Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Jastrzębie Zdrój

1 obiektów i sal konferencyjnych

Szukasz obiektu stworzonego dla Ciebie? Dzięki możliwościom, jakie daje wyszukiwanie zaawansowane, błyskawicznie znajdziesz obiekt spełniający najwyższe wymagania w mieście oraz okolicach Jastrzębie Zdrój. Obiekty konferencyjne zachwycają tutaj otoczeniem.

 

Piękne krajobrazy to jednak jedynie dodatek do odpowiedniego wyposażenia, jakie posiadają sale szkoleniowe Jastrzębie Zdrój. Znajdują się tutaj kompleksowo urządzone ośrodki konferencyjne posiadające dostęp do rzutnika, laptopa, tablicy multimedialnej oraz dobrego nagłośnienia, a przede wszystkim również wygodne krzesła i stoły, dzięki którym można robić notatki w przygotowanych do tego notesach firmowych obecnych w ośrodki konferencyjne. Jastrzębie Zdrój to obiekt na mapie miejsc konferencyjnych, którego nie można pominąć w poszukiwaniu dogodnych sal szkoleniowych. Szykując spotkanie biznesowe w województwie śląskim nie sposób nie zapoznać się z ofertą miasta Jastrzębie Zdrój. Obiekty szkoleniowe często zapewniają tutaj także punkty lecznicze, ponieważ miejsce to jest uważane również za uzdrowisko, dzięki odkryciu źródeł solankowych w tych rejonach.

Dąbrówka to wyjątkowy hotel z bogatą historią. Budynek, w którym obecnie mieści się hotel został zbudowany 1905 roku i pełnił funkcję Sanatorium. Jastrzębie Zdrój znane było ówcześnie jako największe i najczęściej uczęszczane ...uzdrowisko Beskidu Śląskiego. W roku 1997 gruntownie zmodernizowano wnętrza dla celów hotelowych, zachowując zabytkowy charakter obiektu. Budynek położony jest w zacisznym Parku Zdrojowym, którego uznany drzewostan, jak również sam budynek hotelowy, wpisano do rejestru zabytków klasy "A". Do dyspozycji gości przygotowano 12 komfortowych pokoi w budynku hotelowym. W 2009 roku obok hotelu została zbudowana Willa Dąbrówka, w której goście mają do dyspozycji 18 nowocześnie urządzonych pokoi. Wysokie, przestronne pomieszczenia, klimat dawnych czasów oraz atmosfera hotelu z pewnością umożliwią odpoczynek po trudach dnia codziennego, a okolica Parku Zdrojowego zapewni wyśmienite samopoczucie na kolejny dzień. Hotel dysponuje 3 salami, w których organizowane są konferencje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. Restauracja znana z dobrej kuchni serdecznie zaprasza do przytulnych wnętrz. Strefa Relaksu "Parkowe Zacisze" oferuje szeroki wachlarz usług pomocnych w odnalezieniu harmonii ciała i ducha.

 

 

 

Chociaż Jastrzębie Zdrój uzyskało prawa miejskie dopiero 50 lat temu, miejsce to ma bogatą historię sięgającą czasów zasiedlania miejsc na prawie magdeburskim, a od połowy XV wieku występuje nazwa Jastrzębie w źródłach pisanych, która z czasem przekształciła się w Jastrzębie Zdrój. Ośrodki szkoleniowe posiadają wiele ciekawych ofert spędzania wolnego czasu w tym mieście.

Warto wziąć pod uwagę zwiedzanie miasta Jastrzębie Zdrój. Sale konferencyjne często umieszczone są blisko miejsc wartych odwiedzenia. Są nimi między innymi Dwór Obronny w Bziu będący przykładem późnorenesansowego stylu, Willa Masnówka, która zmieniała swoich właścicieli i zastosowanie, była m.in. siedzibą Zarządu Uzdrowiska na początku XX wieku czy mieszkaniem doktora Masnego w okresie PRL-u, teraz zaś pełni funkcję biblioteki miejskiej Jastrzębie Zdrój. Hotele szkoleniowe obecne w mieście mogą zapewnić przybyłym gościom profesjonalną obsługę, komfortowy pobyt oraz liczne atrakcje. W hotelach oprócz nowoczesnych sal konferencyjnych często można odnaleźć również przestronne pokoje zapewniające komfortowy pobyt osobom pozostałym na noc w mieście, a także miejsce do wypoczynku np. wśród masaży i innych zabiegów, z których można skorzystać w ośrodkach.

Warto również zwrócić uwagę na zaplecze gastronomiczne oferowane przez hotele konferencyjne. Jastrzębie Zdrój posiada wiele kompleksowych hoteli z restauracją zapewniającą zarówno przerwy kawowe jak i ciepły posiłek. Istnieją również ośrodki nie posiadające zaplecza gastronomicznego, ale to nie problem, ponieważ profesjonalna obsługa obiektów konferencyjnych zapewni kontakt i pomoże w organizacji cateringu z firm zewnętrznych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą miejsc konferencyjnych w Jastrzębie Zdroju oraz do wybrania sali szkoleniowych spełniającej wszystkie wymagania benzoesowe.

 

 

 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij