Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Kalisz

4 obiektów i sal konferencyjnych

Pałac Tłokinia to idealne miejsce na spotkania biznesowe jak również szkolenia i konferencje. Otwartość oraz profesjonalizm zespołu pozwoli na zorganizowanie i przygotowanie atrakcyjnej oferty nawet dla najbardziej wymagających firm i ...przedsiębiorstw. Sale restauracyjne posiadają możliwość zaadaptowania ich w pełni na potrzeby konferencyjne i szkoleniowe, tak by zapewnić optymalne warunki do pracy, a w pokojach hotelowych oraz apartamentach czekają komfortowe warunki, które umilą wypoczynek. Obiekt znajduje się w samym sercu pięknej Tłokini Kościelnej. Pałac Tłokinia to rezydencja szlacheckiej rodziny Państwa Zofii i Ignacego Chrystowskich, którzy wybudowali ten wyjątkowy Pałac. Wkraczając w progi można poczuć klimat tamtych lat i zaznajomić się z historią tamtego wieku. Na ścianach odnajdują się oryginalne zdjęcia z rodzinnych albumów Państwa Chrystowskich ukazujące pierwszych właścicieli w ważnych uroczystościach jak również podczas zajęć dnia powszedniego. Odpowiednie dobrane obrazy są oznaką dostojności tego miejsca. Doznania kulinarne dodają panującej tu atmosferze jedynie jeszcze większego blasku i poczucia spełnienia. Możliwość skosztowania jedynie świeżych, odpowiednio dobranych produktów również pod kątem ich sezonowości pozwala na wyłonienie niepowtarzalnego smaku i aromatu. Pałac Tłokinia to prostota i elegancja osiągalna dla wszystkich.

E.T. Hotel położony jest w spokojnej dzielnicy Kalisz, w sąsiedztwie malowniczego parku z dworkiem. Doskonała lokalizacja tuż przy ulicy Piłsudskiego, zapewni łatwy i szybki dojazd do obiektu. Ośrodek organizuje nie tylko pobyty indywidualne, ale także ...ważne spotkania biznesowe, czy uroczyste przyjęcia okazjonalne i rodzinne. Do dyspozycji gości E.T. przeznacza komfortowe i funkcjonalne pokoje gościnne, klimatyzowaną salę konferecyjno-bankietową, przestronny i bezpłatny parking, a także klimatyczny bar doskonały na wieczór w towarzystwie przyjaciół, czy partnerów biznesowych.  Doświadczony i przyjaźnie nastawiony personel świadczy wysokiej jakości kompleksowe usługi, dbając przy tym o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów.

Hotel Calisia położony w samym sercu Kalisza przy skrzyżowaniu dróg z kierunków Ostrów Wielkopolski-Konin, a także Poznań-Częstochowa, doskonale sprawdza się podczas indywidualnych pobytów, a także ważnych wydarzeń biznesowych .... Wysoka jakość świadczonych usług, a także komfortowe warunki zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.  Obiekt do dyspozycji gości oddaje wygodne i przytulne miejsca noclegowe, wykwintną restaurację dla prawdziwych smakoszy, profesjonalne zaplecze konferencyjne, a także szereg atrakcji, które umilią przyjezdnym pobyt w Calisi. Aby zapewnić klilentom maksymalną satysfakcję, obsługa hotelowa świdczy usługi adekwatne do standardów europejskich.

Pozostałe sale konferencyjne:

Nowoczesna przestzreń biznesowa umożliwia prowadzenie szkoleń, jak i konferencj do 70 osób. Obiekt zapewnia bogaty wachlarz sprzętu technicznego i multimedialnego.  ...;