Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Nowe Kramsko

2 obiektów i sal konferencyjnych

Karczma Taberska pozwala przenieść się do czasów kramskich i babimojskich gospodarstw. Organizacja konferencji i szkoleń w takich okolicznościach niewątpliwie jest ogromną atrakcją, która zachwyci gości ...!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Nowe Kramsko

Korona Palace to centrum bankietowo-konferencyjne znajdujące się w miejscowości Leźnica Wielka, zlokalizowanej w niedalekim sąsiedztwie stolicy województwa łódzkiego. Obiekt będący jednocześnie trzygwiazdkowym hotelem, umiejscowiony jest ...między autostradą A2, a krajową jedynką. W swojej ofercie posiada różnych rozmiarów 3 sale balowe, dużą salę konferencyjną oraz 14 pokoi gościnnych. Budynek przyjazny jest osobom niepełnosprawnym, a w jego sąsiedztwie znajduje się komfortowy parking. Korona Palace to obiekt będący odpowiedzią dla osób szukających miejsc idealnych dla organizacji bankietu, wesela, szkolenia czy konferencji, gdyż komfortowa lokalizacja oraz piękny wystrój sal, na pewno spełni oczekiwania każdego z gości.  

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij