Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Szprotawa

1 obiektów i sal konferencyjnych

Szprotawa to idealne miejsce na konferencje. Sale szkoleniowe w Szprotawie to ciekawa propozycja dla przedsiębiorców z całego kraju i nie tylko. Hotele konferencyjne oferują noclegi i profesjonalną obsługę. Dodatkową gwarancją jest sprzęt multimedialny znajdujący się każdej Sali konferencyjnej. Szprotowa to idealne miejsce na wypoczynek, dlatego odetchną tam Państwo po pracowitym szkoleniu. Sale konferencyjne w Szprotawie to doskonała propozycja dla każdego przedsiębiorcy, który marzy o dobrze rozwijającej się firmie. 

Pod Zieloną Górą, w spokojnej miejscowości Szprotawa, mieści się XVIII-wieczny Pałac Wiechlice, który stanowi połączenie nowoczesności z historią. W zabytkowych pałacowych wnętrzach można organizować szkolenia, konferencje i różnego ...rodzaju spotkania firmowe. Sala szkoleniowa, która znajuje się na terenie pałacu, jest bardzo przestronna i funkcjonalna.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij