Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Zakopane - Kościelisko

13 obiektów i sal konferencyjnych

Willa Cztery Pory Roku to stylowe, przytulne miejsce na konferencję w górach, w którym można też wypocząć. Rozpościera się z niego malowniczy widok na całe Tatry, które robią wrażenie o każdej porze roku ....

Obiekty konferencyjne w okolicy: Zakopane - Kościelisko

Miło spędzony czas w górach można zawdzięczać między innymi odpowiednio wybranego hotelu. Doskonałą decyzją na pobyt w górach jest Hotel Belveder Resort & Spa. Oferuje on pokoje jedno i dwu osobowe, a także apartamenty. Można się tutaj ...nie tylko wyspać i odpocząć, ale również dobrze zjeść w restauracji serwującej najlepsze specjały. Ponadto w miejscu tym przygotowano zaplecze konferencyjne.

Hotel Litwor w Zakopanym nosi imię historycznej postaci, o której w poemacie „Grażyna” wspominał Adam Mickiewicz. Miejsce to zostało oznaczone standardem pięciu gwiazdek. Znajduje się tutaj zaplecze konferencyjne oraz miejsce noclegowe .... Każde zorganizowane u nas wydarzenie jest prowadzone przez naszą profesjonalną obsługę.

Żaden przedsiębiorca, który zdecyduje się na organizację konferencji w Liliowym Dworze nie pożałuje podjętej decyzji. Obiekt ten został stworzony z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i biznesowych. Z okien sal konferencyjnych ...prezentuje się piękny widok na malowniczą okolicę, dzięki któremu w pomieszczeniach nie trzeba wieszać obrazów. 

Miejsce to funkcjonuje jako oaza kultury Zakopanego już od XIX wieku. Przez lata odwiedzali je znani polscy artyści. Teraz na nowo tętni życiem stanowiąc miejsce, w którym między innymi można zorganizować szkolenie czy sympozjum. Znajdują się tutaj ... trzy sale konferencyjne wyposażone w najnowszej klasy sprzęt audiowizualny. 

Kameralny obiekt zapewnia wygodne pokoje hotelowe oraz nowoczesne sale konferencyjne. 

Dafne to obiekt położony w malowniczej okolicy z widokiem na piękne tatry rozciągającym się za oknami budynku. Goście mogą odpocząć tutaj w jednym z trzech budynków, z których składa się obiekt. Dla klientów biznesowych Antałó ...wka przeznacza sześć sal szkoleniowych do wyboru, nawet na duże spotkania aż do 180 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego oraz bezprzewodowego internetu.

Zakopane Mountain Resort to kontrowersyjna inwestycja austriackiego dewelopera. Jeszcze dokładnie nie wiadomo, gdzie stanie, ale już wiadomo, że będzie wysoka na 16 pięter i w swojej ofercie będzie posiadać luksusowe apartamenty i penthouse o standardzie ...5 gwiazdek. 

W Witkac Residence by Aries na gości czeka narciarnia, strefa wellness z jacuzzi i saunami, lobby bar, kawiarnia i 78 pięciogwiazdkowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni. Najmniejsze lokale mają 32 mkw, a największe aż 76 mkw. Wszystkie ...apartamenty posiadają aneks kuchenny.Obiekt znajduje się na wzgórzu Wilcznik, blisko Krupówek.

Hotel System to nowy obiekt w Zakopanym, który oferuje 50 pokoi noclegowych. Ośrodek zlokalizowany jest blisko aquaparku w centrum miasta, skąd blisko do okolicznych atrakcji turystycznych.  ...;

Niegdyś budynek ten stał porzucony w stanie developerskim, jednak dzięki pracy firmy Effage Polska Budownictwo zyskał on nowy wygląd i stał się nowoczesnym obiektem Aqua Hotel.  ...;

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij