Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Otwock

6 obiektów i sal konferencyjnych

Otwock to idealne miejsce na konferencje. Osoby, które są zainteresowane organizacją szkolenia powinny zapoznać się z atrakcyjną ofertą sal konferencyjnych. Właściciele obiektów przygotowali profesjonalną obsługę, smaczny catering oraz sprzęt multimedialny na zapleczu, każdej sali szkoleniowej. Obiekty w Otwocku mogą pochwalić się dobrą opinią i atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą sal konferencyjnych w Otwocku. 

Obiekty konferencyjne w okolicy: Otwock

Uroczy Hotel Borowina położony jest w otoczeniu gęstego, malowniczego lasu, w zacisznej i spokojnej okolicy. Obiekt zajmuje się profesjonalną organizacją uroczystości okazjonalnych, imprez integracyjnych, a także ważnych spotkań biznesowych .... Do dyspozycji gości obiekt oddaje 27 komfortowych pokoi o podwyższonym standardzie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wykwitną restaurację, aromatyczną kawiarnię, letni taras, miejsce na grilla i ognisko oraz bezpieczny i przestronny parking. Hotel charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług, którą zapewnia wykwalifikowany i sympatycznie nastawiony personel.

Holiday Inn Warszawa Józefów to wyjątkowy hotel konferencyjny z bogatym zapleczem bankietowo-służbowym. Ma w swojej ofercie 148 pokoi, które są w stanie pomieścić aż 299 osób. To idealne miejsce na spędzenie wolnych chwil z dala od zgiełku miasta ....

Dwór Konstancin to obiekt wypoczynkowo - szkoleniowy urządzony i wyposażonyw  trzygwiazdkowym standarcie. Na zaplecze konferencyjne składają się 3 przestronne, komplekosowo wyposażone sale konferencyjne. Największa z nich pomieści maksymalnie ...130 uczestników, natomiast dwie pozostałe będą idealne na kameralne rozmowy. Oferta szkoleniowa obejmuje również obsługę gastronomiczną wydarzenia.

Pozostałe sale konferencyjne:

Maranello Hotel i Restauracja to doskonałe miejsce na wypoczynek, ale także spełnia najwyższe standardy obsługi klientów biznesowych. Posiada 3 sale konferencyjne na maksymalnie 120 uczestników ...

FAQ

Od czego zależy cena organizacji konferencji w Otwocku?

Na ostateczny koszt organizacji konferencji w Otwocku składa się kilka kwestii. Po pierwsze, cena zależna jest od liczby gości oraz od czasu trwania wydarzenia. Ponadto, poza kosztem najmu sali, należy pamiętać o ewentualnych miejscach noclegowych dla gości oraz o zamówieniu cateringu. Niektóre obiekty konferencyjne posiadają także odpłatną wypożyczalnię sprzętów multimedialnych. Wszystko to należy wziąć pod uwagę podczas szukania odpowiedniego miejsca na organizację eventu.

Które obiekty konferencyjne w Otwocku oferują parkingi?

Obiekty konferencyjne w Otwocku powstały z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. W związku z tym, można w nich liczyć na specjalne udogodnienia, takie jak m.in. miejsca parkingowe. Właściciele obiektów doskonale zdają sobie sprawę z tego, że goście najczęściej są osobami zmotoryzowanymi. Doskonałym przykładem jest nowoczesny Maranello Hotel i Restauracja, na którego terenie znajduje się przestronny parking - jest on w stanie pomieścić aż 200 samochodów osobowych i autobusów.

Gdzie można przeczytać opinie o salach konferencyjnych w Otwocku?

Jeśli szukają Państwo odpowiedniego miejsca na organizację konferencji w Otwocku to warto także zapoznać się z opiniami na ich temat. Pozwala to rozwiać ewentualne wątpliwości i w rezultacie wybrać to najlepsze, sprawdzone miejsce. Opinie o salach konferencyjnych w Otwocku znajdują się na naszej stronie - w prezentacji każdego obiektu. Na samym dole strony, pod opisami usług znajduje się sekcja “opinie”. To właśnie tam swoimi wrażeniami mogą podzielić się organizatorzy wydarzeń.

Gdzie w Otwocku zorganizować dużą konferencję?

W Otwocku znajduje się wiele wartych uwagi obiektów konferencyjnych. Są one zróżnicowane pod względem wielkości, lokalizacji oraz standardu. Czekają tam na Państwa zarówno kameralne sale konferencyjne, jak i te znacznie większe, nawet na setki gości. Dużą konferencję w Otwocku można zorganizować m.in. przepięknym i nowoczesnym Maranello Hotel i Restauracja. Obiekt ten ma w swojej ofercie 3 sale biznesowe - największa z nich pozwala na zaproszenie maksymalnie 120 osób w ustawieniu teatralnym.

Czy obiekty konferencyjne w Otwocku świadczą kompleksowe usługi organizacyjne?

Zdecydowana większość obiektów konferencyjnych w Otwocku w kompleksowy sposób podchodzi do organizacji wydarzeń biznesowych. Oferują one nie tylko nowoczesne i wielofunkcyjne sale, ale i wygodne miejsca noclegowe, znakomite usługi gastronomiczne oraz atrakcje dodatkowe.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij