Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Ciechocinek

5 obiektów i sal konferencyjnych

Ciechocinek to znana wszystkim w Polsce miejscowość uzdrowiskowa, znana ze swoim dobroczynnych przymiotów. Warto podkreślić, że w Ciechocinku praktycznie nie ma przemysłu, znajdują się tu jedynie takie obiekty jak szpitale uzdrowiskowe, sanatoria, prewentorium, ośrodki wypoczynkowe (wczasowo-turystyczne), zakłady przyrodolecznicze, pijalnia wód mineralnych, hotele, restauracje, a także warzelnia soli. Część uzdrowiskowa bogata jest w zieleń parków, skwerów, kwietników i dywanów kwiatowych. Co roku przyjeżdża wielu kuracjuszy i turystów, którzy mogą znaleźć tutaj ciszę i spokój, a także regenerację swojego zdrowia fizycznego, a także psychicznego. Podstawą rozwoju są wody lecznicze: chlorkowo-sodowe, bromkowe, jodkowe, żelaziste, borowe, które pochodzą z licznych na tym terenie źródeł solankowych. W Ciechocinku leczy się między innymi choroby narządów ruchu, reumatyczne, ortopedyczno-urazowe, kobiece, układu oddechowego, nerwowego i krążenia.

Warto dodać, że dzięki bogactwu naturalnemu Ciechocinek stał się jedną z bardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce i w Europie. Obecnie w mieście znajduje się kilkanaście zakładów lecznictwa uzdrowiskowego. Natomiast w północnej części uzdrowiska znajduje się Park Zdrojowy, założony w 1875 – 1876 roku w stylu krajobrazowym z licznymi gatunkami drzew i krzewów (także egzotycznymi), którego projektantem i twórcą był Hipolit Cybulski.

TeoDorka MED & SPA to wyjątkowy obiekt zlokalizowany w Ciechocinku, który oferuje usługi szkoleniowo-konferencyjne, noclegowe, gastronomiczne oraz upiększająco-relaksujące.  ...;

Hotelu Aquarius położony jest w centrum Kujaw, oddalony tylko 2 km od największego polskiego uzdrowiska Ciechocinek. Centralne położenie na mapie Polski sprawia że jest to doskonałe miejsce do przerwy w czasie podróży z północy na południe ...polski. Walory turystyczne regionu sprawiają że warto odwiedzić obiekt zarówno na weekend jak i na dłuższy wypoczynek.  Znajdująca się w budynku restauracja Aquarius, to przede wszystkim najsmaczniejsza kuchnia na Kujawach. Celem pracowników jest zachwycenie każdego gościa smakiem. Szef kuchni lubi zaskoczyć łączac smaki kuchni staropolskiej i regionalnej z kuchnią śródziemnomorską, a wszystko to okrasza kunsztem podania. Strefa Biznes w hotelu Aquarius, to miejsce na przeprowadzenie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego, bankietu, spotkania firmowego czy wyjazdu integracyjnego. Ambitni przedsiębiorcy z przyjemnością powracają do współpracy, ponieważ realizowane eventy konczą się ogromnymi sukcesami. Jest to niezwykle udana inwestycja w rozwój formy oraz podniesienie prestiżu.

Hotel Atlas położony w uzdrowiskowym Ciechocinku łączy oryginalne wnętrza z nowoczesnością. Obiekt oferuje klientom pobyty indywidualne, wczasy rodzinne, możliwość zorganizowania przyjęć okazjonalnych, a także profesjonalnych szkoleń i konferencji .... Do dyspozycji gości Atlas oddaje 14 wygodnych i wyjątkowo zaaranżowanych pokoi, wysokiej klasy centrum biznesowe, klimatyzowaną restaurację z niepowtarzalnymi potrawami, gabinet kosmetyczny z wykwalifikowanym personelem, a także znakomite atrakcje hotelowe, zapewniające dobrą zabawę podczas pobytu.  Na przyjezdnych czeka wykwalifikowany personel, który troszczy się zarówno o komfort jak i bezpieczeństwo swoich gości.

Pozostałe sale konferencyjne:

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe Ciechocinek są używane najczęściej do organizacji szkoleń, konferencji jak również wyjazdów integracyjnych, podczas których dodatkowo następuje szkolenie wewnątrzfirmowe. Osoby, które organizują tego typu eventy szukają sal szkoleniowych, które będą spełniać określone kryteria:

  • Komfortowy i szybki dojazd
  • Nowoczesne wyposażenie w sprzęt multimedialny
  • Lokalizacja w miejscu atrakcyjnym turystycznie

 

Hotele i inne obiekty szkoleniowe w Ciechocinku są dostępne w wielu miejscach tego pięknego miasta. Jak więc wybrać lokalizację najlepszą z możliwych? Zobacz jakimi kryteriami można się kierować, aby wszyscy uczestnicy spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji byli zadowoleni, a sala szkoleniowa Ciechocinek czy sala konferencyjna w Ciechocinku były wypełnione po brzegi.

Sale szkoleniowe Ciechocinek – różne alternatywy

Jak już wcześniej pisaliśmy Ciechocinek nie jest dużą miejscowością – to stosunkowo mała, klimatyczna, miejscowość uzdrowiskowa. Obiekty konferencyjne i hotele szkoleniowe w Ciechocinku znajdują się w różnych częściach tej miejscowości, ale wszystkie z nich wykorzystują charakter tej pięknej miejscowości.

Jednym z przykładów ciekawych obiektów konferencyjnych i szkoleniowych w Ciechocinku jest Hotel Atlas położony w uzdrowiskowym Ciechocinku, który łączy oryginalne wnętrza z nowoczesnością. Obiekt oferuje klientom pobyty indywidualne, wczasy rodzinne, możliwość zorganizowania przyjęć okazjonalnych jak również profesjonalnych szkoleń i konferencji. Do dyspozycji swoich gości Atlas oddaje 14 wygodnych i wyjątkowo zaaranżowanych pokoi, wysokiej klasy centrum biznesowe, klimatyzowaną restaurację z niepowtarzalnymi potrawami, gabinet kosmetyczny z wykwalifikowanym personelem, a także znakomite atrakcje hotelowe, zapewniające doskonałą zabawę podczas pobytu. Klimatyzowana sala konferencyjna Hotelu Atlas idealnie sprawdza się podczas imprez integracyjnych, szkoleń, seminariów, czy kameralnych spotkań służbowych. W zależności od aranżacji stołów ta sala konferencyjna maksymalnie pomieści 50 osób w ustawieniu kinowym. Nowoczesne pomieszczenie zostało funkcjonalnie wyposażone w wysokie jakości sprzęt audiowizualny, w tym projektor, profesjonalne nagłośnienie oraz ekran.

Innym doskonałym obiektem, położonym jedynie dwa kilometry od Ciechocinka jest Hotel Aquarius. Znajdująca się w budynku restauracja Aquarius, to przede wszystkim najsmaczniejsza kuchnia na Kujawach. Warto dodać, że szef kuchni hotelu Aquarius lubi zaskoczyć łącząc smaki kuchni staropolskiej i regionalnej z kuchnią śródziemnomorską, a wszystko to okrasza kunsztem podania. Strefa Biznes w hotelu Aquarius natomiast to miejsce na przeprowadzenie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego, bankietu, spotkania firmowego czy wyjazdu integracyjnego.

Innymi wartymi uwagi obiektami konferencyjnymi jest Hotel Med&Spa Villa Park oraz Hotel Austeria. Ten pierwszy jest pięknie położony w Parku Zdrojowym i nawiązuje do najlepszych tradycji uzdrowiska, a nowoczesne Med & SPA proponuje holistyczne podejście do potrzeb współczesnego człowieka. Celem pracowników jest zadbanie zarówno o zdrowie, jak i urodę dzięki starannie wybranym zabiegom. Do tego ten obiekt konferencyjny oferuje nowoczesne zaplecze konferencyjne i szkoleniowe.

Jeśli chodzi o drugi wspomniany obiekt konferencyjny to również śmiało można go polecić klientom biznesowym w celach organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń takich jak szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe w Ciechocinku. Hotel Austeria oferuje 64 komfortowo urządzone pokoje, zapewniające 150 miejsc noclegowych. Austeria Conference natomiast to idealne miejsce dla biznesu. Cztery, w pełni wyposażone i funkcjonalne sale konferencyjne pomieszczą łącznie aż tysiąc osób.

 

 

 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij