Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Zielona Góra

5 obiektów i sal konferencyjnych

Zielona Góra to idealne miejsce na konferencje. Obiekty konferencyjne w tym mieście to przede wszystkim szeroki wybór. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na większe sale konferencyjne, czy małe, spokojne i dyskretne miejsca szkoleniowe. Hotele konferencyjne w Zielonej Górze zapewnią Państwu noclegi, profesjonalną obsługę, oraz smaczny catering każdego spotkanie biznesowego. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sal konferencyjnych w Zielonej Górze, sprawi ona, że szkolenia na pewno będą owocne. 

Ruben Hotel znajduje się w samym sercu Zielonej Góry, nieopodal Deptaku i wielu ciekawych atrakcji miasta. Ten czterogwiazdkowy obiekt oferuje 3 sale konferencyjne  - największa pomieści do 160 uczestników wydarzeń biznesowych. ...Dodatkowo do dyspozycji gości są komfortowe pokoje i restauracja z wyśmienitym jedzeniem.

W czerwcu 2020 Hilton poinformował o 3 planowanych hotelach w Polsce. Jeden z nich będzie na zachodzie kraju, w Zielonej Górze. Mała miejscowość blisko zachodniej granicy może przyciągnąć wiele gości biznesowych z Niemiec i całego województwa lubuskiego ....

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel o standardzie czterogwiazdkowym mieści się w Zielonej Górze. W ofercie noclegowej znajdują się pokoje i apartamenty o pełnym wyposażeniu. Hotelowa Restauracja Wino i Grono jest idealnym miejscem na szkolenie, konferencję, imprezę integracyjną ..., jubileusz lub bankiet. 

Filharmonia Zielonogórska udostępnia dwie sale koncertowe, które w układzie teatralnym mogą pomieścić 200 i 400 osób. 

Sale konferencyjne posiadają zamkowy klimat, a jednocześnie oferują kompleksową obsługę wydarzeń biznesowych. 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij