Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Ciechocinek

5 obiektów i sal konferencyjnych

Ciechocinek to znana wszystkim w Polsce miejscowość uzdrowiskowa, znana ze swoim dobroczynnych przymiotów. Warto podkreślić, że w Ciechocinku praktycznie nie ma przemysłu, znajdują się tu jedynie takie obiekty jak szpitale uzdrowiskowe, sanatoria, prewentorium, ośrodki wypoczynkowe (wczasowo-turystyczne), zakłady przyrodolecznicze, pijalnia wód mineralnych, hotele, restauracje, a także warzelnia soli. Część uzdrowiskowa bogata jest w zieleń parków, skwerów, kwietników i dywanów kwiatowych. Co roku przyjeżdża wielu kuracjuszy i turystów, którzy mogą znaleźć tutaj ciszę i spokój, a także regenerację swojego zdrowia fizycznego, a także psychicznego. Podstawą rozwoju są wody lecznicze: chlorkowo-sodowe, bromkowe, jodkowe, żelaziste, borowe, które pochodzą z licznych na tym terenie źródeł solankowych. W Ciechocinku leczy się między innymi choroby narządów ruchu, reumatyczne, ortopedyczno-urazowe, kobiece, układu oddechowego, nerwowego i krążenia.

Warto dodać, że dzięki bogactwu naturalnemu Ciechocinek stał się jedną z bardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce i w Europie. Obecnie w mieście znajduje się kilkanaście zakładów lecznictwa uzdrowiskowego. Natomiast w północnej części uzdrowiska znajduje się Park Zdrojowy, założony w 1875 – 1876 roku w stylu krajobrazowym z licznymi gatunkami drzew i krzewów (także egzotycznymi), którego projektantem i twórcą był Hipolit Cybulski.

Hotelu Aquarius położony jest w centrum Kujaw, oddalony tylko 2 km od największego polskiego uzdrowiska Ciechocinek. Centralne położenie na mapie Polski sprawia że jest to doskonałe miejsce do przerwy w czasie podróży z północy na południe ...polski. Walory turystyczne regionu sprawiają że warto odwiedzić obiekt zarówno na weekend jak i na dłuższy wypoczynek.  Znajdująca się w budynku restauracja Aquarius, to przede wszystkim najsmaczniejsza kuchnia na Kujawach. Celem pracowników jest zachwycenie każdego gościa smakiem. Szef kuchni lubi zaskoczyć łączac smaki kuchni staropolskiej i regionalnej z kuchnią śródziemnomorską, a wszystko to okrasza kunsztem podania. Strefa Biznes w hotelu Aquarius, to miejsce na przeprowadzenie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego, bankietu, spotkania firmowego czy wyjazdu integracyjnego. Ambitni przedsiębiorcy z przyjemnością powracają do współpracy, ponieważ realizowane eventy konczą się ogromnymi sukcesami. Jest to niezwykle udana inwestycja w rozwój formy oraz podniesienie prestiżu.

Hotel Atlas położony w uzdrowiskowym Ciechocinku łączy oryginalne wnętrza z nowoczesnością. Obiekt oferuje klientom pobyty indywidualne, wczasy rodzinne, możliwość zorganizowania przyjęć okazjonalnych, a także profesjonalnych szkoleń i konferencji .... Do dyspozycji gości Atlas oddaje 14 wygodnych i wyjątkowo zaaranżowanych pokoi, wysokiej klasy centrum biznesowe, klimatyzowaną restaurację z niepowtarzalnymi potrawami, gabinet kosmetyczny z wykwalifikowanym personelem, a także znakomite atrakcje hotelowe, zapewniające dobrą zabawę podczas pobytu.  Na przyjezdnych czeka wykwalifikowany personel, który troszczy się zarówno o komfort jak i bezpieczeństwo swoich gości.

Hotel Austeria Conference & Spa znajduje się w wyjątkowym miejscu na mapie Ciechocinka, największego i najbardziej lubianego polskiego uzdrowiska. Obiekt oferuje 64 komfortowo urządzone pokoje, zapewniające 150 miejsc noclegowych .... Austeria Conference to idealne miejsce dla biznesu. Cztery, w pełni wyposażone i funkcjonalne sale konferencyjne pomieszczą łącznie 1000 osób. Biznesmeni z przyjemnością decydują się na organizację ważnych spotkań o charakterze zawodowym, ponieważ mają pewność, że oferowane usługi będą na najwyższym poziomie. Obiekt stanowi doskonałą wizytówkę dla każdego przedsiębiorstwa i przyczynia się do dalszego rozwoju.  Austeria SPA zagwarantuje relaks i dobre samopoczucie, a w klimatyczny Lobby Bar zadbają o zmysły smaku. Nad komfortem i spokojnym pobytem gości czuwa profesjonalna obsługa hotelu, która jest do Państwa dyspozycji przez 24h. Restauracja Hotelu Austeria zaprasza w kulinarną podróż po Europie. Propozycje menu łączą nowoczesne koncepcje i międzynarodowe trendy z tradycyjną kuchnią polską. Szef kuchni rekomenduje szczególnie autorskie dania.

Pozostałe sale konferencyjne:

TeoDorka MED & SPA to wyjątkowy obiekt zlokalizowany w Ciechocinku, który oferuje usługi szkoleniowo-konferencyjne, noclegowe, gastronomiczne oraz upiększająco-relaksujące ...

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Ciechocinku

Ciechocinek, to jedno z najbardziej znanych polskich uzdrowisk, które słynie ze swoich dobroczynnych właściwości leczniczych. Położone w malowniczym regionie, miasto przyciąga nie tylko kuracjuszy, ale także osoby poszukujące spokoju i regeneracji zdrowia fizycznego i psychicznego. Warto podkreślić, że Ciechocinek charakteryzuje się brakiem przemysłu, a jego tereny są zdominowane przez obiekty lecznicze, wczasowo-turystyczne oraz rekreacyjne.

Nie bez powodu Ciechocinek stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych uzdrowisk w Polsce. Dzięki unikalnym walorom przyrodniczym miasto przyciąga corocznie tysiące kuracjuszy i turystów, którzy szukają w nim ukojenia dla swoich dolegliwości zdrowotnych oraz wypoczynku wśród malowniczych terenów zielonych. Jednym z symboli uzdrowiska jest Park Zdrojowy, założony w XIX wieku, który swoim urokiem i różnorodnością flory zachwyca odwiedzających.

Ciechocinek nie jest dużą miejscowością – to stosunkowo mała, klimatyczna, miejscowość uzdrowiskowa. Obiekty konferencyjne i hotele szkoleniowe w Ciechocinku znajdują się w różnych częściach tej miejscowości, ale wszystkie z nich wykorzystują charakter tej pięknej miejscowości.

Obiekty konferencyjne — Ciechocinek

Obiekty konferencyjne w Ciechocinku to doskonałe miejsca dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Pomimo dominującego charakteru uzdrowiskowego miasta, Ciechocinek doskonale radzi sobie z zapewnieniem infrastruktury przyjaznej dla spotkań korporacyjnych. Ośrodki szkoleniowe Ciechocinek, nie tylko charakteryzują się nowoczesnym wyposażeniem audiowizualnym, ale także emanują atmosferą spokoju i harmonii, sprzyjającą skupieniu i twórczemu myśleniu uczestników. Lokalizacja w urokliwych terenach uzdrowiskowych, otoczonych zielenią parków i ogrodów, dodaje spotkaniom niepowtarzalnego klimatu, który sprzyja budowaniu relacji biznesowych oraz nawiązywaniu inspirujących rozmów.

Różnorodność obiektów konferencyjnych w Ciechocinku pozwala na elastyczne dostosowanie przestrzeni do potrzeb każdego wydarzenia. Zarówno kameralne sale szkoleniowe, jak i duże centrum konferencyjne, oferują wiele możliwości organizacyjnych. Ponadto, profesjonalna obsługa zapewnia kompleksowe wsparcie od planowania po realizację, dbając o każdy detal, aby spotkanie przebiegało sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami uczestników. Dzięki bogatej ofercie obiektów konferencyjnych Ciechocinek staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla firm i instytucji, poszukujących doskonałych warunków do przeprowadzenia swoich biznesowych wydarzeń.

Jednym z przykładów ciekawych obiektów konferencyjnych i szkoleniowych w Ciechocinku jest Hotel Atlas położony w uzdrowiskowym Ciechocinku, który łączy oryginalne wnętrza z nowoczesnością. Hotele konferencyjne oferują klientom pobyty indywidualne, wczasy rodzinne, możliwość zorganizowania przyjęć okazjonalnych jak również profesjonalnych szkoleń i konferencji. Do dyspozycji swoich gości Atlas oddaje 14 wygodnych i wyjątkowo zaaranżowanych pokoi, wysokiej klasy centrum biznesowe, klimatyzowaną restaurację z niepowtarzalnymi potrawami, gabinet kosmetyczny z wykwalifikowanym personelem, a także znakomite atrakcje hotelowe, zapewniające doskonałą zabawę podczas pobytu. Klimatyzowana sala konferencyjna Hotelu Atlas idealnie sprawdza się podczas imprez integracyjnych, szkoleń, seminariów, czy kameralnych spotkań służbowych. W zależności od aranżacji stołów ta sala konferencyjna maksymalnie pomieści 50 osób w ustawieniu kinowym. Nowoczesne pomieszczenie zostało funkcjonalnie wyposażone w wysokie jakości sprzęt audiowizualny, w tym projektor, profesjonalne nagłośnienie oraz ekran.

Poza atrakcjami oferowanymi przez Ciechocinek warto zwrócić uwagę na sale konferencyjne kujawsko-pomorskie. Sale konferencyjne Toruń i sale konferencyjne Bydgoszcz mogą być doskonałą alternatywą podczas organizacji wydarzeń biznesowych. Toruń, znany z zabytkowej architektury i bogatej historii, oferuje nowoczesne sale konferencyjne w otoczeniu urokliwych kamienic i starówki. Z kolei Bydgoszcz, miasto nad Wisłą, z wieloma parkami i rekreacyjnymi terenami, również oferuje obiekty szkoleniowe do organizacji spotkań biznesowych. Dlatego, przy planowaniu konferencji w Ciechocinku, warto rozważyć również możliwości, jakie oferują inne miasta w regionie kujawsko-pomorskim.

FAQ

Czy sale konferencyjne w Ciechocinku są wyposażone?

Sale konferencyjne w Ciechocinku świetnie wpisują się w najwyższe obowiązujące standardy. Poza tym, że są przestronne i gustownie zaaranżowane, to posiadają też niezbędne wyposażenie. W przestrzeniach tych znajdują się wysokiej klasy meble oraz niezawodne sprzęty multimedialne. Są to m.in. rzutniki, tablice, flipcharty, mikrofony i zestawy nagłośnieniowe czy drukarki z funkcją ksero. Ponadto, w salach znajduje się także klimatyzacja oraz bezprzewodowa sieć Internetu.

Czy w Ciechocinku można zorganizować konferencję w hotelu?

W Ciechocinku znajduje się wiele obiektów, w których można zorganizować konferencję. Miejsca te różnią się lokalizacją, charakterem i rodzajem. Wśród nich są hotele o zróżnicowanym standardzie. To m.in. 3-gwiazdkowy Hotel-Restauracja Aquarius, położony w samym środku Kujaw oraz równie atrakcyjny, także 3-gwiazdkowy Hotel Atlas. To jednak tylko namiastka - zdecydowanie więcej obiektów znajdą Państwo na naszej stronie - serdecznie zapraszamy.

Gdzie w Ciechocinku zorganizować dużą konferencję?

Sale konferencyjne w Ciechocinku umożliwiają organizację zarówno małych, średnich, jak i znacznie większych spotkań biznesowych. Dużą konferencję z powodzeniem zorganizują Państwo m.in. we wspomnianym wcześniej Hotel-Restauracja Aquarius. Obiekt ten oferuje dwie sale, z czego największa jest w stanie pomieścić 150 gości. Ponadto, dużą konferencję zorganizować można także w TeoDorka MED & SPA, oferującym aż cztery sale. Jedna z nich, największa dysponuje miejscem dla 120 osób.

Czy obiekty konferencyjne w Ciechocinku oferują catering?

Oferta konferencyjna w Ciechocinku przemyślana została pod kątem kompleksowości usług. Poza salami biznesowymi, można w nich liczyć także na szereg różnych udogodnień. W rezultacie, w zdecydowanej większości obiektów zamówić można chociażby cateringi. Zazwyczaj składają się one z napoi ciepłych i zimnych, z dań ciepłych, przekąsek, takich jak kanapki, koreczki, roladki czy tarty, a także z deserów w postaci ciast, ciastek czy owoców.

Czy przed obiektami konferencyjnymi w Ciechocinku są parkingi?

Z myślą o zmotoryzowanych gościach, w zdecydowanej większości obiektów konferencyjnych w Ciechocinku powstały parkingi. To świetne udogodnienie, szczególnie, że wiele osób pokonuje nawet setki kilometrów, by dotrzeć do celu. Liczba miejsc parkingowych jest różna w zależności od obiektu, jednak najczęściej zmieści się tam nawet kilkadziesiąt samochodów osobowych. Ich dokładna liczba znajduje się w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie.