Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Kielce

10 obiektów i sal konferencyjnych

Sale konferencyjne Kielce

Kielce to duży ośrodek miejski oraz stolica województwa świętokrzyskiego. Jest to więc siedziba wielu firm, polskich i zagranicznych, a także miejsce ruchu turystycznego, a przez to także jest to siedziba organizacji konferencji, szkoleń, seminariów czy firmowych wyjazdów integracyjnych. Dlatego jest duży wybór sal konferencyjnych, sal szkoleniowych i innych obiektów konferencyjnych.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Kielce są najczęściej używane do celów organizacji szkoleń, konferencji, a także wyjazdów integracyjnych. Osoby, które organizują tego typu eventy szukają sal szkoleniowych, które będą spełniać określone kryteria:

  • Nowoczesne i profesjonalne wyposażenie
  • Szybki i wygodny dojazd
  • Położenie w miejscu atrakcyjnym turystycznie

Willa Hueta to jedno z najpiękniejszych miejsc nadających się na konferencję. Organizowanych jest tu mnóstwo spotkań biznesowych, ponieważ profesjonalizm pracowników oraz gustowne wnętrza przyczyniają się do sukcesu realizatorów. W ...salach podpisywanych jest mnóstwo kontraktów, które wpływają na dalszy rozwój firm. Często wiąże się to również z awansami i podniesieniem prestiżu. Przedsiębiorcy, którzy choć raz zdecydowali się na współpracę, szybko do niej powracają. Ponadto obiekt cieszy się popularnością wśród par młodych. Ze względu na duże zainteresowanie, terminy imprez okolicznościowych należy rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. W ofercie obiektu: restauracja 4 sale konferencyjne monitorowany parking 12 przestronnych pokoi możliwość korzystania z internetu klimatyzacja

Obiekty konferencyjne w okolicy: Kielce

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA to miejsce doskonałe nie tylko do wypoczynku, ale również organizacji spotkania biznesowego. W obiekcie zatrudnione są wyłącznie wykwalifikowane oraz doświadczone osoby, dzięki czemu klienci mają gwarancję ...wysokiej jakości usług i pełnej satysfakcji. Potrzeby gości zawsze stawiane są na piedestale. W organizacji eventów o charakterze zawodowym liczyć można na fachową pomoc. W ofercie obiektu: 38 pokoi z panoramicznymi oknami na las i na Kielce 4 apartamenty z przestronnymi tarasami restauracja Space Odyssey SPA Klub nocny Boracay sale konferencyjno - szkoleniowe wyposażone w sprzęt audio-video trzy hektary terenu, lasy, łąki, pola

Pozostałe sale konferencyjne:

WYJĄTKOWE MIEJSCE DLA BIZNESU ... Z przyjemnością zapraszamy Państwa do współpracy, przedstawiając potencjał Kompleksu Świętokrzyska Polana, który łączy w sobie biznes, rozrywkę, wypoczynek, edukację i zdrowie.Wyjątkowy charakter tego miejsca zawdzięczamy położeniu w samym sercu Gór Świętokrzyskich, niezaprzeczalnym walorom przyrodniczym, wyśmienitej tradycyjnej kuchni i wielu innym atutom, które czynią nas atrakcyjnym punktem na mapie województwa świętokrzyskiego. Serdecznie zapraszamy do organizacji spotkań firmowych, konferencji, szkoleń, jak również wszelkiego rodzaju imprez eventowych. Niezależnie czy nasi Klienci planują wydarzenie o charakterze masowym, czy też mniejsze, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każda impreza była zorganizowana w sposób profesjonalny i kończyła się sukcesem.  ZORGANIZUJ SWÓJ EVENT Z NAMI I ODBIERZ PROWIZJĘ!

Hotel posiada 3 sale konferencyjne, które umożliwiają organizację spotkań firmowych dla grup liczących sobie nawet 100 osób. Położony w centrum miasta kompleks posiada również Restaurację Czerwony Fortepian oraz kawiarnię Ogrodowa Cafe ...

Jest to oryginalne, nowoczesne miejsce spotkań biznesowych. Doskonała lokalizacja umożliwia korzystanie ze wszystkich uroków Kielc.

Centrum udostępnia 3 sale konferencyjne: Salę Niebieską dla 100 osób, Salę Czerwoną dla 40 gości oraz Salę Malinową dla 20 uczestników spotkań biznesowych. Posiada pełne wyposażenie audiowizualne i rozbudowaną infrastrukturę wokół ...budynków. 

Podobnie jak sale konferencyjne Toruń czy sale konferencyjne Katowice, hotele i inne obiekty konferencyjne w Kielcach są dostępne w wielu częściach tego miasta, a także w jego bliskiej okolicy. Jakimi więc kierować się przesłankami, aby każdy uczestnik szkolenia, konferencji czy też wyjazdu integracyjnego był zadowolony, a sala konferencyjna Kielce czy sala szkoleniowa w Kielcach była wypełniona po brzegi?

