Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Sielpia

2 obiektów i sal konferencyjnych

Hotel Eljot położony jest w spokojnym i zacisznym lesie sosnowym, z dala od gwaru miejskiego. Obiekt zajmuje się orgniazacją niepowtarzalny i wyjątkowych uroczystości rodzinnych, atracyjnych imprez integracyjnych, przyjęć okazjonalnych, a także ważnych ...wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji gości oddaje 19 stylowych i przytulnych pokoi, wyśmienitą restaurację z tradycyjną kuchnią polską, profesjonalnie zaaranżowane zaplecze konferencyjne, bezpieczny parking, plac zabaw dla najmłodszych, a także klimatyczny ogródek letni. Podczas pobytu, klienci mogą skorzystać z usług doświadczonego i sympatycznego personelu.

Hotel Kuźnica rozpoczyna swoją działalność w miejscu starego OSiRu w Sielpi w powiecie koneckim. Na jego terenie znajdować się będzie sala balowa, pokoje noclegowe i pomieszczenia usługowe. Nowi właściciele liczą na szybkie otwarcie hotelu. Nazwa ...nawiązuje do koneckiej historii, która związana jest z kuźnią.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij