Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Skarżysko-Kamienna

2 obiektów i sal konferencyjnych

Hotel Komes to miejsce doskonałe zarówno dla osób podróżujących w celach turystych jak i służbowo. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do oddalonego o 2 kilmetry centrum miasta oraz dworca PKP. Obiekt organizuje r& ...oacute;żnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne, a także firmowe wydarzenia biznesowe. Swoim klientom Komes oferuje 50 szykownych i przytulnych miejsc noclegowych, wykwintną restaurację z kuchnią polską jak i węgierską, nowoczesnie wyposażone centrum konferencyjne oraz przestronny parking. Wysokiej jakości usługi świadczy życzliwy i wykwalifikowany personel, dbający zarówno o bezpieczeństwo jak i komfrot swoich gości.

Arka Życia to nowoczesny kompleks, który powstanie w miejscowości Skarżysko-Kamienna w województwie świętokrzyskim. Swoim wyglądem ma przypominać Arkę Noego. Nie zabraknie zwierząt, nowoczesnego centrum konferencyjnego, komfortowych pokoi ...hotelowych i wielu dodatkowych atrakcji.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij