Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Lipowa

6 obiektów i sal konferencyjnych

Czterogiwazdkowy Hotel Zimnik Luksus Natury położony jest w malowniczej okolicy Dolin Beskidu Śląskiego u podnóża Góry Skrzyczne. W pobliżu znajdują się miejscowości takie jak Szczyrk, Żywiec, czy Bielsko-Biała. Cicha i spokojna dzielnica ...doskonale nadaje się na odpoczynek, urlop, a także pobyt służbowy. Do dyspozycji gości obiekt oddaje komfortowe pokoje gościnne oraz luksusowe apartamenty, profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne, regenrującą strefę Wellness & SPA, pokój zabaw dla najmłodszych, wykwintną restaurację z uroczym ogrodem zimowym, a także klimatyczny pub góralski. Wysoki standard oraz jakość świadczonych usług zadowolą najbardziej wymagających klientów. O bezpieczeństwo oraz pozytywne samopoczucie gości dba wykwalifikowany i przyjaźnie nastawiony personel.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Lipowa

Położony pośród piękna gór beskidzkich w Szczyrku Hotel Orzeł Biały to miejsce przystoswoane do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych, szkoleń i warsztatów. Obiekt posiada cztery doskonale wyposażone sale ...konferencyjne. Hotel Orzeł Biały to wyjątkowe miejsce do organizacji konfrenecji na Śląsku.

Hotel Alpin oferuje wygodne miejsca noclegowe oraz nowoczesne sale konferencyjne. Uzupełnieniem oferty jest rozbudowane zaplecze gastronomiczne. 

Hotel Elbrus położony w sercu malownicznego Szczyrku pośród piękna Beskidów to obiekt o doskonałym zapleczy konferencyjnym. Hotel Elbrus posida trzy nowocześnie wyposażone sale mieszczące od 20 do 110 uczestników idelane do ...zorganizaowania konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń na Śląsku.

Hotel Meta Resort & Vine SPA zlokalizowany w malowniczej miejscowości Szczyrk w województwie śląskim pośród gór Beskidzkich to obiekt o doskonałym zapleczu konferencyjnym, znajdujące się w nim sale pozwalają na organizacje konferencji, spotkań biznesowych ..., seminarium, szkoleń czy gali i bankietów.

Apartamenty Słoneczna Góra to kameralny kompleks, który oferować będzie komfortowe i eleganckie apartamenty na wysokości 542 m n.p.m. w Szczyrku, przy ulicy Szkolnej. Na jego terenie znajdzie się zaledwie 14 takich lokali, ale wszystkie ...zaprojektowano z myślą o wygodzie i komforcie gości. Nie zabraknie wygodnych mebli, licznych udogodnień, luksusowej łazienki i przede wszystkim przepięknego widoku na góry, jedzioro i skocznię. Mniejsze apartamenty mieścić się będą na parterze i ich powierzchnia będzie wahać się koło 44 mkw. Na piętrze zaś znajdować się będą dwupoziomowe apartamenty o powierzchni ok. 50 mkw plus 19 mkw antresoli. Najemcy mogą korzystać również z podziemnego garażu i naziemnego parkingu.