Sale szkoleniowe Kielce – położenie jest ważne

Kielce mają dobrze rozwiniętą sieć transportu publicznego. Można się tu komfortowo przemieszczać pomiędzy różnymi częściami tego miasta. Dojazd do większości obiektów konferencyjnych i sal szkoleniowych w Kielcach jest więc prosty i przyjemny.

Aby wybrać odpowiednią salę szkoleniową, rozpatrując lokalizację trzeba wziąć pod uwagę dwie kwestie:

  • W jaki sposób uczestnicy spotkania biznesowego czy konferencji dotrą na miejsce?


Jeśli uczestnicy szkolenia, konferencji czy firmowej imprezy będą na miejsce dojeżdżać autokarem lub też używając własnego samochodu, to sala konferencyjna Kielce lub hotel konferencyjny powinny być położone blisko dróg szybkiego ruchu, takich jak droga ekspresowa bądź innych głównych szlaków komunikacyjnych.

Przykładowo obiekt konferencyjny Centrum Kongresowe Targi Kielce ma bezpośredni dojazd drogą ekspresową S7, dzięki czemu wszyscy goście biznesowi mogą tutaj szybko i wygodnie dojechać. Ten obiekt dysponuje aż tysiącem metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej i bankietowej oraz profesjonalnym sprzętem multimedialnym najwyższej klasy. Do tego dochodzi uniwersalny system projekcji obrazów, strefa VIP a także Profesjonalne Centrum Prasowe. Dodajmy, że Kielce są znane jako jedno z głównych centrów wystawienniczo-targowych w Polsce.

  • Czy w trakcie szkolenia lub konferencji przewidziane jest również zwiedzanie?


Podczas szkoleń czy konferencji, które trwają dłuższy czas lub podczas wyjazdów firmowych przewidziane jest również zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych. W Kielcach takich atrakcji nie brakuje, dlatego jeśli faktycznie dla uczestników spotkania przewidziany jest czas wolny, warto wybrać obiekt konferencyjny czy salę szkoleniową, która będzie niedaleko tychże atrakcji. Jeśli chodzi o zabytki w Kielcach, to warto tu wymienić chociażby Pałac Biskupów Krakowskich, bazylikę katedralną Wniebowzięcia NMP, kielecki Rynek, a także Dworek Laszczyków. Wybierając więc obiekt konferencyjny, warto więc zdecydować się na hotel konferencyjny, który będzie w niedalekiej odległości od tych atrakcji turystycznych.

Przykładowo obiekt konferencyjny Hotel Pod Złotą Różą zlokalizowany jest  w samym centrum miasta, w stylowej, zabytkowej kamienicy, liczącej sobie ponad sto lat. Dzięki doskonałej lokalizacji ten hotel w Kielcach daje możliwość zarówno doskonałej bazy wypadowej do organizowania różnorodnych wycieczek czy zwiedzania zabytków a także jest również dogodnym miejscem biznesowych wydarzeń czy szkoleń. Obiekt konferencyjny oferuje dla potrzeb biznesowych dwie nowoczesne sale szkoleniowe, z profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym wysokiej klasy.

Przykładem innego obiektu konferencyjnego zlokalizowanego blisko centrum Kielc jest Hotel Kongresowy. To nowoczesny obiekt szkoleniowy, który dysponuje sześcioma profesjonalnymi salami szkoleniowymi, które posiadają wszystkie niezbędne sprzęty, tak aby szkolenie, konferencja czy spotkanie biznesowe zakończyło się zupełnym sukcesem. Dodatkowo ten obiekt szkoleniowy posiada nowoczesne i dobrze wyposażone Centrum Rekreacji, w ktrym uczestnicy szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego mogą się zrelaksować i zrzucić z siebie trudy danego wydarzenia.

Obiekty konferencyjne oddalone od centrum Kielc – również świetne miejsce

Oczywiście często przy organizacji danego wydarzenia biznesowego, szkolenia czy konferencji ważniejsze od bliskości centrum są inne walory, chociażby bliskość natury czy tereny umożliwające organizację firmowego wyjazdu integracyjnego. Weźmy dla przykłądu taki obiekt konferencyjny - Binkowski Hotel. Położony jest on  w cichej i spokojnej okolicy na terenie Parku Baranowskiego w Kielcach. Bliskość natury i relaks to jedno, ale Hotel Binkowski to także nowoczesne i profesjonalne sale konferencyjne, które w różnych aranżacjach tych sal szkoleniowych pomieszczą do 1200 osób.

Innym obiektem konferencyjnym, który jest zupełnie położony poza terenem Kielc jest Kompleks Świętokrzyska Polana. Położony w Chrustach, niedaleko Kielc, ten obiekt szkoleniowy oferuje 3 sale konferencyjne i dwie sale konferencyjno-bankietowe, które mogą pomieścić do 400 uczestników spotkań biznesowych.

 

 

 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij