne spotkanie biznesowe można zorganizować w Gorzowie Wielkopolskim w wielu obiektach. Są one zróżnicowane pod względem typu, usytuowania i standardu. Możliwa jest tam organizacja eventów m.in. w hotelach. Doskonałym przykładem jest nowoczesny, czterogwiazdkowy Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski. Zdecydowanie więcej obiektów znajdą Państwo na naszej stronie, na którą serdecznie zapraszamy.

Gdzie w Gorzowie Wielkopolskim zorganizować konferencję na 100 osób?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Gorzowie Wielkopolskim, są zróżnicowane pod względem powierzchni. Można tam zorganizować niewielkie, kameralne eventy, jak i znacznie większe spotkania biznesowe. Odpowiednią przestrzenią na organizację konferencji dla 100 osób dysponuje wspomniany już wcześniej Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski. Obiekt ten ma w swojej ofercie aż 5 sal biznesowych, z czego jedna z nich jest w stanie pomieścić aż 180 gości.

Czy w obiektach konferencyjnych w Gorzowie Wielkopolskim można zamówić catering?

Obiekty konferencyjne w Gorzowie nie ograniczają swojej oferty wyłącznie do przestronnych sal konferencyjnych. Właściciele wraz z obsługą obiektów dokładają największych starań, by byli w stanie kompleksowo obsłużyć każdy event biznesowy. W rezultacie, w zdecydowanej większości miejsc konferencyjnych można zamówić catering. Zazwyczaj składa się on z przekąsek, takich jak kanapeczki, tarty, koreczki, z różnego rodzaju ciast i napojów.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego?

Okolice Gorzowa Wielkopolskiego dają wręcz nieskończone możliwości organizacyjne w kontekście konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Organizatorzy bardzo często szukają obiektów w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Znaleźć je można niedaleko Gorzowa. Przykładem takich miejsc jest niezwykle klimatyczna Leśniczówka Przyłęsko. Jest ona zlokalizowana dokładnie w południowo - wschodniej części Barlinecko - Gorzowskiego Parku Krajobrazowego obok Rezerwatu Wilanów.

Czy sale konferencyjne w Gorzowie Wielkopolskim są klimatyzowane?

Sale konferencyjne w Gorzowie Wielkopolskim doskonale wpisują się w obowiązujące, wysokie standardy. Widać to m.in. w ich wyposażeniu - niezawodne sprzęty multimedialne uświetniają każde wydarzenie, czyniąc je szalenie profesjonalnymi. Warto wspomnieć także o tym, że sale te są klimatyzowane. Jest to dobra wiadomość dla osób martwiących się o komfort pracy podczas upałów. Klimatyzacja pozwala czuć się swobodnie o każdej porze roku, nawet gdy za oknem panują wysokie temperatury.